Maluchy

Fotelik rowerowy

alinaso

alinaso

Hej, jak chce pojeździć na rowerze to dziecko pakuję do przyczepki rowerowej, ale za jakiś czas chciałabym się przerzucić na fotelik. Znalazłam model weeride kangaroo https://wozimysie.pl/weeride-safe-front-deluxe . Czy ktoś może z niego korzystał? Koleżanka mi go poleciła, ale chce to jeszcze z kimś innym skonsultować...:)

55018 alinaso Kobieta, 27 lat, Knurów

Odpowiedzi znajdują się poniżej

aga21

aga21

My go mieliśmy, jak dla mnie jest super mega i żal miże w tym roku już syn z niego wyrósł, ale czas na naukę dla niego na samodzielną jazdę;)

50739 aga21 Kobieta, 27 lat, gdzieś
~Adamalek

~Adamalek

Myślicie, że fotelik rowerowy to dobry prezent na baby shower [reklama usunięta].

aga21

aga21

Adamalek myślę, że na Baby shower to bezsensowny pomysł. Dziecko tam usiądzie dopiero około roku, przez ten czas fotelik będzie zajmował tylko miejsce. Jest wiele innych rzeczy, które można sprezentować przyszłej mamie i dziecku, które przydadzą im się od pierwszych dni. Na przykład jak paczka pampersów, ubranka czy coś milszego jak Miś - przytulanka. Fajny jest z Chicco, misiek z projektorem światła i muzyką. Może malucha utulić do snu, potem być jako przytulanka :)

50739 aga21 Kobieta, 27 lat, gdzieś
Renia74

Renia74

Ja kupiłam sobie rower i chciałam kupić do niego fotelik dla malucha a mąż się upiera że lepsza będzie przyczepka (riksza). Synek ma prawie 14 miesięcy. Doradźcie co będzie lepsze.

52890 renia74 Kobieta, 43 lata, #
aga21

aga21

Z przyczepki osobiście nie korzystałam nigdy, ale bardzo mi się zawsze podobała :) Nie wiem jakie są wstrząsy w tej przyczepce w porównaniu z fotelikiem. Ale na pewno jw środku masz więcej miejsca i z tego co wiem, większość jest wodoodpornych więc można jeździć nawet w deszczu :) Jeśli Ty chcesz jeździć z fotelikiem to kupiłabym fotelik, a mąż jak chce to niech sobie kupi przyczepkę ;p

50739 aga21 Kobieta, 27 lat, gdzieś
Renia74

Renia74

Dzięki Aga, masz rację, niech mąż sobie jeździ w deszczu z przyczepką a ja w "pogodę" będę sobie jeździła z fotelikiem :)))

52890 renia74 Kobieta, 43 lata, #