Maluchy

Wybór spacerówki?! Pomocy!

~Nastja

~Nastja

Witam!
Mam problem co do wyboru spacerowki dla mojego 18miesiecznego synka. Przez wiosna/lato uzywalismy rowerka ktory uwielbia, uzywam czasami 'laski' ale nie lubi jej zabardzo ja z reszta tez jest ciezka do kierowania kolka sie nie kreca i jest strasznie sztywna. Teraz gdy idzie zima chcialam zainwestowac w spacerowke wygodna dla Antosia jak i dla mnie. Sprawdzalam wszedzie na internecie rozne firmy, nie moge zdecydowac, chciala bym zeby wozek mial pozadne kola byl w miare lekki, zwrotny, z materacykiem na nozki i z folia, w miare pojemnym koszem na zakupy itd. Prosze wszystkie mamy ktore moga polecic jakis naprawde godny zakupu pozadny wozek spacerowke. Dziekuje bardzo i pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

najlepiej pojechać do sklepu i sprawdzić na dziecku, niech samo siądzie i zobaczysz, czy nóżki nie zwisają i jak się prowadzi, nie radzę kupować przez internet

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
natalia523

natalia523

My mamy wózek polskiej firmy easygo, jest lekki i zwrotny. Ale wiadomo, nie każdemu będzie pasowało to samo. Najlepiej samemu przetestować kilka w sklepie, bo wózek musi być wygodny zarówno dla Ciebie, jak i dla Malucha.

61474 natalia523 Kobieta, 29 lat, warszawa