Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Moi chlopcy prawie 7 i 4 i pol :) Aj i mąż też do d... Tyle sie staraliśmy a jak fakt dokonany to widze ze potrzebuje czasu zeby sie oswoic i nagle zmienił pokoj .. No nic. Tak na prawde to teraz najważniejsze jest to zeby dzidzia była cała i zdrowa, żeby wszystko sie udało!! Jak chyba dla każdej z nas to najważniejsze...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=73563]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

abebka
witam, już po wizycie jednak wieści nie takie jakich oczekiwałam... lekarz mówi ze widzi na usg zarys zarodka, coś jakby serce, ale nie jest w stanie sprawdzic czy bije, bo jest za malutkie, wg usg wiek ciązy to 6 tyg , a ost. okres miałam 30.11, a pierwszy powiedzmy ze bardzo widoczny pozytywny test wyszedł już 29.12. lekarz mowi ze jest w porządku, pewnie później doszło do zapłodnienia/zagnieżdzenia. Za tydzień, tj.25.01 kolejne usg- powiedział lekarz, że juz wtedy( jeśli jest wszystko w porządku) serduszko bedzie widoczne na milion procent.

Martwie się.


Nie martw się. U mnie 5t3d był widoczny dzidziuś 1,5 mm i nie było serduszka a 6t4d dzidziuś już miał 3,8mm i bijące serduszko. Ale ja wiem ze owulacja była 13 tc.

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza

Witajcie dzisiaj dziewczynki właśnie wróciłam z pracy. Jestem padnieta i słaba. Na nic nie mam siły. Najgorsze te mdłości męczące.
Co do witamin to ja żadnych nie biorę tylko kwas foliowy. Bo wiecie ze można się przewitaminowac? Także uważajcie.
Jureczka nie denerwuj się.
Trzymam kciuki za plamienia. Aby okazały się niegroźne.

Odnośnik do komentarza

Witam przyszłe mamuśki ;-) My tez spodzewamy się naszego maleństwa na wrzesień. Obecnie jestem w 6 tygodniu ciąży i czekamy na wizyte u lekarza. Mam nadzieje ze juz bedzie widać serduszko na usg. Jest na nasze pierwsze maleństwo na które staraliamy sie juz troszke czasu. Tez sie stresujemy bo cała sytuacja i samopoczucie jest nowe.

Odnośnik do komentarza

Olta gratuluję dobrych wieści:)

oj jak bym chciala takie za tydzień usłyszeć...wg tego co mówi lekarz to za tydzień bedzie własnie 7 tydzień...trzymajcie kciuki proszę:)

Milutka odczucia co do funkcjonowania myślę ze mamy identyczne...czasem mam wrażenie ze jestem słaba i nic mi sie nie chce jakbym miała 10000 lat...:/

Odnośnik do komentarza

Ja mam 7t4d mdłości z dnia na dzień większe. I ta słabość, aby do 12 tyg wytrzymać.
Też chce już zobaczyć serduszko Ale wizytę mam za tydzień w środę.
Fajnie, ze niektóre z Was widziały.
I na l4 i trochę wypoczniemy, bo później nie będzie kiedy.

Odnośnik do komentarza

za nim dowiedziałam się o ciąży miałam już wieki brzuch dziwnie się czułam koleżanka mowiłam ze hormony może bo jej narzekałam ze nie mogę zajść, a to owu nie było a to cykl miałam prawie 60 dni, ale na drugi dzień poleciałam po test... i mam to co chciałam ;p nie wiem co mam jeść i czuje jedzenie w gardle i ten wzdęty balon:(... mąż mnie wspiera... a mama nawet nie zadzwoniła , tego dnia co jej przekazałam nowine powiedziała, ze to za wczesnie bo nie badalam sie itp olala mnie... ale coz

Odnośnik do komentarza

Ja na szczescie nie mam ani mdlosci ani nic z tych rzeczy. Tylko cycolki i krzyz daje znac czego nie znam z poprzednich ciaz :) ale z dwojga zlego wole to.

Co do plamien co czytalam ze moga sie zdarzac w czasie kiedy mial przypadac okres ale ja juz to przechodzilam i niestwty u mnie byly to poronienia wiec zawsze lepiej skonsultowac to z lekarzem.

Jureczka glowa do gory! Jakos to przetrwamy. Mama w koncu zaakcepruje ta ciaze i bedzie dobrze. Umnie chyba nikt oprocz psiapsiolki, babci i moich maluchow sie nie cieszy... Maz, rodzice i tescie nie za bardzo. Tata nawet nie chcial mnie zobaczyc na skypie :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=73563]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...