Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny!
Ja zrobiłam w piątek test ponieważ dwa dni spoznial mi się okres A w moim przypadku to dziwne ponieważ od zawsze mam tak regularne cykle jak w zegarku nigdy mi sie nie spóźnił, po pierwszej ciąży trochę mniej boli mnie brzuch przy @ ale dni mam wyliczone co do jednego. No i zrobiłam test druga kreska była bardzo blada więc powtorzylam test w sobotę i też druga kreska była bledsza ale już bardziej wyrazna niż ta z piątku. W czwartek mam wizytę więc wszystkiego się dowiem: )

https://www.suwaczki.com/tickers/5djyxzkr8p7wg4ed.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Już pare dobrych lat temu , również namiętnie korzystałam z tego forum jako przyszła kwietniówka 2010 :)

Teraz piszę tu do Was jako mama już 7 latki, mama fotograf. I chciałabym Was zapytać czy myślałyście może o reportażu z porodu ?
Pozwolę sobie tu z paroma zdaniami wtrącisz się w Wasz wątek , a Wasze opinie będą dla mnie ogromnie cenne .
Reportaże z porodu są bardzo popularne w Stanach u nas pomalutku zaczynają kiełkować.
Oczywiście nie mówię tu o zdjęciach robionych między nogami ( chociaż i takie się zdarzają:) ale o zdjęciach , które oddają chwilę, pokazują pierwszy krzyk dziecka, Wasze łzy radości czy przerażoną minę taty :) ( potem przecież i tak każdy się chwali jaki to był dzielny :)
Zdjęcia które są Waszą pamiątką na całe życie . Pamiątką dla Ciebie i Twojego dziecka .
Z doświadczenia wiem jak często później wraca się myślami do tego dnia, jak próbujemy przypomnieć sobie każdy szczegół . Czy nie byłoby fajnie móc przypominać sobie te chwile patrząc na zdjęcia ? Dodam raz jeszcze nie zobaczycie na nich nic oprocz ogromnej radości, emocji. Ja jako fotograf staram się tak wybrać czas i kadr abyście wyglądały jak najpiękniej . Podczas porodu nigdy nie stoje po stronie Waszych nóg, jestem jak cień, nie jestem z Wami cały czas podczas porodu, macie też czas tylko dla siebie i partnera. Uwierz , że momentami zapomnisz , że tam jestem :)
I moje pytanie brzmi czy są tu jakieś przyszłe mamy które takim reportażem były by zainteresowane ?
Oczywiście tych zdjęć nigdzie nie upubliczniam , są tylko dla Was.
Bardzo prosiłabym o Wasze opinie przyszłe Mamuśki :)

Pozdrawiam Paula

Odnośnik do komentarza

Ja jutro ide do lekarza I powiem wam mam stresa jak niewiem .czuje sie normalnie nic szczegolnego oprocz bolesnych piersi mi nie dolega az sie czasem zastanawiam czy oby napewno ktos zamieszkal w moim brzuchu ,jutro sie okaze.Jezeli lekarz potwierdzi ciaze odrazu poprosze o zwolnienie poniewaz w mojej pracy jest dosyc ciezko I bardzo duzo musze podnosic...dziewczyny trzymajcie kciuki :))))

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k5rssy8k2.png

Odnośnik do komentarza

Cześć, ja test robiłam tydzien temu, również pozytywny :) beta w środę 130 wiec chyba dobrze. W piątek mam lekarza, już nie mogę się doczekać. Mam tylko pewien problem, pracują jako asystentka stomatologiczna gdzie każdego dnia pacjenci wdychają podtlenek azotu, boje się ze siedząc w gabinecie cały dzień moze to złe wpłynąć na płód. Nie wiem co robić, czy powiedzieć szefowi, czy dopytać lekarza ale to dopiero w piątek :( jeszcze naczytałam się dziś o samoistnych poronieniami w takich warunkach

Odnośnik do komentarza

Witam nowe ciężarówki :)
Lara, daj znać po wizycie :)
Ja miałam jeden dzień, że gorzej się czułam, trochę mnie mdliło, a teraz znów jest ok. Może to było zupełnie nie związane ;)
Córa mi daje trochę popalić w nocy, choć nie ma tragedii, ale właśnie meliska, te 8h w pracy to masakra, ja w poprzedniej ciąży po 4 miesiącach się umówiłam na 6h,a teraz mam tylko 7, bo 1h na karmienie, także ujdzie. Szkoda, że prawo się zmieniło :( niby przysługuje nam 15 min na każdą godzinę, ale kto by tego przestrzegał :/ łatwiej było wyjść wcześniej po prostu...
Roks, może jakoś wytrwasz do piątku... jeśli się bardzo stresujesz, to pójdź do rodzinnego po zwolnienie, tam chyba szybciej termin złapiesz? Bedzie 80% płatne, Bo nie ciążowe, ale to chyba nieistotne w tym przypadku.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Może i ja do Was dołączę :) wczoraj okres się nie pojawił i jak na tą chwilę nie zapowiada się a zawsze mialam jak w zegarku ;)
Za to bardzo chce mi się jeść :D czas pokaże jak to się rozwinie :)
Jestem mamą dwoch synkow- 10.02.2015 i 14.09.2016
Młodszy synek ma ciężką wade serduszka i 6.03 wygral walke o zycie- operacja na otwartym serduszku w krazeniu pozaustrojowym i hipotermii ❤

Odnośnik do komentarza

mamusiabohatera93
Hej dziewczyny. Może i ja do Was dołączę :) wczoraj okres się nie pojawił i jak na tą chwilę nie zapowiada się a zawsze mialam jak w zegarku ;)
Za to bardzo chce mi się jeść :D czas pokaże jak to się rozwinie :)
Jestem mamą dwoch synkow- 10.02.2015 i 14.09.2016
Młodszy synek ma ciężką wade serduszka i 6.03 wygral walke o zycie- operacja na otwartym serduszku w krazeniu pozaustrojowym i hipotermii ❤

Witaj na forum:)
Super, że się operacja udała:)

Mnie dziewczyny ciągle brzuch boli jak na okres...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...