Maluchy

Wrześnióweczki 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

qarolina

qarolina

Piję kawę i spać mi się chce! rano ciemno jak zaprowadzam Gośkę do żłobka, dobrze że wcześniej wychodzę bo normalnie to i jakbyśmy wracały to byłoby ciemno :P
Szcześciara Ty masz spacerówkę ze smyka jesteś zadowolona? bo ja się też po woli przymierzam do parasolki bo mi Gosiaczek wyrasta z wózka. Poza tym już mnie drażni ta kolubryna, ale jakoś może zimę przejeździmy. Chociaż grudzień :P Niestety mamy z J odmienne zdanie co do wózka kolejnego więc musimy dojść do jakiegoś kompromisu :P podobają mi się jeszcze euro cart ezzo :)
Zaraz się zbieram do domu. Kocham przywileje matki karmiącej :)
Spokojnego popołudnia :****

--

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49g7rfr69ug490.png

53580 qarolina Kobieta, 33 lata, Gdańsk
~Szczęściaraaaa

~Szczęściaraaaa

Qarolina bardzo jestem zadowolona. Mamy baby design mini. Jest sporo kolorów do wyboru. Jest leciusienki. A teraz jak już Maluchy chodzą to coraz mniej będą korzystać.

Nad tym drugim też się zastanawiałam. Ale wyglądal licho

Jedyny minus jak dla mnie to że widać plamy, łatwo się robią. Ale z wkładką do przeżycia.

calineczkamala

calineczkamala

Hej. I u nas noc nie ciekawa. wkurza mnie to że jak się obudzi to chce jeść, dziś znów dwa razy pił mm.kiedy to się skończy. jeszcze cyc to cyc, wiadomo że jeśli matka ma pokarm a dziecko chce jeść to nic złego. Ale butla? Każdy mi mówi że że już nie powinien w nocy jeść. I ta moja obsesja z próchnica. Oby to przez zęby. Dziś zaglądam do paszczy a tam bieluskie dziaslo na prawej trójce a jeszcze dwa dni temu nic nie było widać tylko lewe opuchnięte. Przez dwa dni tak szybko poszło, temu te noce ciężkie. W sumie i te 5 tez mogły by szybko ruszyć to byłby już spokój.może rozwiązał by się problem z nocami.
Mind, fajnie że Cię tak ciepło przyjęli. I super że lilka juz lepiej. Całuski dla niej.
Karolina, bombka jak się patrzy, oczywiście że Gosi najładniejsza.

--

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

49956 calineczkamala Kobieta, 40 lat, lublin
qarolina

qarolina

Szczęściara to dobrze wiedzieć. Dzięki za info. Tzn ja też chciałam najpierw obejrzeć sobie te parasolki a nie kupować w ciemno online. No i chciałam Gośkę przymierzyć. Nie ukrywam że szukam czegoś co zajmuje mało miejsca, jest nie za drogie. Ma być to wózek dla Gosi jak znudzi jej się chodzenie na nóżkach w trakcie spaceru :p
Jeny jak ona mi działa właśnie na nerwy, ledwo żyje ale przewala się na tym łóżku. Sama nie wie czego chce. Ja też dziś zmęczona, chciałam coś zjeść i chwilę odpocząć to nie!

--

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49g7rfr69ug490.png

53580 qarolina Kobieta, 33 lata, Gdańsk
Monmonka

Monmonka

Przepraszam dziewczynki, że wczoraj nie dotrzymałam słowa i nic nie napisałam, ale mąż bardzo późno wrócił z pracy, a ja miałam dużo spraw do załatwienia, a doba niestety trwa tylko 24h... ;-)
Dzisiaj z kolei Zuza nie chciała iść na drzemkę, dopiero po 16:00 chwile kimnęła się w samochodzie, więc też mało czasu na forum było. Teraz w końcu leżę w wannie i mam nadzieję, że uda mi się nadrobić zaległości ;-)

Wszystkie dzieci na fotach superaśne :-)
Gosia cudna, ale to już pisałam.
Leoś, śmieszek - bomba! :-D A w Mikolajkowym stroju uroczy :-)
Igorek może konkurować z Gosią na kitunię ;-)
A z Wojtusia cudna mini wersja Mikołaja :-D
Maciuś ma boską bluzeczkę, no a mina ewidentnie pasująca do dzika!! Wygląda jak taki mały przeuroczy rozrabiaka :-*

Niezłe jaja z tym hm, chyba przeliczyli swoje siły na zamiary...

Monia, mega się cieszę, że u Maciusia z serduszkiem już wszystko ok. Kamień z serca :-* A co do prowokacji to ja jeszcze tak nie do końca cieszę się z niej. Fakt, że śluzu w kupie jak na razie brak. Kupy wręcz są prawie bezwonne, więc coraz częściej nie zauważamy, że Zuza coś nabroiła i tak z tym brudem chodzi w pampku ;-) No ale na polikach widać reakcję, a krostki na ciele mogą wyjść z opóźnieniem. Ale dzisiaj mieliśmy wizytę u alergolog i jestem pełna nadziei. Pani dr powiedziała, że z alergii na mleko dzieci średnio wyrastają najczęściej w wieku ok. 1,5 roku, natomiast z jajka później, dopiero po 2 r.ż. i to by się narazie u nas zgadzało. Mamy zielone światło na podawanie masełka, jogurtu lub mleka w formie pieczonej np. w mufinkach, mniej więcej co 2-3 dzień. Cieszy mnie to, że pani dr obejrzała Zuzię i powiedziała, że ewidentnie jest lepiej :-) Jeśli jednak nastąpi jakaś brzydsza reakcja to na 2 tyg odpuścić, a później znowu próbować. Za 3 miesiące przed kolejną wizytą mamy zrobić próbę przejścia na zwykłe mm, a z jajkiem na razie odpuścić. Ale mimo tego jajka i mimo, że objawy alergii na mleko mogą wyjść po czasie, to strasznie się cieszę na opinie dr i zielone światło :-) Normalnie nawet moje kiepskie wyniki wątrobowe poszły w zapomnienie :-p
Monia, a Wy jesteście pod opieką alergolog, czy tylko dermatolog i pediatry??
Współczuję kiepskiej nocki. A dawałaś może coś nowego?

Natuśka, kolczyki cudne, w moim guście ;-)

Mila, współczuję tak kiepskich nocek. Trzymaj się dzielnie :-*

Calineczka, Tobie współczuję tego podłego nastroju. Każdy czasami ma gorsze chwile, a ewidentnie aktualna pogoda nie pomaga. No i te gorsze nocki pewnie też dają w kość.
Szczęściara, Tobie też współczuję gorszego samopoczucia i braku sił. Ja też ostatnio mam z tym problem. No nic mi się nie chce, nawet stać przy garach, choć to moja pasja.

Mind, jeszcze raz napisze, że bardzo się cieszę z Twojego udanego powrotu do pracy. Super, że tak szybko odnazłaś się z powrotem w swoich obowiązkach!!! A klientami się nie przejmuj, jak to się kiedyś za młodu mówiło - są ludzie i parapety, ale szklanką się urodzić...? ;-)
No i super, że ze zdrówkiem Lilki już lepiej.

Qarolina, jakie śliczne zygzaczki Gosia maluje :-) Super :-)
Właśnie mnie uświadomiłaś, że muszę porobić fotki gryzmołów Zuzanny. Skubana jak widzi, że coś notuje, to zaraz wyrywa mi zeszyt i długopis i też musi. Dzisiaj u moich rodziców wydębiła od mojej mamy notes i długopis. To nic że kartka duża, ale na rajstopach i panelech lepiej się rysuje :-p

Sevenka, Ola na pewno już coraz więcej ogarnia i logicznie myśli. W główce na pewno już się coś tam układa, że przecież mama znika tylko na jakiś czas. Będzie dobrze :-*

Dziewczynki trochę boję się pisać, co by nie zapeszyć, ale zdrowie Zuzy już od 2-3 dni chyba całkowicie ok. Kataru i kaszlu brak, chrupy raczej też brak. Biega, krzyczy, broi standardowo ;-) No i jak już pisałam wyżej chyba jesteśmy na dobrej drodze jeśli chodzi o wyjście z alergii na mleko :-)
Jak już piszecie o prezentach Mikołajowych, to ja już nie wiem co robić z tymi zabawkami, a jeszcze święta przed nami. Nie dość że Zuza dostała sporo od nas, bo i klocki i tablice magnetyczno-kredową z Pepco (które otworzyliśmy wcześniej), no i cztery książeczki świąteczne wykrojniki Urszuli Kozłowskiej i ciuszki :-) to moja mama normalnie przesadziła... Nie dość, że nakupowała kilkanaście książeczek w tym te fajne z Olesiejuka Moje pierwsze liczby i Mój pierwszy alfabet, to jeszcze sporo ciuchów. BTW. Jeśli któraś zainteresowana w H&M letnie sukienki za dychę są. Moja mama nakupowała na zapas, na przyszłe lato sukienki i bluzy. Są cudne :-D Wiem, że mój brat (chrzestny Zuzanny) kupił jakieś puzzle czuczu, a kto wie co teściowa i chrzestna jeszcze nakupowały, bo coś na bank mają. Może w weekend pojedziemy do Włocławka, bo teściowa wkrótce ma urodziny.
PS. Qarolina, nie zapominaj że widzimy się na Kujawach w pierwsze lub drugie święto ;-)

54422 monmonka Kobieta, 31 lat, Bydgoszcz
asia84

asia84

Witam.Bardzo dawno nie pisałam,ale czytam codziennie.Mam pytanie do mam małych alergików.Na jakiej podstawie stwierdzono u dzieci alergie na produkty mleczne? Mój syn od 3-4 miesiaca zmaga sie z alergia I droga eliminacji udało się dojść że banany go uczulają.Przez osatnie miesiace bylo wszystko ok az do teraz bo znowu ma wyspke na policzkach I nozkach.Pediatra stwierdzila ze to produkty mleczne.Czy jest możliwe ,ze alergia wyszła dopiero teraz ?wcześniej dostawał produkty mleczne I nic sie nie działo.Od kilku miesiecy dostaje zyrtec.Czy on mógł miec wplyw na to że nie bylo objawow? Dziękuję za pomoc

51816 asia84 Kobieta, 33 lata, Świebodzin
~Szczęściaraaaa

~Szczęściaraaaa

Qarolina właśnie jak zobaczyłam na żywo to zmieniłam zupełnie swoje typy. Także koniecznie. Powodzenia :)