Maluchy

Styczniówki 2018 :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Caroline0887

Caroline0887

Kochane mamusie dużo zdrówka dla Was i maluszków. U nas też szpital domowy... mały od 3 dni mocno gorączkuje, kaszle i ma katar... Mamy też w końcu pierwszy ząbek... ehhh ja tak bym chciała się w końcu wyspać :(

--

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

31066 caroline0887 Kobieta, 9 lat, C.
Ana09

Ana09

Caroline0887 o tym samym dziś pomyślałam. Jak ja bym się chciała wyspać spokojnie. Niby już zdrowa, niby wszystko dobrze a mała dalej budzi się w nocy żeby zjeść. Nie dawno skonczyłam karmić piersią i wstawanie by zrobić butelkę rozbudza mnie całkowicie. A za półtora miesiąca wracam do pracy. Jestem przerażona.

58135 ana09 Kobieta, 29 lat, Kraków
Ewelson

Ewelson

U nas jakoś katar nie chce minąć. Ja też od prawie miesiąca jestem przeziębiona. Młody już skończył roczek, chodzenie mu nie w głowie, zrobi kilka kroków przy meblach ale do samodzielnego chodzenia się nie spieszy. Próbuje nauczyć to jeść samodzielnie łyżeczka ale też jakoś trudno nam to przychodzi. W weekend nasz pierwszy lot samolotem, zastanawiam się jak młody to zniesie i jak będą wyglądać nasze wakacje bo jesteśmy przyzwyczajeni do bardzo aktywnego spędzania czasu.

56174 ewelson Kobieta, 33 lata, Warszawa
monia1992

monia1992

Hej Mamusie :) my już zaczęliśmy wielkie odliczanie do roczku. Mały ma śliczny garniturek i fajnie jakby postawił na urodzinkach kroczki, ale się coś nie zanosi :) mam małego lenia :D ja i mały chorzy i odpoczywamy. Pozdrawiamy :)

56930 monia1992 Kobieta, 27 lat, Gniezno
Ana09

Ana09

Cześć mamusie napiszcie co u was i waszych maluszków.
U nas rok zaczął się kiepsko, najpierw rodzinny wirus żołądkowy a teraz mała ma od 3 dni wysoką temperaturę i nic poza tym póki co...
To chyba jeden z najcięższych okresów dla mnie :-(
Monia1992 mam nadzieję, że już zdrowi. My roczek mieliśmy 5 stycznia a wy?

monia1992

monia1992

Hej Ana my roczek mamy wlasnie dzis i naprawde nie wien kiedy on nam minal,przeciez to jakby wczoraj bylo

monia1992

monia1992

Jestesmy zdrowi ale tez przed samym roczkiem dopadl nas wisus jelitowki,na szczescie maly mial lagodna postac, ja juz gorzej niestety, ale wazne ze na roczek zdrowi

Dorisss

Dorisss

Ana, Monia wszystkiego najlepszego dla Waszych skarbów.

U nas dwa zęby, trzeci wychodzi, jeszcze nie chodzi. Jak późno zaczęła raczkowac tak późno zacznie chodzić. Ale ma jeszcze czas. Nie popedzam jej. Trzy kroczki zrobi. W końcu się odważy i pójdzie.

49414 dorisss Kobieta, 31 lat, Wroclaw
Ana09

Ana09

Monia1992 wszystkiego najlepszego dla maleństwa.
Dorisss dziękuję :-* u nas aktualnie idą cztery czwórki i przeszła najprawdopodobniej trzydniówkę więc głównie się nosimy na rączkach. Wszystko na raz. :-( Każde dziecko się rozwija w swoim tempie, moja maleńka zaczęła chodzić jak miała 9 msc i pewnie przez to ma skrzywioną do środka stopkę ale lekarz powiedział, żeby się póki co nie martwić tym bo powinno się to samo zredukować.

Caroline0887

Caroline0887

Witajcie mamusie. U nas roczek w kościele mieliśmy 20stycznia - dokładnie rok po chrzcinach :) Impreza się udała a mały przespał większość z niej :)
W trzech króli (śmiejemy się że Kacper przyniósł naszemu Kacprowi ząbek w prezencie) wyszła pierwsza jedynka z dołu. W ostatnią niedziele na raz wyskoczyły druga jedynka i dwójka z góry a kolejne 3 (dwójka i dwie jedynki górne) już widać pod skórą... nie śpimy od niedzieli prawie w ogóle w nocy... Masakra jakaś... za to jak poszedł w swoje urodziny 13 grudnia tak teraz już praktycznie biega po domu... spina się na meble i wciska w każdą szczelinę.

Która z Was jeszcze karmi? Kacper jakoś przestaje być zainteresowany cysianiem...

Buziaczki dla wszystkich maluszków :*

--

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

31066 caroline0887 Kobieta, 9 lat, C.