Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wczoraj wyszedł mi pozytywny test, dziś rano to samo. Ostatnią @ miałam 27.02 ale owu była ok 20 marca dopiero. Mam już 2 letniego synka z którym ciąża była istnym koszmarem. Mam wadę macicy i strasznie się boję.Dodatkowo jeszcze karmię piersią małego. Kiedy poszłyście na pierwszą wizytę?
Bety nie robię bo przy ostatniej ciąży te czekanie na wyniki i ich interpretacja tyle nerwów mnie kosztowała, że wolę od razu do gina iść z tym, że i tak pewnie nic nie widać.

Odnośnik do komentarza

Ego też czekałam niedługo kilka godzin, później po 48h wynik wydawał mi się za duży no wiadomo tysiąc myśli. A owulację kiedy miałaś? Ja dosyć późno bo mam długie cykle więc od zapłodnienia minęło dopiero o 15 dni. Wolałabym pójść później kiedy już można serduszko usłyszeń. Macie już jakieś dolegliwości? Mnie boli brzuch jak na okres, ostatnio też tak było ale w ogóle piersi mnie nie bolą, może dlatego, że jeszcze karmię. W poprzedniej miałam straszne kłucie i ot był pierwszy objaw.

Odnośnik do komentarza

Eszel ja miałam owu zaraz po miesiączce, 10.03. Bolały mnie piersi i brzuch jak na miesiączkę(nadal boli). Miałam mdłości i ból głowy ale nie wiem czy to nie ze stresu jak się dowiedziałam ;) hcg 1237 i nie kazali mi powtarzać bo byłam zaraz u lekarza..zrobił usg i nic nie mówił o powtórnym hcg

Odnośnik do komentarza

Ego ja się na czytałam o prawidłowym przyroście i zrobiłam to przed wizytą. A Ty jak już po wizycie i wszystko ok to nie ma sensu robić, teraz wcale nie będę. A jak wyglądają te bóle? Ja mam takie jakby miesiączkowe ale nie mocne, zresztą raczej moje miesiączki są łagodne. A dziś czuję w pachwinie po prawej stronie jakby pulsowanie co jakiś czas. Pamiętam w pierwszej ciąży wylądowałam szybko w szpitalu bo miałam plamienia i ciągle mnie brzuch bolał i codziennie inny lekarz na dyżurze inaczej reagował na to jeden dawał zaraz leki a drugi się śmiał, że to najnormalniejsze w świecie.

Odnośnik do komentarza

22 lutego :)

Jestem z Krakowa a wlasciwie z okolic - w styczniu sie wynioslam z miasta :)

Mam juz 10letnia córkę ktora jeszcze nie wie, a najlepsze, ze kategorycznie odmawia posiadania rodzenstwa ;-)

W ciążę zaszlam od razu jak o tym pomyslalam.

Nie naprodukowalyscie duzo stron to moze uda mi sie nadrobic. Bylam chwilke na innym forum ale nie moge sie tam odnalezc... Moze tu sie uda :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchy3e3kwjeyevnm.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny...

Do dziś myślałam, że do Was dołączę... niestety test 5 dni po terminie - negatyw :(

Bardzo chciałam mieć jeszcze jedno dzieciątko (mam już 2) ale nie jest mi dane.

Od kilku miesięcy nic nie wychodzi, ale lekarz powiedział, że jeden jajnik już nie jest sprawny (2 razy usuwane torbiele), w zeszłym roku polipy z macicy... Rośnie mi wszystko tylko nie fasolka :)

Życzę Wam spokojnych 9 miesięcy - będę Was podczytywała troszkę, jak nie macie nic przeciwko :)

Pozdrawiam Kasia

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8i9yw0dc0.png

Odnośnik do komentarza

Wiem dziewczyny,wiem :)

Nadzieja umiera ostatnia ..

Zmęczona już jestem tym czekaniem i mimo, to, że zawsze sobie obiecuję, że nie będę wyczekiwać symptomów, a jak się nie uda to nie będę rozczarowana, bo mam już dzieci - to i tak miesiąc w miesiąc jest inaczej ;(

Za jakiś rok, pewnie będę już starać się w drugą stronę .. aby nie zajść... (moim osobistym zdaniem po 35 r.ż rośnie ryzko).
A jak wasze maluszki?

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8i9yw0dc0.png

Odnośnik do komentarza

Kasiu. Ja mam 42 l. Syn 12l.
Jestem po laparoskopii jajnika leczeniu hormonalnym , jedno poronienie i czekam teraz na USG. Test wyszedł pozytywny i HCG również... więc ty jesteś jeszcze bardzo młoda i wszystko przed Tobą :)
Trzymam kciuki ! <3<br />

kasik81m
Wiem dziewczyny,wiem :)

Nadzieja umiera ostatnia ..

Zmęczona już jestem tym czekaniem i mimo, to, że zawsze sobie obiecuję, że nie będę wyczekiwać symptomów, a jak się nie uda to nie będę rozczarowana, bo mam już dzieci - to i tak miesiąc w miesiąc jest inaczej ;(

Za jakiś rok, pewnie będę już starać się w drugą stronę .. aby nie zajść... (moim osobistym zdaniem po 35 r.ż rośnie ryzko).
A jak wasze maluszki?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k835bjj0m.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...