Skocz do zawartości
Forum

Spacerówka


Asiekk

Rekomendowane odpowiedzi

Asiekk, a co cię skłoniło do wyboru akurat tych 2 modeli? Pierwszy to typ parasolki, składa się wzdłuż dłuższego boku, ale ma mały kosz. Drugi to spacerówka, ma już trochę większy kosz. Widziałaś je na żywo? Twoje dziecko w nim siedziało? Dobrze byłoby przetestować siedzenie w nim, bo nie każdy wózek jest wygodny dla dziecka.
Ja nie chciałam mieć parasolki tylko spacerówkę. I ona musiała być lekka, mieć zwrotne koła, duży kosz, regulowaną normalną poręcz a nie "koziołki", mieć możliwość rozłożenia siedzenia do pozycji półleżącej i leżącej, łatwo się składać i zajmować mało miejsca w bagażniku.
Wybierając wózek zastanów się co jest dla ciebie ważne, bo to co jeden chce mieć, to drugi niekoniecznie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli spacerówka to zastanawiałaś się może nad innymi modelami? Lekkie, zwinne i generalnie dobrze się z nich korzysta z tego co ja wiem i mogę podpowiedzieć to baby design mini (mały, kompaktowy, ale na spacery do miasta wygodny), albo jeszcze są ciekawe wózki z firmy easygo: virage, quantum, nitro. Generalnie ja przy zakupie spacerówek brałam te pod uwagę i szukałam, która najlepsza. :) Pytanie czy zależy Ci na parasolce to nitro. Reszta z moich propozycji nie składa się w parasolkę. Ale są lekkie, mają rozkładane siedzisko do pozycji leżącej. Fajnie jest właśnie jeszcze pójść do sklepu i przymierzyć dziecko do wózka, albo po prostu obejrzeć jak wygląda na żywo. One są z tych raczej tańszych cenowo, ale warto zwrócić na nie uwagę. :) Chyba, że szukasz jeszcze czegoś innego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...