Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie Kobietki:) jestem Nowa pod każdym względem. wczoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży. nie mogłam w to uwierzyć więc kupiłam więcej testów bo przecież jeden mógł się pomylić, ale 4 to już na pewno nie. To będzie mój pierwszy dzidziuś, w czwartek idę do ginekologa. z moich skrupulatnych wyliczeń urodzę we wrześniu:) na razie jestem przerażona, mam mieszane uczucia i nie bardzo wiem jak odnaleźć się w nowej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny:)
Ja dzis po drugiej wizycie i dzieciaczki sporo sie zmienily przez te 2 tygodnie:) Wczesniej to byly dwie kropeczki a teraz widac glowke brzuszek raczki:D No i najwazniejsze - slyszlelismy jak bija ich serduszka:D to cudowne uczucie, nie da sie opisac!:) Wg usg dzieciaczki wygladaja na starsze o kilka dni i mierza 17,6 i 18,1 mm:)

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałam z gin.. Biorę duphaston, mam się położyć i odpocząć i jeśli się nie powtórzy to się nie stresować....
Mam nadżerkę, i też ochotę na sens, no i muszę na razie odpuścić bo to najprawdopodobniej była przyczyna plamienia... Na szczęście od paru godzin spokój....

@GreenRose zazdroszczę bliźniaków, i w ogóle zazdroszczę wszystkim, które widziały już bijące serduszka, ja muszę niestety jeszcze poczekać....

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1yrjjgtd95fou3.png

jeśli chcesz znajdziesz sposób jeśli nie chcesz znajdziesz powód..

Odnośnik do komentarza
Gość justysiaaa

CZESC dziewczyny, ja tez spodziewam sie dzidziusia we wrzesniu, mam juz rocznego chlopczyka, wiec jestem na biezaco, mieszkam w UK wiec chetnie udziele info jak to tu wyglada. W tej ciazy, tak jak w poprzedniej, nie mam na razie zadnych mdlosci, oby tak zostalo, a Wy, ktore je macie trzymajcie sie dzielnie! Pozdrawiam wszystkie mamusie

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie nowe.
Ja dzisiaj trochę milcząca, bo zabiegany dzień . Z rana przywitaly mnie wymioty. Mdłości nie opuszczają. Zmieniłam fryzurę. Scielan na bardzo krótko. Mąż jak jutro wróci to mnie nie pozna hihi.
Najgorsze ze gardło zaczyna pobolewac.
Kobietki też macie takie suche usta i popękane?
Gdyby nie te mdłości to można byłoby normalnie funkcjonować. Miłych snów bo padam. Buziaki

Odnośnik do komentarza

Zaginiony Swiat, glowa do góry ... Nie poddawaj się.
Gie.... Fajnie, ze dolaczylas :)

Ja nie mam nawet najmniejszej mdłości, ale lekko plamię. Dzisiaj mam wizytę, bede walczyć pod gabinetem, bo pierwsze wolne miejsce było na 5.02 :/
Chodzę do pracy, ale usypiam na stojąco i kiedys zjadę pod biurko :)))
Trzymcie kciuki, zeby mnie dzisiaj przyjął :)))

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...