Maluchy

Styczniówki 2018 :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Szamika

Szamika

Dziewczyny współczuję mdłości.
aGniEszKa9 Chyba będziesz pierwsza. Koniecznie daj znać po wizycie jak Twój maluch się ma :)

Dziewczyny macie jakieś preferencje co do płci dziecka? Wiem, że to głupio brzmi, ja mam dwóch synów, zresztą tak właśnie chciałam, ale wkurzają mnie ciągłe teksty znajomych (albo i nieznajomych), że teraz czas na dziewczynkę. Oczywiście można mieć jakieś preferencje, ale po co takie "wmawianie" komuś, że koniecznie potrzebuje córki? Oczywiście byłabym szczęśliwa jakby się okazało, że to dziewczynka, ale tak samo będę szczęśliwa jeśli to chłopiec, nawet bardziej się nastawiam na trzeciego synka. :) Jak jest u Was?

--

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

29821 szamika Kobieta, 30 lat, Gdynia
tangela

tangela

Hej dziewczyny!
Ja mam wizytę 11 będzie to 5 tydz 6 dni. Nie spodziewam się, że zobaczę bijące serduszko, ale nie mogę pójść później, wracam do UK. Dla tego serduszka to i tak wszystko jedno czy je zobaczę czy nie :). Powiedziałam najbliższej rodzinie bo miło to było zrobić osobiście a nie przez skypa :).
Ja nie mam preferencji co do płci. Moi rodzice mają 6 wnuczek i ani jednego wnuka :) więc tak jakoś nastawiam się na dziewczynę :).
Życzę wszystkim dobrej nocy i wspaniałego samopoczucia jutro!

49292 tangela Kobieta, 35 lat, Londyn
anusska

anusska

Hej dziewczynki ! :)
Ja wizytę mam 17go, już odliczam :P Dziś rano złapały mnie mdłości, poza tym nic mi nie dolega, brzuch bolał około terminu @, ale teraz już nie :)
Puszka, Ja ostatnią miesiączkę miałam 6.04 więc idziemy prawie tak samo :) Tylko u mnie beta z soboty wynosiła 1324,70 więc u Ciebie później doszło do zagnieżdżenia pewnie ale najważniejsze, że przyrasta ładnie :)
Agnieszka, będziesz pierwsza :) koniecznie potem zdaj relacje :)
Szamika, ja nie mam żadnych preferencji co do płci, to będzie moje pierwsze dziecko więc wszystko mi jedno :)
tangela, też koniecznie daj znać po wizycie :)

U mnie na razie wiedzą tylko moi rodzice, z resztą czekamy na wizytę :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/hchydqk3j65trncm.png

51628 anusska Kobieta, 30 lat, Łódź
Benia30

Benia30

Cześć dziewczyny
Dołączę i ja do styczniuwek termin 4.01.2018 r
Dwie kreski 28.04 beta 2.05 - 1509 4.05 - 2905 a 5.05 widoczny pecherzyk ciążowy
Wizytę mam dopiero na 22 maja usg podglądowe z dolegliwości na razie cisza na początku bolały piersi i podbrzusze teraz trochę ustalo.
To moja druga ciąża o pierwszą staraliśmy się 8 lat zabiegi leczenia i w końcu się udało z powiklaniami (poród w 34 tygodniu) ale mam teraz zdrowego ślicznego synka

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8qqmzd0t0jxln.png

Nataniel

38182 benia30 Kobieta, 36 lat, Zawóz
~Puszka

~Puszka

To mnie troszkę uspokoiłyście :)
Dzisiaj już mnie brzuch nie boli i zaczęłam się trochę niepokoić brakiem objawów, bo zapominam o ciąży. Co chwila sprawdzam czy mnie piersi chociaż bolą :D Tak źle i tak niedobrze..
Coś mnie gardło pobolewa, ale nie wiem czy to od mówienia (jestem nauczycielem) czy od tej strasznej pogody (na pomorzu padał dzisiaj śnieg :O) Znacie jakieś naturalne dobre sposoby na ból gardła?

Szamika

Szamika wpis edytowany

Puszka znam to, też jestem nauczycielką i też z pomorza. Pogoda nas dzisiaj nie rozpieszcza. Polecam świeży imbir z cytryną i miodem, pychota! Jest idealny na przeziębienia i ,co ważne, polecany dla kobiet w ciąży. :)

Benia30 witamy :) Na następnym USG już pewnie usłyszysz pięknie bijące serducho :) Ja nie mogę się doczekać, żeby chociaż pęcherzyk zobaczyć.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

29821 szamika Kobieta, 30 lat, Gdynia
anusska

anusska

Witaj Benia :) Oby czas do wizyty szybko zleciał ;)
Puszka, ja miałam dokładnie tak samo, najpierw przejmowałam się bólem brzucha, a potem brakiem objawów ale dzisiejsze poranne mdłości mnie ucieszyły :D
A na gardło to tak jak Szamika pisze, imbir jest najlepszy :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/hchydqk3j65trncm.png

51628 anusska Kobieta, 30 lat, Łódź
kiti

kiti

Oo ja tez nauczycielka :) tylko przedszkolna ;)
U mnie mdłości całodniowe niestety, raz lepiej, raz gorzej niestety. I brzuch często pobolewa. Zapytam w piątek lekarza. Mam nadzieję, ze to nic złego.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

45457 kiti Kobieta, 33 lata, pol
eewelaa

eewelaa

Ja dopiero w czwartek do gin no wcześniej miał urlop. U mnie zero objawów ciąży tylko brzuch mi napęczniała hehe co do płci to jest mi obojętne mam już syna i córkę. Witam nowe mamy :)

--

Filipek 19.03.2010
Lenka 27.10.2015

47612 eewelaa Kobieta, 31 lat, Łódź