Maluchy

Wrześnióweczki 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dorotkkkka

Dorotkkkka

Gratulacje Calineczka!!!! jej, jak cudownie słyszeć takie wiadomości;)
ja też chętnie dołączę na prwyatne forum, nawet się zalogowałam;-)

61689 dorotkkkka Kobieta, 42 lata, Gliwice
Peonia

Peonia

Calineczka, gratulacje :))))
jejku dziewczyny, jak ja Wam tych brzuszków zazdroszczę (pozytywnie oczywiscie :))), gdybym była młodsza to chyba pomyslałabym o czwartym.... :))

kurcze, u Was tu zawsze tak miło, omijaly to forum takie niefajne wpisy, a tu taki klops...
z podobnego powodu połączone grudniówki 2015 z marcówkami 2016 tez są na wspólnym forum prywatnym, po cichu liczyłam, że Wy tez sie zdecydujecie :)) lepiej sie tam pisze bez niemiłych podglądaczy.
no choć ja też do Was w sumie trafiłam niedawno :)

to ja też poproszę :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yde1qa2avb.png

48856 peonia Kobieta, 17 lat, @
Ruda05

Ruda05

Sevenka moj Darek mial w tamtym tygodniu przez trzy dni wysoką goraczke do tej pory nie wiem z czego. Nie bylo ani kaszlu ani kataru. Dawalam juz czopki na zbicie goraczki bo nic innego nie pomagało. Po trzech dniach goraczka odpuściła. Jeden dzien bylo wszystko ok a potem pojawił sie kaszel wiec poszlam do lekarza. Osluchowo bylo czysto. Dala steryd do inhalacji i tantum verde na gardlo bo rzekomo lekko zaczerwienione. Ale oczywiście moj syn za nic w świecie nie dal sobie zrobic tej inhalacji, tak sie darl ze szok. Kupilam wiec syrop na kaszel i oczywiście tez na sile mu dawalam. Odpukac chyba przeszlo. Raz na czas cos zakaszle. W miedzy czasie zrobilam jeszcze badanie moczu bo raz tez mial taka wysoka goraczke jak wyszla bakteria w moczu ale tym razem bylo ok. Wyszly nam dolne piatki wiec moze stad ta goraczka ale az taka wysoka. W kazdym razie pani doktor powiedziala ze jak po tych inhalacjach nie przejdzie to antybiotyk. A ja ani raz nie zrobilam bo dziewczyny normalnie histeria taka ze tylko gardlo by dodatkowo zdarl.
Ja tez chętnie dołączę na prywatne forum.
Calineczka, Alilu gratulacje.

53748 ruda05 Kobieta, 32 lata, Okolice Krakowa
qarolina

qarolina

Mila dodałam Cię jeszcze raz bo dziewczyny robiły porządki i może Cię odkliknęły.
Ruda dodałam Cię.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49g7rfr69ug490.png

53580 qarolina Kobieta, 35 lat, Gdańsk
Sevenka

Sevenka

Ruda no to super, że przeszło. U nas niestety był i mega katar i wczoraj ten suchy kaszel, który nawet dwukrotnie spowodował, że Ola zwymiotowała, dzisiaj po tych inhalacjach naprawdę kaszel zelżał jednak ta gorączka wciąż rosnąca, stwierdziłam, że podaję ten antybiotyk, bo jeśli jutro był dzień roboczy to może bym jeszcze spróbowała z moczem , nie wiem sama, zawsze mam takie mieszane uczucia do tych antybiotyków, dylematy Agaty do potęgi, jednak nasze dzieci są małe i czasem może lepiej wcześniej zareagować tym antybiotykiem bo ostatnie doświadczenia nasze pokazały, że to zwlekanie nam nie pomaga :/ teraz jak gorączka minęła to i kaszel sporadyczny , no głupia jestem, że szok, teraz jak już go podałam to będę myślała, że może jednak nie był potrzebny i tak w kółko.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmgczxb6nh.png

50971 sevenka Kobieta, 41 lat, M