Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

styczniowauk
Witajcie dziewczyny. Cieszę się waszym szczęściem. U mnie niestety tragedia. 28 kwietnia ostatnia miesiączka, w tej chwili jest 8 tydzień ciąży. Po ostatnim usg jest podejrzenie pustego jaja płodowego. 2 tygodnie temu położna widziała ciałko żółte w pęcherzyku, w czwartek byłam ponownie i teraz nawet pęcherzyka nie widzi :/ jestem załamana. Czekam właśnie na wyniki bety i nie mam dobrych przeczuć :(

Kochana bardzo mi przykro... Oby jutrzejsza beta wyjaśniła sprawę bo to czekanie jest najgorsze...

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Byłam raz prywatnie w około 4-5 tygodniu i tydzień później w szpitalu. Według mnie mój prywatny lekarz ma lepszy sprzęt niż Ci w szpitalu. Mieszkam w UK wiec tutaj usg robi położna a jeśli nie mam komplikacji to lekarza na fundusz nie zobaczę przez cała ciąże. Dla porównania daje wam dziewczyny 2 zdjęcia usg. Jedno z 4 czerwca od prywatnego lekarza, drugie z 9 czerwca w szpitalu. Moim zdaniem różnica jest ogromna. Wizytę u prywatnego mam dopiero za 2 tygodnie bo jest na urlopie i wariuje.

monthly_2017_06/styczniowki-2018_58650.jpg

monthly_2017_06/styczniowki-2018_58651.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/hchy43r8q8jkiygb.png

Odnośnik do komentarza

Wysyłam wam jeszcze mój dzisiejszy wynik. Normy strasznie różnią się od tych w internecie i moim zdaniem są ostro zaniżone (możliwe ze celowo bo to prywatna klinika w UK, strasznie naciągają ale sprzęt maja dobry). Według tego jestem w 6 tygodniu a nie w 8, co jest niemożliwe bo według każdych norm podanych w internecie mieszczę się w swoim tygodniu.

monthly_2017_06/styczniowki-2018_58652.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/hchy43r8q8jkiygb.png

Odnośnik do komentarza

Styczniowa mi sie wydaje ze bete masz ok. Daj znac jak jutro odbierzesz wyniki bede trzymala za was kciuki.
AniaM89 mi tez sie zwiekszyly objawy w 10 tygodniu. Teraz jestem 12tydzien 5d. I jest troche lepiej. Ale czasami jeszcze wymiotuje. W kazdym razie objawy troche ustepuja. Dzisiaj bylam na usg 1 trymestru i wszystko ok. Moje malenstwo strasznie wariowalo na usg. Ani na moment sie nie uspokoilo.

Odnośnik do komentarza

Ja mam jutro usg prenatalne i bardzo sie denerwuje.. Czy wszystko będzie dobrze.. Pierwsze dziecko urodziłam chore i tak bardzo bym chciała, aby to było zdrowe.. A tak po za tym czy któraś z was zmaga sie z zaparciami? Ja mam problem do tego ciągle wzdęty brzuch momentami jest to bardzo uciążliwe i nieprzyjemne

Odnośnik do komentarza

Witam, po krótkiej przerwie :)

Byłam dzisiaj na USG prenatalnym, to już 13tc! :) Maluszek był spokojny tylko trochę rączkami machał. Wszystko wygląda dobrze, nie mam wskazań do dalszej diagnostyki genetycznej.
I znam już płeć! Prawdopodobnie będzie chłopiec, mój mąż dba o przedłużenie rodu, bo to nasz trzeci syn :D
Śmieję się, że trzeba jakieś pole ziemniaków zasadzić, żeby potem takich trzech facetów wykarmić ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza

witam i ja
też po usg ale zwykłym i w głowę zachodzę jak to jest 19.06 według usg 8tc a dziś według co prawda innego usg 10tc6d- znacząca różnica co nie?
Byłam dziś prywatnie bo w czw.i pt znowu śluz podbarwiony był i chciałam sprawdzić czy wszystko ok.
W czw. mam państwową wizytę przesunęłam ją bo potrzebuję od lekarza państwowego skierowanie na usg prenatalne bo jest szansa że się załapię państwowo i nie będę musiała płacić
jutro muszę zrobić toxo i cyto- nie wiecie czy do tych badań muszę być na czczo?

Odnośnik do komentarza

No to tak od siebie - jestem w 11 tygodniu, na 13 lipca mam przewidziane prenatalne. Od początku mam przeczucie, ze będzie chłopiec, choć szczerze się ucieszę, jeśli jednak będzie dziewczynka (moja póki co jedynaczka bardzo ucieszyłaby się z siostry).
Nie mam zbyt wielu objawów poza poranną głodomorrą, lekkimi mdłościami po jedzeniu i okropną poobiednią sennością :)
a no i brzuch mi już wyskoczył, taki bardziej jak na czwarty miesiąc niż trzeci, tak nagle, w ciągu kilku ostatnich dni.
Dziewczyny, o czym związanym z nadchodzącym pierwszym czy kolejnym macierzyństwem myślicie w ciągu dnia najczęściej?

Odnośnik do komentarza

Mart94 napewno bedzie dobrze , trzymam kciuki i dawaj znac jak tylko bedziesz miec wyniki, wiem ze jak raz spotkało cie nieszczęście to strach przed ponownym jest ogromny, ja przez moje wcześniejsze poronienie cały czas sie boje czy z dzieckiem jest ok, ale staram sie myślec ze limit pecha został wyczerpany i teraz musi byc dobrze, ty tez juz limit pecha wyczerpałas i teraz poprostu bedzie ok;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...