Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis oszalalam z nerw. Dwa tyg. Tj 19.01 Temu bylam u gin na usg (ostatni okres 15.12) nie widzial nic na obrazie usg. Kazal zrobic hcg ,poszlam ponowanie 22.01 wzrost bety o 120%i widoczny pecherzyk ciazowy zlokalizowany w macicy. Dzis 5.02 jestem ponownie i co... i znowu nic nie widzi, tylko pecherzyk ciążowy bez zarodka. Za chwile pokazuje sie mała pulsujaca kuleczka lecz on nie moze swierdzic czy to aby napewno zarodek kaze ponowniw roboc mi bete.dzis robie i teraz czytam wynik 69000. Oszaleje mozliwe zeby makuszek jeszcze byl tak slabo widoczny. Jestem wykończona psychicznie

Odnośnik do komentarza

Powinnaś skonsultować to z lekarzem, nawet jeśli to głupie wapno ;-) w ciąży dzieją się dziwne rzeczy :-P
Mi Lekarz powiedział żebym lykala tylko kwas i Wit D3, i nic więcej.

Sama muszę w pon wybrać się do drugiego Endokrynologa.
Dziewczyny, lekarz przepisał mi Euthyrox N25, chociaż TSH i FT4 mam w normie. Jedynie co mi wyszło to podwyższone przeciwciała aTPO i aTG, ale wg wyników hormonów nie mam niedoczynnosci tarczycy :-( pytanie tych z Was, które macie problemy z tarczyca, brać ten Euthyrox??

http://www.suwaczki.com/tickers/7u22flw1bbp4ozyq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Kadyska
Powinnaś skonsultować to z lekarzem, nawet jeśli to głupie wapno ;-) w ciąży dzieją się dziwne rzeczy :-P
Mi Lekarz powiedział żebym lykala tylko kwas i Wit D3, i nic więcej.

Sama muszę w pon wybrać się do drugiego Endokrynologa.
Dziewczyny, lekarz przepisał mi Euthyrox N25, chociaż TSH i FT4 mam w normie. Jedynie co mi wyszło to podwyższone przeciwciała aTPO i aTG, ale wg wyników hormonów nie mam niedoczynnosci tarczycy :-( pytanie tych z Was, które macie problemy z tarczyca, brać ten Euthyrox??


ja miałam przeciwciała w normie i ft3 i ft4 tez tylko tsh miałam 4.5 i biore od początku ciąży euthyroc dawka 62,5.i spadło mi tsh ponizej 1.

Odnośnik do komentarza

maaaaaag
Eva ja tez przed ciąża ćwiczylam i to 4 razy w tyg. Teraz odpuściłam bo boje sie troche o dzidzie. Poza tym ucze sie całymi dniami i walczę z sennością przy okazji. Ale jak skończę sesje i minie magiczny 12 tydzien to wroce do ćwiczeń i siłowni. Mniej intensywne treningi ale na orbitreka sobie pójdę czy jakies pilates :)

maaaaaag ja też przed ciążą systematycznie, odstawiłam tylko ten nawyk na dwa cykle przed zajściem w ciąże, bo było przypuszczenie, że może to przez to nie mogliśmy doczekać sie tych dwóch kresek na teście ...
Też sie teraz troche boje, zeby nie zaszkodzić, ale myśle, ze tak jak ty po tym magicznym dwunastym zacznę powoli wracać do delikatnych chociaż ćwiczeń rozciągających, może jakiś pilates :))

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23214

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny widziałam serduszko, biło jak dzwon(tak powiedziała pani ktora mi robiła usg).. Fasolka ma 9,5 mm i na dana chwile wszystko poprawnie :)) cieszę sie bardzo :D
W obliczeniach pomyliłam sie o niewiele ;) , bo dzisiaj to 7+0, a nie 6+6 :))
Jestem przeszczęśliwa, ze wszystko oki.. I nawet zle samopoczucie i mdłości wytrzymam ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23214

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, które bierzecie Luteinę dopochwowo. Czy tez macie po niej lekkie upławy lub brązowawa wydzielinę? Ja zwariuję... Wiadomo, ze pozostałości tej tabletki musza wypłynać... Ale ja dostałam jakichś takich plamien, tzn to co wypływa, jest podbarwione na brązowo.... Martwię sie :(((

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka S.

Hej! Lekko brązowa wydzielina to plamienie. W poprzedniej ciąży miałam tak samo i też brałam Luteinę i pojechałam na pogotowie ze strachu. Wszystko było ok. Najprawdopodobniej to "stara" krew np. po krwiaku po implantacji zarodka. Jak się martwisz, to jedź do szpitala i zrobią Ci usg. Wiem, o czym myślisz, ale to jeszcze o niczym złym nie świadczy. Głowa do góry :) Teraz też biorę Luteinę i wydzielina jest biała po leku.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka S.

To masz podwójne szczęście :) Gratuluję!!! Luteina nie chroni przed plamieniami. Wtedy jak mi się zdarzyło plamienie, kazali kontynuować Luteinę i odpoczywać i za kilka dni przyjść na kontrolę. To akurat porozmawiasz w środę z lekarzem. Wszystko jest dobrze i zobaczysz, że lekarz tylko to potwierdzi :)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka S.

Witajcie wszystkie mamusie! W nocy nawet się nie przywitałam z Wami ehhh Późna pora i post od padme... Ale teraz to nadrabiam :) 2 września mam wyznaczony termin :) Może się nie pogniewacie, jeśli czasem coś napiszę ;)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie nowe Mamcie :) Agnieszka im nas wiecej tym lepiej ! Trzeba sie wspierać :) ja od pary dni walczę z Mdłościami. Ale naszczescie pojawiają sie tylko na pusty żołądek a jak juz cos zakąsze to znikają:) uff bardziej mnie meczy to ciągle zmęczenie. A tu trzeba sie dalej uczyc. Masakra jakas...

Następna wizytę mam dopiero 17.02. Juz sie nie moge doczekac. Moze lekarz pokaze mi w koncu bijące serduszko. Dzisiaj 6 tydz i 5 dzien :)

Mam do Was pytanie odnośnie becikowego. Wiem ze cos sie zmieniło w tej kwestii ale chyba nadal jest tak ze każda z nas jednorazowo dostanie 1000 zł ? Czy sie mylę ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...