Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Justysiaaa ja mieszkam w Birmingham i znalazłam Polska klinikę w Conventry - 60 funtow wizyta i 40 usg . Byłam tam i mogę polecić ja , lekarz jest sympatyczny i najpierwszej wizycie zbadał mnie cała. Teraz czekam z niecierpliwością na drugą wizytę i usłyszenie bicia serduszka naszego dzieciaczka. Nie mogłabym czekać na angielska służbę zdrowia ,choć dzisiaj dostałam telefon od położnej ze odwiedzi mnie w domu za 2 tygodnie.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie z terminem na wrzesień :)

Przyłącze sie do grupy wrzesnioweczek 2016 .
Ostatni okres 4 grudnia. Test oficjalny zrobiłam wczoraj i + :))
z czego bardzo,ale to bardzo sie cieszę, bo staramy sie juz z mężem prawie rok, gdzie za pierwszym razem gdy staraliśmy sie o syna nie było problemu.
Mam juz w domu biegającego prawie 2,5 latka. Wiec marzyło mi sie dla niego towarzystwo juz od dawna :) W rezultacie sie udało :))
Żeby było śmiesznie mąż i syn sa rowniez z września, a dokladnie 3/09 i jsk wszystko bedzie dobrze to nastepny członek rodziny rowniez bedzie wrześniowy..
Tylko juz biedna z grudnia ;))

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23214

Odnośnik do komentarza
Gość barbara198921

karola2016
~Barbara198921
Karola2016
Daj spokój nastraszyl mnie ze to ciąża pozamaciczna. Ja wizytę mam w piątek zwariuje. A robiłaś sobie betę? Buska

nie robiłam :) na pewno dzisiaj mi zleci badania :) ale już się doczekać nie mogę siedzę jak na szpilkach jeszcze 2 i pół godz. i się wszystko wyjaśni ...

Powodzenia i daj znać

Odnośnik do komentarza

padme
Gie- ale z własnej inicjatywy, czy lekarza?
Bo czytam w necie, zeby przez pierwsze tyg nie brać witamin....

Witaminy polecił mi lekarz.
Bardzo ważne na początku ciazy jest przyjmowanie kwasu foliowego, a co do pozostałych witamin, to polecam zapytać swojego lekarza.
Ja nadal karmię mojego synka piersią, więc muszę pilnować by dostarczać organizmowi wszystkich witamin ;-)

Odnośnik do komentarza

padme ja też mam straszną ochotę na oliwki, wczoraj zjadłam całe opakowanie :p wypisałam się z dzisiejszej wizyty bo jeszcze za wcześnie i tak pewnie nie będzie nic widać a 150 zł by zgarnął za to że powie mi to co już wiem :) dlatego poszłam zrobić sobie badanie beta, wieczorem ma być wynik, już się nie mogę doczekać. oprócz tego uczę się bo za tydz egzamin :( choć zasypiam na siedząco, ale nie ma wyjścia...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...