Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Kadyska gratulujemy!!!

Matko jak mnie mdlosci od kilku dni mecza.. No normalniefunkcjonowac sie nie da... nie mam na nic apetytu.. masakra jakas. U mnie 3 ciaze i kazda inna.. Nie wiem jak wytrzymam do 12 tyg z usg.. tak bym chciala wiedziec ze wszystko jest ok. Ze dzidzius jest w dobrym mcu, serduszko bije i dobrze sie rozwija...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=73563]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

A macie jakies sprawdzone spospby na te mdlosci? Kurcze probowalam juz cos przekasic zanim wstane, zmuszam sie do picia duzych ilosci wody ale nic a nic mi nie pomaga... najgorsze ze musze synka z buta 10 km odbierac codziennie no akurat od poniedzialku kolezanka co go wozila nie ma auta... no tylko leze i becze.... dzis gorszy dzien... ;(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=73563]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Olta
Witam owe dziewczyny u mnie na mdłości to najlepiej nie myśleć i coś robić żeby szybciej czas zleciał aby do wieczora i cały czas myślę oby przespać i cały czas coś zajadam że już się roztylam brzuch mi się rozlał na boki.
Dziękuj Bogu za te objawy bo to dobry znak , ja niestety nie mam żadnych objawów i już jedną ciążę bliźniaczą obumarłą , więc się niepokoję bardzo

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqps6pnznyy0i.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dzisiaj dziewczynki,ale się rozpisalyscie.
Ja dzisiaj byłam u lekarza mam ostre zapalenie gardła. Mam leżeć 4 dni no i jestem na zwolnieniu.
Jutro jadę do gin zobaczyć serduszko.
Co do mdłości to mam ogromne. Nie mam już na nic zachcianek od mięsa już mnie odrzucilo. Do tego mam cholerne wzdęcia masakra jakas.
Mi się też marzą wakacje Ale zastanawiam się jeszcze gdzie. Tak, żeby było bezpieczne.
Humoru mi brak jakoś cały czas się czymś martwię i jestem zdenerwowana.

Odnośnik do komentarza

Hej nie wiem czy powstał już Nowy wątek na październik.
Co do przeziębienia ma prenelan. Ładnie pachnie ale smakiem dla mnie katastrofa, bo z czosnkiem. I muszę zagryzac. Brak siły dalej towarzyszy. Dzisiaj po południu wizyta. Trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza

Hej :) witam nowe przyszłe mamusie! Na przeziębienie proponuje herbatke z sokiem malinowym i cytryna, wygrzewanie sie pod kocem ewentualnie zrobic sobie syrop z cebuli !;) powinien pomoc w koncu to naturalny antybiotyk! Wczoraj miałam kiepski dzien... Bardzo dokucza mi zle samopoczucie. Zauważyłam Rez ze od dwóch nocy nie budzę sie na siku w nocy ? Hm dZiwne to troche. Jak myślicie cos moze byc nie tak ?

Odnośnik do komentarza

Karolcia to mnie bolą piersi bardzo i głowa praktycznie co drugi dZien. Rano mam jakies mdłości ale nie na tyle zeby mi to dokuczalo. Moja koleżanka jest teraz w 18 tyg ciąży i mowila mi Żr w ogóle nie ma żadnych objawów od samego początku oprócz humorów i tego ze ja wszystko denerwuje;) wiec mysle ze nie mamy sie czym martwić. Dla mnie tylko dziwne jesy to ze sikalam bardzo często a teraz coraz mniej. Dziwne. Moze po prostu mniej pije i dlatego :p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...