Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki listopadowe 2016


Gość Monalika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamisia89

Listopadowka
Ja w centrum ogrodniczym gdzie sa same kobiety jedna na zmianie, latem dwie po 12h dziennoe, dostawy co drugi dzien a nawet codziennie, duzo dzwigania ,czasami tylko przychodze z pracy jem i spac i tak w kolko, brak czasu na przerwe,szef wymagajacy nie wiadomo co , i jeszcze popedza,,,,rece do podlogi , umeczona, masakra

Odnośnik do komentarza

~kamisia89
Immiay
Dziekuje ja sie wszystkim przejmuje, zobaczymy jak bedzie po wizycie :-) czy bedzie robil problem czy nie a wspomne ,ze mielismy problem z zajsciem i bylam na wspomaganiu lekami :)

Mi też po lekach udało się w pierwszym cyklu. Dziewczyny czy któraś z was jeszcze nie była u ginekologa? czy tylko ja zostałam z pozytywnymi testami podwyższona temperatura i brakiem okresu

12.10.2017 Eryk 3620 gram i 55 cm
--
21 tc - 10.07.16 Martynka ♥ (*)

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Z przyjemnoscia dołączam do Waszego grona :-)
@ spóźnia się dopiero 3 dzień.
Zrobiłam 3 testy i na wszystkich cień cienia drugiej kreski.
Zrobiłam dzisiaj betaHcg i wynik to 31!
Z moich obliczeń termin wypada na 23.11

Jestem mamą prawie 7 letniego Bartka i 2 letniej Milenki która urodziła się jako wcześniak.
Mam spore objawy, że historia może się powtórzyć, ale jestem dobrej myśli.

Bartuś - 19.06.2009 Milenka - 7.02.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgta9wray4.png

Odnośnik do komentarza
Gość florencia

atena1987, ja w dalszym ciągu czekam na wizytę. Mogłabym iść prywatnie ale postanowiłam sobie, że już wytrzymam do przyszłego tygodnia.

Już drugi dzień, szczególnie pod wieczór, bardzo bolą mnie jajniki. Mam wrażenie jakby urosły drugie tyle i próbowały sie wydostać z brzucha, mega nieprzyjemne uczucie. Czy to normalne? Macie tak lub miałyście w poprzednich ciązach? Nie wiem czy to wytwór mojej wyobraźni, czy to zwykłe powiększanie się macicy, ale wyraźnie wydaje mi się że to jajniki, a ból jajników znam z przeszłych doświadczeń - pobolewa trochę jak torbiel, tak kłująco, rozciągająco ;(

Odnośnik do komentarza

florencia - ja tak miałam na początku, bolało mega, ale biore teraz luteine dopochwowo i ból jest tylko czasami. Lekarz mi powiedział, że to normalne zwłaszcza u szczupłych kobiet i w pierwszej ciąży. Gorzej by było gdyby był ból ze skurczami a nie daj Bóg z krwawieniami, wtedy do szpitala raz, dwa.

https://www.suwaczki.com/tickers/43ktpx9in01r68vk.png

Odnośnik do komentarza

I ciesze się, ze nie tylko ja mam takie perypetie z piersiami... Ulżyło mi. Juz zdarzyłam wpaść w panike ze dwa razy z tego powodu, że przestały mnie boleć. Ale jak zaczeły na następny dzień to mi się odpłacały z nawiązką!

Sylwia - super :) strasznie sie ciesze - tak jak wspominałaś, to taka mała nagroda za to wszystko!

https://www.suwaczki.com/tickers/43ktpx9in01r68vk.png

Odnośnik do komentarza
Gość florencia

sylled, dzięki za odpowiedź, naprawdę dobrze jest usłyszeć że ktoś ma podobnie, bo łatwo można wpaść w paranoję :(
spełniam raczej kryteria które zaznaczył twój lekarz - to moja pierwsza ciąża, przy czym jestem dość szczupła. Koniec końców przez te bóle ciągle latam do ubikacji i podcieram się,z obawy przed tym czy czegoś tam - odpukać - nie zobaczę. Wiem, że nie powinnam się stresować, przed ciążą w życiu bym nie pomyślała że tak bardzo dam się sterować przez emocje, dziwiłam się znajomym które tak okropnie bały się wszystkiego ale teraz w tej nowej sytuacji zaczynam rozumieć, że oczekując maleństwa zmienia się absolutnie wszystko :))
Spróbuję tymczasowo wziąć nospę, może jakoś pomogą.

Odnośnik do komentarza
Gość kamisia89

Na dobranoc kochane mamusie dodam ,ze. Zanim zaszlam w ciaze to jadlam wszystko i duzo ,waga w miejscu hihi teraz nie chce mi sie wogole jesc ,nawet moich ulubionych potraw ,przekasek,nic a nic aby woda mi smakuje, wmuszam jedzenie, zeby dziecku nie zaszkodzic :-) i to dowod,ze wszystko odwraca sie w moim zyciu o 180stopni.
Do jutra mamuski :-*

Odnośnik do komentarza

Ja u lekarza byłam zaraz po pozytywnym teście i odrazu dostałam zwolnienie bo pracuje w drogeri i jest ciężka praca, a że pierwsza ciąża była poroniona to lekarka kazała od początku na siebie uważać. A jeśli nie chcecie iść na zwolnienie to bierzcie zaświadczenie o ciąży. Największym plusem jest to że nie można pracować ponad 8 h i pracować w nocy. Dodatkowo pracodawca musi bardziej uważać na pracownice. Jedynym minusem jest to że się obciąża innych pracowników :-/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3gzu31t2ksoh6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

umówiłam wizytę, tym razem na nfz, też kolejki, dopiero na 4 kwietnia mnie pani zapisała i chyba też co 10 minut umawiają....znowu się w kolejce wysiedze. Ciąża jest fajna tylko te chodzenie do lekarzy mnie dobija. W większych miastach jest dużo lepiej. Pierwszy poród wspominam bardzo dobrze, opiekę miałam super, znieczulenie, na porodówce łazienka, tv, kanapa dla tatusia...wszystko w ramach nfz. A jak pomyśle o warunkach w tutejszym szpitalu to aż się boje.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywf71xlzpdv0fe.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...