Maluchy

Wrześnióweczki 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ruda05

Ruda05

Sevenka rozumiem Twoje dylematy doskonale. Ja z kolei zastanawiam sie czemu moje dziecko stracilo apetyt. Do tej pory wcinal wszystko bez zadnego problemu a teraz zje trzy łyżki zupy i dosc. Dwa razy mieso do buzi i dość a on jak powie dosc to jest koniec ani pol lyzki juz nie weźmie chocbym mu cuda obiecywala. Taki uparty. A wiecie jak juz pyskuje. Mowi juz wszystko, calymi zdaniami i wie co w danym momencie powiedzieć. Takze calineczka doskonale wiem o czym piszesz z tym pilnowaniem sie.
Kiedys cos tam opowiadalam mojemu M i bylam wkurzona i na koniec dodalam ze "mam to w dupie" i teraz ten chodzi i tak mowi.

53748 ruda05 Kobieta, 32 lata, Okolice Krakowa
agarek

agarek

Calineczka, Alilu gratuluje Wam z całego serducha. Tez byłam lipcowka ale z poprzedniego roku. Dzisiaj moja niunia ma pol roku i ja się pytam kiedy to minelo?! Czytam Was cały czas i teraz kibicuje Tobie Szczęściara zeby wszystko poszło po Twojej myśli i marzenia się spełniły:D również chciałabym dołączyć do prywatnej grupy, czytam Was na bieżąco. Z aktywna dyskusja ciezko bo moja dwojka tak mnie absorbuje ze po całym dniu mam dosyć....

52148 agarek Kobieta, 33 lata, Goleniów
anulka83

anulka83

Witam
Jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona to chętnie się przyłączę do Was. Podczytuję forum, juz od jakiegos czasu. Jestem mamą córeczki trochę starszej od Waszych dzieciaczków, bo urodzonej w maju 2016. Pracuje zawodowo, mała chodzi do żłobka, i ciągle na wszystko czasu brak, ale forum to moja obowiązkowa lektura przed snem.

Pozdrawiam serdecznie. Lubie Was czytac, bo widac, ze jestescie z sobą zżyte, zawsze sie wspieracie, bez oceniania i krytyki.

61691 anulka83 Kobieta, 36 lat, Podkarpacie
Sevenka

Sevenka

Ruda moja przy chorobie też ledwo co je ale gdy dojdzie do siebie je za dwóch :) także poczekaj, może i u niego tak będzie .

--

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmgczxb6nh.png

50971 sevenka Kobieta, 41 lat, M
Monmonka

Monmonka

Aaaaaa, dobre sobie... No faktycznie Gosi zachowanie jak na dwulatka nieprzystało, bo przecież dwulatek powinien być odpowiedzialny, rozsądny, rozważny, ostrożny i w pełni świadomy swojego zachowania... No bo przecież Tobie na pewno nigdy nie zdarzyło się nawet w życiu dorosłym czegoś upuścić i zbić - no normalnie chodzący ideał!
A wiesz, że moja grzeczna Zuza, nie rozpieszczona, nie oglądająca bajek i nie jedząca słodyczy wczoraj nieopatrznie upuściła szklaną kulę i ją zabiła? I co teraz moje dziecko jest rozwydrzone i złe? Normalnie pomiot szatana! Brak mi więcej słów na Twój wpis i w sumie jedno wielkie pfffff... jeśli chcesz gównoburzy to nie znajdziesz jej na tym forum.
A tak poza tym to łatwo się wypowiadać incognito pod byle jakim nickiem, co?
Trolu internetowy, znajdź se lepsze zajęcie.
Pozdrawiam ;-)

54422 monmonka Kobieta, 33 lata, Bydgoszcz
~aaaaaaaaa

~aaaaaaaaa

Zabawne jest wypominanie "byle jakiego nicku", bo Wasze to pewnie imię i nazwisko.
Nie wiem co to "madka", ale pewnie miało mnie to obrazić, nie udało się znam swoją wartość.

Dla Was jest w porządku, że dziecko wymusza, żeby coś zabrać dla mnie nie. A stwierdzenie mamusi, że w ramach zapłaty za wizytę to już w ogóle. Rozumiem, że jak w sklepie rachunek wydaje się za duży to w ramach rekompensaty też sobie coś bierzesz.

"Gosia mnie też nie słucha. I też niesie coś i nagle jeb i idzie dalej."

~bbbbbbb

~bbbbbbb

~aaaaaaaaa
Zabawne jest wypominanie "byle jakiego nicku", bo Wasze to pewnie imię i nazwisko.
Nie wiem co to "madka", ale pewnie miało mnie to obrazić, nie udało się znam swoją wartość.

Dla Was jest w porządku, że dziecko wymusza, żeby coś zabrać dla mnie nie. A stwierdzenie mamusi, że w ramach zapłaty za wizytę to już w ogóle. Rozumiem, że jak w sklepie rachunek wydaje się za duży to w ramach rekompensaty też sobie coś bierzesz.

"Gosia mnie też nie słucha. I też niesie coś i nagle jeb i idzie dalej."

Drogi trolu internetowy, pozwól że tak się będę do Ciebie zwracać, bo to jedyne pasujące do Ciebie określenie. Ludzi inteligentnych cechuje poczucie humoru. Sytuacja z aniołkiem która została tu opisana była żartem, dowcipem...nikt nie miał najmniejszego problemu ze zrozumieniem. Oprócz Ciebie. No cóż...najwyraźniej nie każdy może być inteligentny.
Poza tym nikogo nie interesują Twoje metody wychowawcze także nie musisz silić się na te komentarze.

Monmonka

Monmonka

Aaaaaa, napiszę tylko gwoli ścisłości - bo nie zamierzam wdawać się w dalsze dyskusje ani się tłumaczyć takim osobom jak Ty - nasze nicki często pochodzą od naszych imion. Z większością dziewczyn znamy się po imieniu i nazwisku, wiemy jak wyglądamy i gdzie mieszkamy. Niektóre z dziewczyny w realu spotykają się ze sobą. Więc wygląda na to, że my zbytnio anonimowe tu nie jesteśmy, w przeciwieństwie do Ciebie...
Całe szczęście dziewczyny reaktywowały forum prywatne - Bogu dzięki Ciebie tam nie ma! :-)
Piąteczka!

54422 monmonka Kobieta, 33 lata, Bydgoszcz
~Stała czytelniczka

~Stała czytelniczka

Witajcie Dziewczyny!
Czytałam Was regularnie, jednak nie pisałam z braku czasu...Chciałam Wam podziękować za prawie 3 lata wspólnych problemów, rozterek, radości i szczęścia. Niejednokrotnie sugerowana się Waszymi opiniami i spostrzeżeniami o lekach, szczepionkach, wyprzedażach:-) i wielu innych rzeczach..Trzymam za Was kciuki. Życząc dużo zdrowia i cierpliwości. Zastanawiałam się kiedy taka MADKA jak aaaaa sraaaa napisze i przeniesienie będzie konieczne i tak też się stało. Jeszcze raz wielkie dzięki Dziewuszki. Pozdrawiamy Was:-)