Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Mamusie :)
U nas już troszkę lepiej,chyba rzeczywiście upały przeszkadzały. Ząbków jeszcze nie widać ale chyba dziąsła swędzą :( czy Wasze dzieciaczki też są takie absorbujące? Mój Franek strasznie,próbujemy urozmaicać mu dzień a on wszystkim się nudzi po 5 minutach:( mamy maty, puzzle na ziemię, dwa bujaczki a on poleży chwilę i zaraz płacze już sama nie wiem co mam mu proponować:( co rusz jakieś zabawki ma inne a chwilę go zainteresują i koniec :( w bujaku leżeć nie chce chyba że się prysznic bierze to wtedy sobie siedzi i patrzy hehe to go do męża teraz wyslalam jak bierze prysznic bo on długo się myje :p powiem Wam szczerze że jesteśmy po całym dniu z nim wykończeni :( mąż ma urlop a jakoś tego nie czuje :(

Odnośnik do komentarza

Rosebell - duzo zalezy od charakteru/usposobienia dziecka. Moj starszy tak mial jak Twoj Franio i mimo uplywu dwoch lat nadal tak ma:) Mlodszy spokojniejszy, jak sie czyms znudzi to go przeloze to tu, to tam, ale jakos szczegolnie nie zabawiam bo nie mam czasu przy dwojce i on to akceptuje. Za to noce u mnie okropne, budzi sie w kolko. Meczy to niespanie:/

Odnośnik do komentarza

ROSEBELLE u nas tak samo. Synek nalezy do nieodkladalnych dzieci. Jak juz lezy to lubi miec kogos w zasiegu reki kto sie z nim pobawi, zagada albo chociaz usmiechnie. Bycie z kims w tym samym pokoju mu nie wystarcza. Sam ze soba bawi sie tylko rano po przebudzeniu i jeszcze na spacerach grzecznie lezy w wozku wiec spacerujemy cale przedpoludnie. Potem odstrasza nas 40°. Probowalismy pozno-wieczorne spacery, ale po powrocie do domu synek nie mogl zasnac z nadmiaru wrazen, wiec poki co odpuscilismy. Moj maz tez ma wlasnie urlop i tez sie martwi, ze sobie nie odpocznie.

MARCOWECZKA moj Filip nie probuje siadac, tzn probowal jakis czas temu ale, no wlasnie, zapomnial! Niedawno odkryl, ze mozna sie przemieszczac z miejsca na miejsce pelzajac i tym sie teraz zajmuje :)

Odnośnik do komentarza

MARCOWECZKA oj rosnie ci synek jak na drozdzach. U nas wszystko idzie we wloski. Zabkow jeszcze brak a u was pelna buzia. Za niedlugo Leo bedzie chrupac chrupki :D

A tak w ogole to jak wam idzie rozszerzanie diety?
U nas na talerzu miksowane warzywa i kaszki na mleku.

Odnośnik do komentarza

Hej Lidi.
U nas kolejne 2 ząbki! Tym razem dwie gorne 1.Tym razem zupelnie bez sensacji i placzu.Takze maly Leo ma juz 6 zebow! Malo tego po 1 dawce meningokokow maly mi sie rozchorowal.Zlapal cos w przychodni i po 2 dniach katar straszny.Na szczescie bez goraczki.Za to ja 38.5stCpewnie od sciagania gili rurka,moja mama i moj tato tez chorzy tylko maz i pies sie poki co trzymaja zdrowo.Co do diety to ja daje tylko warzywa i owoce a raczej owoc.Gotuje i miksuje.Troche sie boje blw choc podoba mi sie jak dzieciaki jedza lapka ale jakos sie boje ze sie zakrztusi. Kaszki musze zaczac ale co mi nie idzie bo troche nie widze sensu bo karmie piersia.Zaczne od jutra kleik ryzowy plus lyzeczka dzinnie kaszy manny zeby gluten wprowadzac bo juz sie zrobilo pozno bo juz prawie 7 miesiac! Tak ten czas leci!!!

http://fajnamama.pl/suwaczki/drtimvu.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/qocx3hq.png

Odnośnik do komentarza

Hej Mamusie ktoś tu jeszcze zagląda? :) jak Wasze roczniaki? U nas duzo się dzieje a przede wszystkim to że mój cycuś nie chce pić mm, już skończony rok a on dalej cycem się kosztuje :p niedługo powrót do pracy a tu taka heca z nim :( pobudki przez to też częste w nocy :( nie wyspałam się porządnie od roku :( a jak tam u Was? Może macie jakieś rady na takie cycusie :p bo przeraża mnie fakt że będzie przy odstawianiu płakał a potrafi...

Odnośnik do komentarza
Gość Best family t shirt

If you are  making a plan for your family. Then you need to make this with the family matching part. These plans can cause you to your little ones observe stand split and get plenty of recognition from folks. Make a moment for your and family Dad Son Matching T-shirts Bicycle Tricycle. Its helps increase your lovely moment. 


We have a good suggestion for you check and take  a look all our suggestion for matching family outfits.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...