Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też miałam zlecone standardowe badania morfologię, mocz, poziom cukru, TSH, toxo robiłam w sobotę a wizyta 8 marca, bo ostatnio serduszko jeszcze nie biło. Nie robiłam CMV, wirus zapalenia wątroby, HIV i coś tam jeszcze, ale niedawno miałam robione i lekarz uznał, ze nie mam sensu.

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Ja już po badaniach - te wszystkie - morfologia, mocz, hiv i jeszcze jakieś inne juz za mną , została tylko cytologiA, ale, ze ostatnio na wizycie miałam plamienia - to trzeba było to przełożyć. U mnie dzisiaj też gorsze samopoczucie - pewnie faktycznie pogoda ma wpływ na samopoczucie - u mnie na pewno.. Czy wy też jesteście takie poddenerwowane wszystkim - bo ja zależy od dnia, ale czasami jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów i denerwuje sie, że coś sies tanie z dzieckiem przez to, ze ja się denerwuje i jednym słowem denerwuje sie tym , że się denerwuje....
U mnie seksu brak - odkąd dowiedziałam się , ze jestem w ciązy i jakoś na razie nawet nie mam ochoty :-(

Odnośnik do komentarza
Gość Mamatrojki88

Hej wszystkim ja tez jestem pazdziernikowa mama udalo sie po 3 miechach (ogolem minelo 5 miesiecy od ciazy obumarlej i zabiegu )pierwsza wizyta juz za mna ale i tak ta moja dr mnie straszy bylam u niej 23.02 wyszlo 5 tydz jej i je na usg nie widzi zarodka tylko pecherzyk 12 mm i ze to moze byc pusty pecherzyk tylko objawow wielkich nie mam tydzien wczesniej piekly mnie sutki teraz od 3 w nocy do poludnia mnie mdli. Ale w poprzednich ciazach (z synem i corka) tez nic mi nie bylo a u was dziewczyny bylo widac cos na usg :-)

Odnośnik do komentarza

Mamatrojki88 nie martw się, ja też byłam w 5 tyg u lekarza i mój pęcherzyk miał identycznie wymiary, byłam u lekarza tydzień później i już bylo widać zarodek z bijącym sercem. Teraz idę w piątek na kolejną wizytę do swojego lekarza. Po pironieniach tak niestety "swirujemy".

Odnośnik do komentarza
Gość Mamatrojki88

Dziekuje za cieple slowa :-) masz racje swiruje
Ale do tego chora tez jestem zjadlam cos nie tak i od tyg. Walcze z bakteryjnym zapaleniem jelit tak ze i antybiotyk biore :-( moj mezus tez ciogle mnie tuli i kaze mi nie warjowac i zebym przestala w necie falszywych info szukac na temat pustego pecherzyka :-)
Nastepna wizyte teraz mam 10.03 a termin mam na 20.10.2017

Odnośnik do komentarza

Witajcie
U mnie w 5 tygodniu to nawet pęcherzyka nie było widać - to chyba był początek 5 tygodnia... Lepiej nie czytać wcale albo mieć duży dystans do tego co na necie piszą....
Anielica ja na Twoim miejscu poczekałabym do wieczora , bo teraz to pewnie odesłaliby do przychodni, i pojechala na IP do szpitala i już...

Odnośnik do komentarza
Gość Mamatrojki88

Do Anielica
Idz normalnie do lekarza rodzinnego i powiedz w rejstracji ze jestes w ciazy powinni przyjac cie bez problemu tak jak ja miala tydz. Temu od razu byl dla mnie numerek do lekarza a bylam tak w rejstracji 2 razy najpierw ze mam ostre kolki i biegunki dostalam probiotyki i diete marchewkowa( gotowana marchew,kleik ryzowy,gotowane jablko z przewaga marchewki) a 2 dni pozniej poszlam ze to mi nie pomaga nie odbylo sie bez antybiotyku :-\
Dla ciezarnych musza miec miejsce jak nie to na izbe przyjec jej tam to juz obowiazek
Tak jak ty boisz sie czy kaszel nie zaszkodzi dzidzi tak ja boje sie tych swoich skurczy pod czas biegunki
DAMY RADE BADZMY DZIELNE

Odnośnik do komentarza

No super to wyglada u Was hehe w sensie ze do przychodni czy na ip. Ja mieszkam w Anglii i oni tu maja w nosie, ze jestem w ciąży. Dopóki nie minie 12 tygodni, to oni maja to w nosie. A do szpitala musze jechać 40 minut, bo w moim mieście położniczy oddział zamknęli prawie 2 lata temu, A na emergency to nic nie pomogą. Podlecze się domowymi sposobami

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hmxofz3q9.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eopz9vbnp.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam pytanie odnośnie kosmetyków dla kobiet w ciąży - macie jakieś sprawdzone? myśle np o czymś na rozstępy - czytałąm gdzieś, że trzeba smarować już w 3 miesiącu, tylko ja nie wiem na co się zdecydować. Wogóle to ostatnio wyczytałam , ze mnóstwo popularnych kosmetyków ma jakieś substancje chemiczne szkodzące zdrowiu i nie wiem czy moge używać np swój krem przeciwzmarszczkowy... No bo jakiś musze przecież używać? Nie wiem czy to dobry pomysł zeby go teraz zmieniać...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...