Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaaa, dobre sobie... No faktycznie Gosi zachowanie jak na dwulatka nieprzystało, bo przecież dwulatek powinien być odpowiedzialny, rozsądny, rozważny, ostrożny i w pełni świadomy swojego zachowania... No bo przecież Tobie na pewno nigdy nie zdarzyło się nawet w życiu dorosłym czegoś upuścić i zbić - no normalnie chodzący ideał!
A wiesz, że moja grzeczna Zuza, nie rozpieszczona, nie oglądająca bajek i nie jedząca słodyczy wczoraj nieopatrznie upuściła szklaną kulę i ją zabiła? I co teraz moje dziecko jest rozwydrzone i złe? Normalnie pomiot szatana! Brak mi więcej słów na Twój wpis i w sumie jedno wielkie pfffff... jeśli chcesz gównoburzy to nie znajdziesz jej na tym forum.
A tak poza tym to łatwo się wypowiadać incognito pod byle jakim nickiem, co?
Trolu internetowy, znajdź se lepsze zajęcie.
Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza

Zabawne jest wypominanie "byle jakiego nicku", bo Wasze to pewnie imię i nazwisko.
Nie wiem co to "madka", ale pewnie miało mnie to obrazić, nie udało się znam swoją wartość.

Dla Was jest w porządku, że dziecko wymusza, żeby coś zabrać dla mnie nie. A stwierdzenie mamusi, że w ramach zapłaty za wizytę to już w ogóle. Rozumiem, że jak w sklepie rachunek wydaje się za duży to w ramach rekompensaty też sobie coś bierzesz.

"Gosia mnie też nie słucha. I też niesie coś i nagle jeb i idzie dalej."

Odnośnik do komentarza

~aaaaaaaaa
Zabawne jest wypominanie "byle jakiego nicku", bo Wasze to pewnie imię i nazwisko.
Nie wiem co to "madka", ale pewnie miało mnie to obrazić, nie udało się znam swoją wartość.

Dla Was jest w porządku, że dziecko wymusza, żeby coś zabrać dla mnie nie. A stwierdzenie mamusi, że w ramach zapłaty za wizytę to już w ogóle. Rozumiem, że jak w sklepie rachunek wydaje się za duży to w ramach rekompensaty też sobie coś bierzesz.

"Gosia mnie też nie słucha. I też niesie coś i nagle jeb i idzie dalej."


Drogi trolu internetowy, pozwól że tak się będę do Ciebie zwracać, bo to jedyne pasujące do Ciebie określenie. Ludzi inteligentnych cechuje poczucie humoru. Sytuacja z aniołkiem która została tu opisana była żartem, dowcipem...nikt nie miał najmniejszego problemu ze zrozumieniem. Oprócz Ciebie. No cóż...najwyraźniej nie każdy może być inteligentny.
Poza tym nikogo nie interesują Twoje metody wychowawcze także nie musisz silić się na te komentarze.
Odnośnik do komentarza

Aaaaaa, napiszę tylko gwoli ścisłości - bo nie zamierzam wdawać się w dalsze dyskusje ani się tłumaczyć takim osobom jak Ty - nasze nicki często pochodzą od naszych imion. Z większością dziewczyn znamy się po imieniu i nazwisku, wiemy jak wyglądamy i gdzie mieszkamy. Niektóre z dziewczyny w realu spotykają się ze sobą. Więc wygląda na to, że my zbytnio anonimowe tu nie jesteśmy, w przeciwieństwie do Ciebie...
Całe szczęście dziewczyny reaktywowały forum prywatne - Bogu dzięki Ciebie tam nie ma! :-)
Piąteczka!

Odnośnik do komentarza
Gość Stała czytelniczka

Witajcie Dziewczyny!
Czytałam Was regularnie, jednak nie pisałam z braku czasu...Chciałam Wam podziękować za prawie 3 lata wspólnych problemów, rozterek, radości i szczęścia. Niejednokrotnie sugerowana się Waszymi opiniami i spostrzeżeniami o lekach, szczepionkach, wyprzedażach:-) i wielu innych rzeczach..Trzymam za Was kciuki. Życząc dużo zdrowia i cierpliwości. Zastanawiałam się kiedy taka MADKA jak aaaaa sraaaa napisze i przeniesienie będzie konieczne i tak też się stało. Jeszcze raz wielkie dzięki Dziewuszki. Pozdrawiamy Was:-)

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny
Podczytuje was .Wcześniej się więcej udzilalam potem nas nie było w kraju teraz wróciliśmy bardzo was lubię i chciałbym dołączyć do waszego grona byłam tam dodana przez Monikę ale czytam że zrobiliście porządki i strona się nie otwiera .
Jeśli chodzi o naszą MADKE to wstyd mi za takich ludzi wtracanie się w nie swoje sprawy ta anonimowość można napisać wszystko na wszystkich ekspert w każdej dziedzinie

Tekst linka[url=http://]Tekst linka[/urlhttp://fajnamama.pl/suwaczki/1bkffxm.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 15/1/2016 o 3:29 PM, kasiahappy napisał:

Dziewczyny! Dawno się nie odzywałam, ale za to teraz piszę z dobra informacją:) dziś zobaczyłam najpiękniejszy widok na świecie - bijące serduszko mojego 10mm maleństwa :)) jestem taka szczęśliwa!! Mam juz założona kartę ciąży i termin na 6wrzesnia. Aktualnie podobno jestem w 6/7 tyg:) mam nadzieję, ze z dnia na dzień tych serduszek bedzie więcej 🙂

Gratulacje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...