Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

kasiahappy
Ja mam mdłości tak nie za często - co drugi dzień, wiec nie jest zle :) za to brzuch cały czas daje o sobie znac no i oczywiście obcisłej sukienki juz nie ubiorę bo jest powiększony:)

ale dziewczyny pomóżcie! Byłam dziś u lekarza i oczywiście mam grzybicę:( przepisał mi Nestatyne VP- czy któraś stosowała? Jest w 100% bezpieczny?

Kasia ja w pierwszej ciąży bardzo często miewałam grzybicę czy drożdżaki... i napewno nie szkodzi ale pomaga lekarz o tym wie najlepiej :)

Odnośnik do komentarza

Ja chyba tez zawitam do wrześniowek , okres powinnam dostać 2 tyg temu , pierwszy test tydzień temu neg , 2 test w sobotę neg ( wydawało mi sie ze widzę jakiś tam cień ale mój mówił ze mi sie wydaje :D ) - dzisiejszy popołudniowy 2 kreska lekko różowa , jutro powtórzę z rana i wtedy powinnismy juz wiedzieć ...

Odnośnik do komentarza

Kasiahappy - właśnie dzis skończyła 8-dniowa kuracje nystatyna. W poprzedniej ciąży (córcia ma 14 miesięcy) tez mialam grzybice i przyjmowalam nystatyne. To bezpieczny lek, a te infekcje są niestety częste w ciąży. Na pewno to wyleczysz i będzie git:)
Co do mdłości to tez mnie mecza. A zapachy mnie czasem odrzucają na kilometr. Nawet kurz mnie drażni:) Na pocieszenie czytałam ostatnio, ze mdłości maja związek z prawidłowym rozwojem mózgu i inteligencji. ile w tym prawdy, nie wiem, ale jak tu nie wierzyć amerykańskim naukowcom:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny...
Sledze was od jakiegos czasu i jakos tak poczulam potrzebe podzielenia sie z wami... W sumie jeszcze nikomu sie nie chwalilam (tylko mezowi) i tak jakos ciezko mi z tym wszystkim bo nie mam sie komu zwierzyc. Dlugo staralismy sie z mezem o dziecko, dwa lata okropnych badan i nadzieji kazdego miesiaca ze moze wkoncu sie uda. No i chyba sie udalo, mowie chyba bo dopiero jutro ide do lekarza i wciaz sie boje czy wszystko bedzie ok. Martwie sie, wydaje mi sie ze to wszystko nie jest realne, ze cos musi pojsc nie tak bo przeciez jak to moglo sie stac... Tyle czasu nic, a tu nagle II kreski. Nie wiem dlaczego ale moje samopoczucie jest koszmarne, ciagle placze, niby powinnam sie cieszyc a wciaz sie martwie. Czy ze mna jest cos nie tak? Czasem sobie mysle ze chyba musze byc chora psychicznie ze tak reaguje.... Przeraza mnie to wszystko...

Odnośnik do komentarza
Gość zosiazosia

plaster na pewno nie może być naklejony na skórę posmarowaną balsamem, kremem. Ja nakleiłam kinesiotape (te plasytry dla sportowócw, bo akurat mam... kupiłam w netto za 15zł). Ale spróbuj ze zwykłym plastrem z apteczki bez opatrunku. Taśma klejąca pewnie też może być, ale mi byłoby niewygodnie. Jest za sztywna :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...