Maluchy

Wrześnióweczki 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mila_mi

mila_mi

Hejka:)
Quarolina,a czy mogę do Ciebie napisać i przekazałabyś ten kod smsem Monice? O ile ja nie mogę wysłać od siebie wiadomości,to odpisać na Twoją,którą kiedyś mi przysłałaś mogę:)
Później się odezwę:)
Spokojnego dnia:)

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

53452 mila-mi Kobieta, 39 lat, Łódź
Peonia

Peonia

Wszystkim maluszkom i mamusiom życzę zdrowia! Wiosna idzie to już chyba lepiej będzie:-))

Mila
Trudna sytuacja. Myślę, że gdyby w tym wszystkim nie mieszała jeszcze córka R byłoby zdecydowanie lepiej. I gdyby udałoby Ci się w R wyrobić przekonanie, że musi Cię szanować bo może Cię stracić. Jak ostatnio się wyniosłaś to jednak ruszył do boju.

A z innej strony to podpowiedzcie jakie w sensie jakości są ciuszki z c&a, wcale jakoś takich nie mam i ich nie znam. Dla siebie mam kilka rzeczy od nich, dla dzieci jakoś się nie złożyło.

Moje dziecko jakby nie bardzo tęskni... Rano wola ciocię. Z jednej strony to dobrze, ale jakoś tak... No nie wiem.

Nam jednak te parę dni oddechu było potrzebne. Wczoraj po nartach tak zabalowaliśmy że coś w tym stylu to z czasów studiów pamiętam... Aż filmiki w barze ludzie nagrywali. Były tańce, śpiewy, picie grupowe drinka z wiaderka poprzez wiele słomek i bieganie po śniegu za piłką, panowie się porozbierali do gołych torsów i urządzili sobie zjazdy po śniegu... Podrapani byli... Ale w sumie wszyscy bardzo grzeczni, zero ekscesów, po kilku godzinach na nartach (po ciemku...uffff...) całą ekipą zjechaliśmy do hotelu, o dziwo w całości, tylko kilka kraks było... Jak jedna z koleżanek skomentowała - urwali się rodzice od dzieci i bawili się jak one :-))
A dziś wszyscy grzecznie zameldowali się o ósmej na śniadanie.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz66iyef7dzzdjh.png

48856 peonia Kobieta, 16 lat, @
mila_mi

mila_mi

Hej wieczornie:)
Peonia,ale czad:))) Szalejcie ile wlezie:) Jeśli chodzi o ciuszki z c&a to ja jestem zadowolona. Zamawiałam kiedyś bluzki młodemu,a teraz te piżamki i są super. Piżamy dwuczęściowe wyszły po ok 25 zł,więc uważam,że cena spoko,a jakość naprawdę super:)
My dziś nie byliśmy na spacerze,wiało u nas mocno,więc zrezygnowaliśmy.
Aaa,zapomniałam napisać,nie robiłam testu,ale jednak okazało się,że nie doświadczyłam niepokalanego poczęcia. Dostałam @ równo półtora roku po porodzie. Bardzo było miło,ale się skończyło:) W sumie to się cieszę,bo przynajmniej wiadomo co i jak:)
Spokojnej nocy i dużo zdrówka dla wszystkich:)

--

mila_mi

mila_mi

Peonia,mam jeszcze do Ciebie pytanie. Czy te pieluszki pufies zamawiasz przez internet,czy są dostępne stacjonarnie?

--

~Szczęściaraaa

~Szczęściaraaa

Kurde upisalam tyle i nie ma.

Miła śliczne piżamki nie wiedziałam że są w c&a ogólnie nic tam nie kupuje. Kurczak ostro wyrósł że wszystkiego więc muszę obejrzeć ofertę. Kupiliśmy dziś buty na wiosnę i nowe pantofle do żłobka bo w tuptusiach strasznie koslawil stopy.

Dużo sil dla Ciebie. Pobilas rekordy z tym 1,5 roku.

Dużo zdrówka dla chorujących.

Peonia to poszaleliscie nieźle.

Peonia

Peonia

mila_mi
Peonia,mam jeszcze do Ciebie pytanie. Czy te pieluszki pufies zamawiasz przez internet,czy są dostępne stacjonarnie?

One są tylko w e-mag, jedyny sklep internetowy je ms. Kupuję tylko jak są w promocji. Wysyłka powyżej 99 zł w cenie, a że zawsze kupuję na zapas to i tak tyle wyjdzie.

To chyba popatrzę co jest w tym c&a, skoro cena spoko i jakość ok.

Co do okresu to u Ciebie rekord chyba:-)) przy córce też dostałam późno, kilka dni po odstawieniu jej od piersi, czyli jakieś 14 czy 15 mcy po porodzie. A przy najmłodszym, mimo kp to już po 8 mcach @ wróciła. No dziwne.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz66iyef7dzzdjh.png

48856 peonia Kobieta, 16 lat, @
monikae

monikae

Dzień dobry mamunie!

Peonia ale zabawa! Czad i zazdroszczę!! Super się czyta takie opowieści;-).
Co do ciuszków c&a to ja do tej pory kupiłam kilka razy piżamki dla dzika i jakieś body i spodenki. Na spodenkach się zawiodłam, bo szybko się zeszmaciły. Body były bardzo fajne ale dzik szybko wyrósł. Piżamki mam teraz 4 i są super! Ja już szykuję zamówienie na jutro;-). Wybrałam jedną piżamkę- zgapilam po MilaMi, koszulki, jedne body i dla siebie sukienkę. Pewnie coś jeszcze wybiorę:-D.

A my wczoraj byliśmy na rytmice. Ja już czuję się dobrze, tylko troszeczkę w gardle drapie a dzika ominęło na szczęście, odpukać. A. Na tej rytmice zupełnie inaczej niż się spodziewałam. Myślałam że dzik zdzikuje po całości i nie będę mogła go opanować. A ten najpierw z zainteresowaniem obserwował, w miarę wykonywał polecenia a potem jakby się zawstydził i chciał na rączki. I tak do końca tańczyłam z nim na rączkach, wtulonym w moje ramię. No tak się zestresował, że nawet łezka popłynęła mu. Biedaczek. A dziwiłam się, że na stronie internetowej napisali że najczęściej dziecko chce na rączki a początku a teraz mam. W każdym razie zainteresowanie było więc wykupiłam karnet na miesiąc. Babeczka mówi, że średnio dziecku zajmuje z miesiąc, żeby przyzwyczaić się. Zobaczymy więc:-D.

Dziś z kolei jedziemy na salę zabaw;-). M ma jeszcze dziś zwolnienie, lekarz mu wczoraj dała do dziś, mimo, że stwierdziła, że nic mu nie jest, ale jak usłyszała, że ma dwie ciężarne w pracy w biurze to powiedziała, że dla ich dobra.
Tak więc po śniadaniu ruszamy na wybieg dla dzika:-P.

Miłego dnia mamuśki!

--

https://www.suwaczki.com/tickers/ijpbj48avabl97j0.png

51055 monikae Kobieta, 33 lata, 3city
Monmonka

Monmonka

Hejka, wczoraj napisałam posta, ale zasnęłam zanim go wkleiłam ;-)

Natuśka, faktycznie bardzo intensywny tydzień za Wami ;-) Co do prezentu na Wielkanoc to ja kupiłam Zuzi nowy zestaw puzzli Czuczu. Mam jeszcze kilka książeczek kupionych kiedyś tam, więc myślę, że starczy :-) U nas nie szaleje się z prezentami od Zająca. Muszę jedynie kupić coś drobnego dla siostrzenic męża - 6 i 13 lat. Może któraś podsunie jakiś pomysł...? ;-)
A Leoś super z tym mówieniem :-*

Imbir, sentencja bardzo życiowa i mobilizująca ;-) Co do butów z CCC, to nawet nie wiem od jakiego rozmiaru są, ale na pewno widziałam rozm. 22. Zuzi kupiłam 23 zarówno te granatowe adidaski, jak i szare trampeczki. Ma spory zapas, ale na grubą skarpetę adidasy są ok. I powiem Tobie, że w samą porę kupiłam bo w weekend u nas tak przygrzało, że w kozakach zimowych dziecko by mi się zagotowało.
Fajnie, że Ninka taka umuzykalniona :-)
PS. Zuzia w weekend śmigała w tych samych jeansach z Pepco ;-) Świetnie leżą :-D

Szczęściara, super, że z Maćkiem już lepiej. Oby teraz już zawsze zdrowie dopisywało :-*

Mila_mi, pisz i pisz ile chcesz. Ja to na telenowele w tv nie mam czasu, to chociaż tu poczytam :-p A tak serio serio, to życzę Ci z całego serducha aby R. jak najszybciej sięgnął po rozum do głowy :-* Igorek zabawny z tym myciem zębów :-)
Piżamki cudne :-) Dawaj foty tych ciuchów z hm ;-)
A napisz jeszcze jak piątkowy fryzjer...? No i oczywiście, że nie pogniewałabym się za odgapienie fryzury. Dla mnie to byłby komplement ;-)

Peonia, ale szaleństwo! Super, że się tak bawicie, tylko czemu mnie tam nie ma z Wami....? :-p Szkoda, że za chwilę będziecie musieli wracać, więc kochana dziś i jutro miłego chillout'u życzę, zrelaksuj się i odpocznij na zapas, co byś po powrocie miała siłę poskromić swoją brygadę ;-)
Co do zakupów, to ja ogólnie robię z reguły szybkie zakupy, chwytam co mi się podoba, biorę i wychodzę. Gorzej przez internety, wtedy najgorzej się na coś zdecydować. No i niestety Lidla i Biedronkę mam tak blisko pracy, że wystarczy urwać się na chwilę w ciągu dnia na małe zakupy ;-)

Qarolina, ogrom zdrówka dla całej Waszej rodzinki! :-* W tenisówkach z CCC też się zakochałam, coś innego niż te wszystkie różowe oklepane buciki ;-) Musiałam je kupić, a z rozmiarem strzelałam, bo akurat sama byłam w galerii.

Monikae, też lubię Lao Che, ale na co dzień raczej ich nie słucham, chyba, że tak jak ze trzy lata temu w radiu nieustannie puszczali Wojenke, no to siłą rzeczy się słuchało ;-) Super, że weekend Wam się udał i miałaś okazję trochę odpocząć od obowiązków ;-) Szkoda tylko, że to choróbsko wstrętne do Was się przyplątało... choć z drugiej drugiej strony dobrze, że tylko na chwilkę ;-) Co do zajęć rytmicznych, to zobaczysz, że Maciek szybko się do nich przyzwyczai i na kolejnych już będzie mały chojrak ;-)
Buty z Lidla ekstra :-) Ja to nie wiem kiedy znajdę czas, żeby z Zuzią wybrać się na jakieś zajęcia :-(

Powiem Wam, że padam na twarz i nie wiem jak ja będę dalej tak funkcjonować. Jak rano wychodzę o 6:00 do pracy to wracam dopiero o 16:00 albo i 17:00, później pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie i zajmowanie się Zuzią... Padam, a gdzie tu jeszcze wygospodarować trochę czasu dla siebie...? :-( Może któraś podpowiedzialaby mi jak to wszystko zorganizować? Jak Wy układacie sobie dzień i jak funkcjonujecie?

A i ja kręciłam wczoraj klopsiki dla Zuzi, te z przepisu od Monikae. Ukulałam ich chyba miliony. Prawie kilogram mi wyszedł. Dwie porcje na teraz, reszta do zamrażarki :-) Będzie dziecko miało co jeść ;-)

Jestem tak głupia, że ciągle siedzę i się zastanawiam jakie ciuchy by tu jeszcze kupić Zuzannie... A Dziecięca Garderóbka i Aliexpres kuszą ;-)

54422 monmonka Kobieta, 32 lata, Bydgoszcz