Maluchy

Styczniówki 2018 :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MartaWu

MartaWu

Irene ---> tak, to samo. Z wyjątkiem smażonego, które u nas rzadko generalnie. Ale jak wychodzimy na żarcie na miasto, to i frytka się zdarzy. Bez przesady, oczywiście. Średniaka karmiłam "książkowo" dość długo, więc jak w pierwszą swoją Wigilię (miał 13 miesięcy) pozwoliłam mu rzucić się na wszystko, co chciał, to potem miał takie zaparcie, że szok. Dlatego Zosia je od kilku miesięcy (zaczęło się na wakacjach w ubiegłym roku) w zasadzie wszystko, co my. Czyli tak od 8 miesiąca jej życia. I dzięki temu sięga po o wiele więcej rzeczy, niż dwaj moi synowie, specjalnie nie wybrzydza i bardzo lubi eksperymentować :)

56922 martawu Kobieta, 42 lata, Warszawa
MartaWu

MartaWu

Drogie Mamusie, z okazji Świąt Wielkanocnych składam Wam i Waszym Rodzinom serdeczne życzenia zdrowia, radości i wspaniałych chwil, gdziekolwiek będziecie :)

56922 martawu Kobieta, 42 lata, Warszawa
~agn es

~agn es

dziewczyny kochane :) zmieniłyście już łupine na fotelik? Bo mamy w planach kupno fotelika. Zastanawiamy się nad modelem concord revero plus 0-23. Oczywiście wozimy się tyłem i chcemy to kontynuować

Dorisss

Dorisss

My zmieniliśmy na rwf jak młoda sama zaczęła siadać. Jakoś koło 9m i cały czas w nim.

49414 dorisss Kobieta, 31 lat, Wroclaw
Dorisss

Dorisss

Cześć dziewczyny. Zagladacie tu jeszcze?? Jak maluszki??? Nasza Natalka to czort wcielony. 18 m nam minęło. We wrześniu idzie do żłobka. Dostała się z 40 miejsca rezerwowego. No ale najważniejsze że jest. A mój powrót do pracy to koszmar ale jakoś się przyzwyczaiłam przez 3,5 m. Pozdrawiamy serdecznie

49414 dorisss Kobieta, 31 lat, Wroclaw
monia1992

monia1992

Hej dziewczyny !!! Kiedy ja tu zaglądałam ostatnio,masakra ten brak czasu... Odezwijcie się co tam u was

56930 monia1992 Kobieta, 27 lat, Gniezno