Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Dziewczyny, witam odrazu nowe Mamusie :)
Padme bardzo mi przykro, ale należy cieszyć się, że jest chociaż jedna Dzidzia !
u mnie po staremu... dzisiaj byłam na badaniach, w poniedziałek mam wizytę u gina, oprocz tego zakuwam do egz;/ niech sie juz to skonczy....
uczucie zmeczenia powoli mija, chodze tylko wczesniej spac, glodna jestem regularnie i jakos mi zimno non stop, a tak poza tym to w porzadku. Dzidzia chyba wie ze mama musi sie uczyc :)

Odnośnik do komentarza
Gość Milutka86

Witajcie dziewczynki. Mdłości niby mniejsze. Ale uczucie głodu mnie dopada. Spać mi się cały czas chce. Nie można jeszcze normalnie funkcjonowac.
Też dziewczyny macie zawirowania humoru? Raz tak raz tak. Raz t ryskam radością raz płakać mi się chce.

Odnośnik do komentarza
Gość Basia.maj

Nie zazdroszcze catya. Oby juz bylo lepiej. Ja powinnam chyba dziekowac Bogu, ze tak wspaniale mijaja mi poczatki ciazy, bo procz sporadycznych mdlosci rano i wieczorem, wlasciwie wszystko super. No moze napady sennosci sa malo fajne, ale jakos da sie zwalczyc.
Ale zeby za dobrze nie bylo, to u mnie z kolei stany depresyjne... Licze, ze psycholog cos pomoze!

Odnośnik do komentarza

Padme strasznie mi przykro, ale z drugiej strony trzeba sie cieszyć, ze z drugim dzidziusiem jest wszystko dobrze! To jest najważniejsze :)
Witam nowe dziewczyny:)

Ja dzis byłam u lekarza, mam pobrany wymaz i prawdopodobnie dalej niedoleczona grzybice :/ normalnie sie wykończę... Dostałam pimufacin i mam nadzieje ze w końcu on mi pomoże! Powiem Wam, ze myslalam ze z końcem I trymestru objawy bedą sie osłabiały a u mnie jest odwrotnie - mdli mnie całe dnie, w nocy nie moge spać, dzis o 3 musiałam wstać i cos zjeść:p ale cieszę sie, ze juz 11 tydzien- jestem spokojniejsza :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5edh0z9t4d.png

Odnośnik do komentarza

Cześć z rana,
Jak dziś wybieram się do fryzjera, zamierzam co nieco zmienić zobaczymy co fryzjer wymyśli :) a co :)

Wczoraj wieczorem miałam fazę na ziemniaki z kefirem, ranyyy jakie to było pyszne :) a potem cierpiałam trochę bo mnie mdliło i leżałam od 18tej ale co tam :D
Miłego dnia dziewczyny :)

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjsn8exyqa.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;) my właśnie po wizycie ;) dzisiaj mamy 8+0 zaczynamy dziewiaty tydzien ;) maleństwo ma już 1,56cm i lekarz pokazal mi na usg piekne maleńkie rączki ;) serduszko bije jak dzwon, wszystkie wyniki mam w normie, tylko hgb dość niska.. zapisał mi hemofer f. Bierze ktoraś z Was? W weekend jade po nowy stanik, bo w żaden sie już nie mieszcze haha ;P

Odnośnik do komentarza

Hej, ja leżę cały czas, nic mi się nie chce...głodna jestem non stop, wczoraj pojechałam nawet do Mac Donalda i.tyle zjadłam ze masakra....niedobrze mi jak pomyślę... Poza tym chciałabym żeby był już.kwiecień żeby było.cieplej i wiosennie, w środę miałam wizytę, widziałam.serduszko :) kolejna wizytę mam za 3 tygodnie. A jak tam dziewczyny z seksem? Działacie coś z partnerami czy nie bardzo? :) hihi

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza
Gość Basia.maj

Zazdroszcze Wam, ze Wy juz tak duzo wiece i wszystkie najwazniejsze badania macie za.soba. U mnie wg miesiaczki 10 tydz, ale mieszkam w Szwecji i tutaj podejscie jest troche inne - dopiero teraz zaczyna sie jakakolwiek opieka nad kobieta. Pierwsza wizyte mam we wtorek i mam nadzieje, ze jakos to bedzie, bo szczerze mowic chwilami mam dosyc calej tej sytuacji, a na pewno niepewnosc poteguje to uczucie.

Odnośnik do komentarza

Moj mąż twierdzi że będą dziewczynki :D

Patrycja91 ja tak samo jak Ty mieszkam na 3 piętrze i jak wchodze po schodach to umieram:P śmieję się, że będzie trzeba jakiś dźwig niedługo zamontować, bo co to będzie jak urośniemy! :D

Moli00 u nas seks wlaściwie tak jak przed ciążą:) nic się nie zmieniło, póki co nie ma przeciwwskazań, więc działamy jak zwykle :P

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza
Gość Milutka86

Witajcie dziewczynki. Dzisiaj jakiś zabiegany dzień dopiero siadam. Mam jakieś dziwne ciagniecie w kroczu.
Ja dzisiaj sałatkę grecką robiłam. Od wczoraj miałam ochotę. Ale jak to u mnie często bywa kończy się biegunka.
Co do seksu to praktycznie codziennie. Większą mam ochotę niż przed ciaza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...