Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FloralDrop

Dzięki dziewczyny, macie rację z tym internetem. Już raz tak się naczytalam jak dostałam skierowanie na kolposkopie po złych wynikach cytologii. Idę do lekarza w poniedziałek i zobaczymy.
Agata - jeśli uplawy nie mają brzydkiego zapachu to może nie ma się czym martwić skoro na dodatek nic nie wyszło w posiewie?
Dziewczyny i ja dolaczylam na fb.

Odnośnik do komentarza

Na fb póki co jest cisza, więc napiszę jeszcze tutaj. Jutro z rana jadę do Polski i już trochę się boje. Od rana obserwuje swój organizm i wsłuchuje się czy nic mnie nie boli i czy nie mam upławów.. upławów nie mam dzięki Bogu, ale lekko pobolewa mnie brzuch po lewej lub prawej stronie. No i jak siadam to tez czuje taki lekki bol jakby w jajnikach.. i jak oddaje mocz to też boli mnie podbrzusze z boku. Nie wiem już co o tym myśleć. Czy jechać czy nie. Bardzo się boje. Jednak jest plus że w Polsce pójdę do polskiego ginekologa. Ale jednak te bóle mnie niepokoją. Czy was też tak cos pobolewa? Czy nic nie czujecie? Ja jutro zaczynam 16 tc.

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1ydqk3vuoznslg.png

Odnośnik do komentarza

Meterszesdziesiat ja też mam bóle Ja siadam za szybko jak sikam to mam taki piekacy ból i właśnie dlatego myślałam że mam jakieś zapalenie a wyszło ze nie i pani doktor mi powiedziała ze każda ciąża jest inna i ja mogę tak odczuwać rozciąganie macicy . Najważniejsze że dziecko dobrze się rozwija i rośnie i serce bije

Odnośnik do komentarza

Jedni polecają inni nie.ale powiem na przykładzie koleżanki która miała depresje ciążową.lekarz przepisał jej tabletki ale ona nie chciała sie szpikować. Dostała zielone światło na herbatki ziołowe.sama jej melise kupiłam.piła regularnie przez pewien okres i wyluzowała sie po tym. I było ok. Spokojnie zwłaszcza w Twojej sytuacji zaparz sobie melise i pij.

Odnośnik do komentarza
Gość FloralDrop

Hej, chciałam zapytać o jedną rzecz. Przenosimy się na fb i pytanie, czy jeśli coś piszemy na naszej grupie- czy inni to widzą i mogą tam wejść czy też to jest niewidoczne całkowicie dla znajomych? Nie orientuje się w tym. Czasem ktoś coś komentuje i mnie się to wyświetla a jak jest z grupą zamknieta?

Odnośnik do komentarza

Na FB widać tylko grupy publiczne do których należysz. Ja na nawet swoich niepublicznych jak weszłam w zwykłe oglądanie profilu nie widzę.
Co do postów to wczoraj jak grupa była zamknięta i jeszcze mnie w niej nie było to też nic nie widziałam. Widziałam tylko kto jest w grupie ale jeśli babie lato zmieni ustawienia to i tego nie powinno być widać.

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vvfxmfv59klzl.png

Odnośnik do komentarza

Ale fajnie że ta grupa jest. Tu na forum ogółem można pisac a na fb to wtedy jak będziemy sie chciały fotkami pochwalic czy o bardziej prywatnych sprawach pisac ze swiadomością że nie będzie tego cała Polska czytać.
Ja dzisiaj w miare.krwawienie ustępuje wkładka czysta.ale i tak sie boje. Za tydzień mam usg kontrolne. Modle sie co wieczór żeby te wody chociaż częściowo wróciły. Brzuch mi wywaliło do przodu jeszcze bardziej. Już sie zaczynają niektórzy oglądać.

Odnośnik do komentarza

Forum nie wymiera.przykład lutóweczki 2018.też maja grupe na fb. A piszą na forum.na fb daje sie bardziej prywatne rzeczy o których nie chcemy aby cała polska oglądała.
Trzymajcie kciuki dziewczyny.Po piątkowych sensacjach u mnie troche sie uspokoiło.Jade na prenatalne część drugą z krwi. Jedzie ze mną jedna z moich starszych córek.Mam stracha ale staram sie trzymać jakoś.

Odnośnik do komentarza

Riri, nie wymiera.
Ja też nie cierpię fb.wiec raczej tutaj bedę pisała. Załozyłam fb bo musiałam i teraz mam jeszce jedna strone do obsługi związaną z firma ale nie kręci mnie fb. Nie jestem medialna haha.
Szczerze bez urazy ale to taki zjadacz czasu bo (mówie o sobie) Jak siądę to wsiąskne i mnie nie ma. Tu jeszcze zajrzę i tu i tu i tak 2 godziny później....
Także ja wolę pisac na forum:)
Mi dziś nieco lepiej ale wczoraj mialam gorączkę, gardło jak płonącą pochodnię, katar i kaszel jak gruźlik:( Dzis trochę lepiej choć katar, gardło i kaszel nadal się niestety trzymają.Taka paragrypa chyba bo nie stawy i kości bolały a na dodatek nie mogłam stanąć na pięty:0
Pierwszy raz tak miałam.
Mam nadziję, że łozysko nic tam do mojego synusia(który chyba ma już imię) złego nie przepuściło. Zobaczę w środę bo mam wizytę. Będzie to u mnie równo 18 tc. nie pamiętam kiedy się robi krzywa cukrową? Chyba za wczesnie jeszcze...coś tak mi się zdaje ze po połówkowym
A Wy laski jak się czujecie??
aaaa i chciałam napisać jeszcze, że obojętnie co zjem to po 16 zaczyna mnie męczyc zgaga:( Jak nie urok to cygańskie wesele...

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam sobie syrop z cebuli i czosnku.zjadlam tez dwie nospy bo od tego kaszlu ten brzuch mnie napina.na sniadanko będzie extra kanapka z czosnkiem i zobaczymy. Na szczescie poki co nic ze mnie nie leci.
A wracając do prenatalnych badan. Te z krwi to chyba wszystkie możliwe będe miała. Ale że jestem zielona w temacie napiszcie mi co dokladnie pokazują te badania bo nie wiem. Z usg niewiele sie dowiem.i też tego jaki gość we mnie mieszka też nie wiem. Może na połówkowym sie dowiem. Jak dotrwam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...