Maluchy

Wrześnióweczki 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Alik78

Alik78

Witam dziewczyny
Podczytuje was .Wcześniej się więcej udzilalam potem nas nie było w kraju teraz wróciliśmy bardzo was lubię i chciałbym dołączyć do waszego grona byłam tam dodana przez Monikę ale czytam że zrobiliście porządki i strona się nie otwiera .
Jeśli chodzi o naszą MADKE to wstyd mi za takich ludzi wtracanie się w nie swoje sprawy ta anonimowość można napisać wszystko na wszystkich ekspert w każdej dziedzinie

--

Tekst linka[url=http://]Tekst linka[/urlhttp://fajnamama.pl/suwaczki/1bkffxm.png

51510 alik78 Kobieta, 41 lat, okolice Kraków
Alilu

Alilu

Alimak a próbowałaś przez ten link co Monika wcześniej podała? Sprawdziłam w ustawieniach i jesteś w uczestnikach więc teoretycznie nie powinnaś mieć problemu z zalogowaniem.

58687 alilu Kobieta, 35 lat, CB
MamaJasia88

MamaJasia88

Aaa dziewczyny da rade I mnie dołączyć do tej grupy czy nie bardzo :D jestem mama wrześniowego chłopca A w maju zostanę ponownie mama :)

56151 mamajasia88 Kobieta, 31 lat, Łódź
monikae

monikae

Alimak wysłałam Ci prywatną wiadomość!

MamoJasia i inni, którzy się wcześniej nie odezwali przykro mi, przyjmujemy tylko osoby z naszego grona. Forum istnieje trzy lata, zdążyłyśmy się zżyć i nie chcemy już dzielić swojego życia z obcymi.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/ijpbj48avabl97j0.png

51055 monikae Kobieta, 34 lata, 3city
MamaJasia88

MamaJasia88

Rozumiem Was dziewczyny :) byłam z Wami od pierwszego posta i dziekuję za te 3 lata :) wielki sentyment mam do tego forum, dlatego życzę Wam jak najlepiej :) I może do zobaczenia kiedyś na innym wątku :)

56151 mamajasia88 Kobieta, 31 lat, Łódź