Skocz do zawartości
Forum

Szczepienie przed żłobkiem


Gość Jolka_Szyman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jolka_Szyman

Puściłam córę do żłobka i dostałam zalecenie z przedszkola, że dziecko powinno być zaszczepione na ospę i pneumokoki (oprócz szczepień obowiązkowych). Czy przedszkole może mi nakazać zaszczepić? Nie jestem zbyt przekonana do tych szczepień.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o szczepienie na pneumokoki to ja osobiście zaszczepiłam swoje dziecko dla jego dobra, sama nieraz mialam zapalenie ucha i chcialam mu tego oszczedzic, oczywiscie nie jest ono obowiazkowe i nikt nie powinien naciskac na rodzica w tej kwestii (szczepienie w moim przypadku bylo platne), szczepilam rowniez na ospe wietrzna za darmo po dostarczeniu do mojej przychodni zaswiadczenia ze żłobka,ze dziecko do niego uczeszcza. Uwazam,ze wybor należy do rodzica aczkolwiek nikt z nas nie umarl po szczepieniu wiec warto jest zaszczepic swojego malucha. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze,ze ktoś to napisał. Jak mówię,że odraczamy szczeoienia do 2 go roku życia to ludzie na nas krzywo patrzą. A w dzisiejszej dobie internetu wystarczy dobrze przyjrzec się problemowi i poczytać co te cudowne szczepionki powodują. Dlatego szczepienie dzieci poniżej 3 go miesiąca życia to nieporozumienie. I jest to opinia zaufanego pediatry,który nie jeździ na wycieczki sponsorowane przez Big Pharmę za 100%wszczepiennosc dzieci przypisanych do niego w przycjodni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...