Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Siwa, spokojnie.
Nasze mamy często gęsto nie braly kwasu foliowego a zdrowe jestesmy. Zwiększ dawkę tak jak kazał lekarz i sie nie stresuj. Za tydzień będziesz miała genetyczne to będziesz wiedziała co i jak. A robisz test pappa ?
Gratulacje wszystkim tym które miały wizyty.
Co do poduszek to ja sobie zakupilam super mami i jestem zadowolona.
Ja mam choroska w domu. Córcia miała dzis 39,2 gorączki. Jestesmy juz po lekarzu i zrobilysmy morfologię, crp i ob. Lepiej sprawdzić niż bez przyczyny faszerowac dziecko antybiotykami, chociaż ja podejrzewam wirusowke bo i mnie zaczyna lamac w kościach...
Co do wagi dziewczyny to ja sie spaslam jedym słowem mówiąc.
Pewnie dlatego, ze cwiczylam przed ciaza co najmniej 4 razy w tyg a odkąd zaszlam to przez te mdlodci, migreny, plemienia to nic nie robię i jest efekt. No nicc bede walczyć po porodzie...

Odnośnik do komentarza

Melliska jeśli z fasolka ok to spaceruj chociaż.każdy ruch jest dobry. Ja trzeci dzień w domu siedze.najmłodsza chora. Jakaś trzydniówka. I zwariować można.tak to rano godzinka na odprowadzenie do przedszkola i powrót.po południu to samo.a w miedzyczasie jakiś wypad do miasta. Ale to wolne dobrze mi zrobiło. Jutro wrocław. Tylko sie modle żeby krwawienie nie wróciło. Bo jak siedze w domu jest ok.

Odnośnik do komentarza

mnie w jajo.czekam na krynickiej we wrocławiu na usg prenatalne. Byłam na powstańców i nie jest ciekawie miałam szybkie usg potwierdzające wiek.dzidzia nadrabia serduszko bije słyszałam.wiek 13 tydzień drugi dzień mam nawet zdjęcie.ale ból jesymt ten że jest bardzo mało wód płodowych i nie rokuje to dobrze. Boję się...czekam na usg prenatalne.

Odnośnik do komentarza

jeszcze nieco ponad tydzień temu było ok. Małowodzie mam.bardzo mała ilość wód płodowych. Do obserwacji. Na prenatalnym niewiele lekarz widział bo mało wód to raz a dwa to to że puszysta jestem.z nerwów głowa mnie już boli. Jade do domu. Nie wygląda to dobrze ale jest szansa że sie to zmieni. Z dzidzia wstępnie ok nawet nadrobiła w stosunku do ostatniego usg ale i tak nie wiadomo jeszcze czy będzie dobrze czy nie. Wstępnie z usg termin na 21maj ale napewno tydzieñ wcześniej albo lepiej będzie cc. O ile donosze maleństwo.Póki co to ja nawalam a fasolka dzielnie się życia trzyma. W poniedziałek mam na krew jechać.w piątek na omówienie wyników. Módlcie sie żeby sytuacja sie wyklarowała. Tak bardzo sie boje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...