Maluchy

Wrześnióweczki 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

monikae

monikae

Dorotka, jegginsy odpadają. Raz, że w obcisłych spodniach strasznie źle się czuję i wyglam też źle, ponieważ mam dość masywne uda i szerokie biodra. A dwa, przymierzałam ich kiedyś mnóstwo i nie znalazłam na mnie nic. Jak już nogawki są ok, a jest to przeważnie r. 40 lub większe to w pasie są tak luźne, że zjeżdżają mi z tyłka. A normalnie noszę rozmiar 38 prawie zawsze.
Ostatnio to był mój zakup
https://www.espritshop.pl/skrócone-joggersy-z-kantami-088EE1B116_400

Dobrze się w takich czuję, jednak mimo, że dzięki kantowi tak dobrze leżą to przez ten kant sayjak dla mnie zbyt eleganckie do chodzenia po domu... No i żal by mi ich było, bo wiadomości, ciastolina się wkleja i inne...

--

https://www.suwaczki.com/tickers/ijpbj48avabl97j0.png

51055 monikae Kobieta, 34 lata, 3city
~Aliluu

~Aliluu

Zastałam dzisiaj Panią dyrektor i w końcu uzyskałam pełne informacje. Otóż zmiana ta podyktowana jest tym, że każde dziecko żłobkowe, które osiągnie 2,5 roku przechodzi do płatności przedszkola (czyli niższa stawka o połowę). Ada kończy 2,5 roku w marcu więc od tego miesiąca będziemy już płacić mniej a dzieci nadal zostaną w tej swojej małej grupce tylko rano i popołudniu będą ze starszymi przedszkolakami. Takie rozwiązanie jest dla mnie już zrozumiałe i trzeba było odrazu powiedzieć nam o tych planach. Jednocześnie poprosiłam dzisiaj panie o zmianę pampersa popołudniami i doplinowanie tej sprawy nawet jak dzieci są już w przedszkolu. I odrazu mi lepiej jak wiem co czeka moje dziecko :)
Co do ciastoliny to ja też ostatnio o niej myślałam żeby Adzie kupić, a skoro tak ją polecacie to tym bardziej muszę wybrać się na zakupy. A jakie są ceny takich zestawów w poszczególnych sklepach gdzie je kupiłyście?

qarolina

qarolina

Dorota ja oczywiście tego testu nie zrobiłam bo jestem łoś i nie umiem. Tak czy siak mam 164 cm i waga 60 kg więc bez szału. Nie przepadam za obcisłymi rzeczami, raczej noszę luźniejsze ciuchy żeby przykryć brzuszek ;)
Alilu Play doh to lepiej popatrzeć na promocję bo ceny są różne różniste, motywy też różne. W Pepco jest taniej i może na początek wystarczyć.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49g7rfr69ug490.png

53580 qarolina Kobieta, 35 lat, Gdańsk
~Aliluu

~Aliluu

Qarolina dzięki zobaczę w tym pepco. A jeszcze coś mi się przypomniało z dzisiejszego dnia odnośnie mowy dzieci. Ogólnie może ja jestem inna ale ja naprawdę lubię przekręcanie słów u Ady, wydaje mi się to takie słodkie. Mam świadomość, że z wiekiem będzie mówić coraz wyraźniej, ale póki co słucham z rozczuleniem te jej wywody :) Monmonka jak pisałaś o Zuzi i podejrzeniu seplenienia to się zastawiałam czy faktycznie można to już wyłapać u tak małych dzieci i powiem Tobie, że dzisiaj przeżyłam szok w szatni. Miałam okazję posłuchać koleżanki ze żłobka Ady. Dziewczynka jest z października czyli młodsza od naszych pociech o miesiąc natomiast mowę ma na zaskakujacym poziomie, w sensie praktycznie mówi całymi zdaniami, tworząc sensowne wypowiedzi. Jednak dla mnie nawet jako laika i żadnego specjalisty rzuca się jej seplenienie. Dziewczynka mówi wyraźnie ale słychać charakterystyczne takie jakby sssss no nie wiem jakby to napisać ale na pewno wiedzie o co mi chodzi, i to unoszenie języka to góry.

~Szczęściaraaaa

~Szczęściaraaaa

Ciastolina fajna sprawa i u nas. Chociaż mamy ubogi zestaw.

Jednak u nas wygrywają klocki, nie ważne jakie byleby klocki. Planuję kupować co jakiś czas lego Duplo bo są świetne i na lata. Ostatnio puzzle mniej. Może mu się trochę znudziły. Ogólnie Monika nasz Maciek też się sam nie bawi. Chyba że mamy się ubierać rano i wychodzić z domu to wtedy ucieka i zaczyna się bawić w najlepsze.
Kurujcie się i żadnych chorób już nie wpuszczajcie.

Qarolina to Ty fajnie wazysz. Mam tyle samo wzrostu a 60kg to obecnie moje marzenie niestety mam 10 więcej. Matko straszne. I jak trochę zrzucilam to po świętach wszystko wróciło. Nie mogę na siebie patrzeć.

Ja tam jeeginsy uwielbiam i tylko w takich chodzę. Ostatnio upolowalan czarne w housie o jestem przeszczesliwa. Dżinsów nie mam żadnych.

Wesele niestety w lutym i nie mam w czym iść bo wszystkie sukienki za ciasne. Ehhh

qarolina

qarolina

Szczęściara ja też tylko więcej ważę. Byłam już na etapie 57. Uwielbiam słodkie, jem nieregularnie :/ nie mam silnej woli, tylko w ciąży z tą cukrzycą jakoś udało mi się pilnować, ale to było dla Gosi!
Do tego łydki zawsze miałam spore, tak jak i ramiona.
Ach ;)

--

~Dorotkkkka

~Dorotkkkka

Monika, skoro spodnie odstają Ci w pasie, to Ty może gruszeczka lub klepsydra jesteś?;) A próbowałaś kulotów? Może coś takiego?
https://www.zara.com/pl/pl/plisowane-spodnie-typu-culotte-p04786242.html?v1=7282005&v2=1167289
Są jak spodnie, a wyglądają jak spódniczka. Widziałam je na żywo i na średniego wzrostu osobie (właśnie gruszeczce) i wyglądała obłędnie. Do tego golfik i gotowe. Nie wiem dokładie, jak wyglądają Twoje zimowe buty, ale sądzę, że z botkami się skomponuje bez problemu. Z kurtką też (zwłaszcza jeśli masz krótszą). A zestawiając je z koszulą możesz nawet iśc na party;-) Spokojnie możesz chodzić w tym po domu, bo matriał jest bardzo przyjemny i się nie gniecie. jest ciemny, więc jak Dzik Cię czymś chlapnie, to nie będzie widać;)
A spodnie, które sobie wybrałaś - super! Widzę, że lubisz esprit (ja też - świetna jakość);-)
Quarolina, nie jesteś żaden łoś - określenie sylwetki po prostu wcale nie jest takie proste. Jak dam radę, to później napiszę CI instrukcję - krok po kroku jak to zrobić w najprostszy sposób.
Alilu, super, że udało się wyjaśnić sprawę. Oby tylko Ada oswoiła się z sytuacją i dziecko się nie męczyło;-)
Oj to faktycznie Szczęściara, niewiele masz czasu. Na pewno coś uda ci się kupic fajnego. A może spróbuj np. długą spódnicę i do tego ładną koszulę? taki zestaw wykorzystasz tez potem.
Dziewczyny przepraszam, jeśli nie trafiam z moimi propozycjami. Ja naprawdę bardzo chcę Wam pomóc ale żadnej z was nie widziałam w rzeczywistości i moje strzały sa trochę w ciemno. Po prostu jakość tam sobie was wyobrażam i bardziej kieruję się swoim poczuciem estetyki. W realu zawsze oceniam estetyke klienta i tym kieruję się w doborze ubrań.
Miłego dnia kochane - lecę do roboty;-)

~Aliluu

~Aliluu

Ada dzisiaj znowu nie bardzo chciała pójść do przedszkola i mówiła, że mam ją zaprowadzić do żłobka. Mam nadzieję, że za kilka dni jakoś się oswoi bo w obecnej sytuacji nie bardzo mogę coś zmienić. Nawet jest mi trochę na rękę, że nie jest wśród maluchów bo niestety dowiedziałam się wczoraj, że pojawiły się u nich pierwsze zachorowania na ospę. Ja Ady nie zdążyłam zaszczepić na ospe bo ostatnio ciągle albo kaszel albo katar a nie ukrywam, że boję się wszystkich chorób zakaźnych ze względu na maleństwo w brzuszku.
Ja dzisiaj mam wyniki testu pappy i wizytę u genetyka, ale póki co wybrałam się na zakupy i czekam w galerii na otwarcie sklepów :)

qarolina

qarolina

Alilu udanego szopingu :) pochwal się łowami później :P A Ty chorowałaś na ospę? bo to jest chyba w tym momencie najważniejsze pytanie.
Ja dziś mam dzień na spinie, bo po pracy ortopeda a później mamy kolędę.
Wczoraj miałam spięcie z teściową, bo się do mnie przywaliła że rura od odkurzacza mi spadła na panele i ona się przestraszyła, jakbym co najmniej specjalnie to zrobiła. Ale oczywiście zapalnikiem było to, że zwróciłam jej uwagę, żeby zmieniła sobie papcie bo te co nosi są już przetarte i w nich szura, a ma takie fajne co jej do sanatorium kupiliśmy. A dwa, zaczęłam odkurzać w kącie w którym ona trzyma skarby i nie wiem, może bała się że jej coś ukradnę czytaj nie daj bosze wywalę jakiś śmieć! tak mi ciśnienie podniosła, że do wieczora mnie trzymało. Księżniczka, która oczywiście za 2 godz już nic nie pamiętała. Kiedyś zwariuję po prostu.
W ogóle 30.01 jadę w delegację (nie musiałam, ale chciałam bo to szkolenie) i nie będzie mnie od ok 6 do 21. I już się zastanawiam jak Gosiunia wytrzyma beze mnie :D Taka matka wariatka ;)

--

Monmonka

Monmonka

Alilu, jeśli miałaś ospę, to ani Tobie ani maleństwu nic nie grozi :-)

54422 monmonka Kobieta, 33 lata, Bydgoszcz