Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Flawia tez mam taki problem ;) zawsze mailam dość dopasowane koszule nocne i teraz już się w nie nie mieszcze ;) śpię wiec w bardziej zniszczonych koszulkach męża ;) a na dzień...eh koleżanka pożyczył mi jedne dżinsy ciążowe i w nich obskakuje większe wyjścia typu lekarz czy zakupy a po domku śmigam w leginsach. Wczoraj kupiłam sobie w h&m za 40 zł ciążowe leginsy. Super sprawa ;) nosiłam takie normalne ale te ciążowe o niebo wygodniejsze a ze zawsze lubiłam swetry oversize i "hipisowskie" bluzki i tuniki to jeszcze mam co na siebie włożyć ;) na początku ciąży chciałam robić zakupy i kupować ciążowe ciuchy ale dobrze ze tego nie zrobiłam. Szkoda kasy ;) wole ja wydać na słodkie ubranka dla małej ;)
Kumi ja kolo 20 tyg miała właśnie takiej akcje i pani dr kazała mi brać węgiel lub smecte a do tego dużo dużo pić i brać magnez bo biegunka może pouczać macice do częstszego stawiania się.
Moja malutka strasznie się wierci od rana ;) wyciąga się i pręży tak ze mój brzuch wygląda jak inkubator dla obcego który zaraz wyskoczy przez skórę ;) wydaje mi się że toche się obraca dziewucha ale o ile zawsze potrafiłam przez brzuch wybaczać jak ułożone jest dziecko tak sama na sobie nie potrafię... inny układ rąk pewnie dlatego ;) a męża nie da się namówić żeby spróbował:/ uważa że ja mecze ; (

Zapowiada się leniwa niedziela ;) mąż załatwił śniadanko, wyprowadził psa i poszedł do kolegi robić coś przy jego kompie, a ja leżę sobie zawinieta w kocyk i oglądam W11 :D

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Przy jelitówce pamiętajcie, że ten wirus musi wyjść wraz ze złuszczoną śluzówką.Więc na chłopski rozum im więcej nas czyści tym szybciej się go pozbywamy.Dużo pijcie i uzupełniajcie elektrolity, i dobre bakterie dla układu pokarmowego.Więcej się nie da zrobić.Zdrówka!!!

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

anna wrzuce zdjecia ciuchow z metkami, ale dopiero za tydzien, bo leze u rodzicow do kolejnej niedzieli. Mam 2 pary dzinsow z zalando typu boyfriensy dla ciezarnych i h&m rurki. Dlugos nogawek to 34 (mam 180 cm wzrostu). Oversize sukienka, nie ciazowa ale mega szeroka w brzuszku rozm. L. Tuniki i sweterek z zalando Mama lucius i esprit maternity. Ciazowe Mki, ale dosc duze. Podesle z wymiarami to zobaczysz, czy to Twoj size;)

Kolezanka od laktatora zamilkła jak poprosilam o zwrot... dziecinada w wykonaniu 40latki, szkoda slow... Wybralam nową Medele elektryczną, tylko kliknać zostalo jakos w marcu.

flavia normalnie "oddaj mi troche"!!!! Ja przed ciaza A, teraz B i nie spodziewam sie wiecej. Obym tylko mogla troche pokarmic młodą, chociaz pare tygodni.
Jak mnie zapuszkuja do szpitala, to mam miec jeszcze usg piersi i sie spotkac z doradczynia laktacyjna i zaplanujemy co robic zeby wyprawcowac jakis plan na laktacje przy moich wczesniejszych problemach.

Miila narazie sie zastanawiam ktory lezaczek wybrac, chyba ten kupie:

http://www.smyk.com/tiny-love-wielofunkcyjny-lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-18-kg,p1052156769,swiat-niemowlaka-p

Na poprawe humoru narazie wzielam same slodkosci:)
https://www.zalando.pl/carter-s-set-legginsy-cj223d008-j11.html
https://www.zalando.pl/benetton-bluza-rozpinana-pink-4be23k026-j11.html
https://www.zalando.pl/falke-erstlingsringel-skarpety-pink-fa153j01g-401.html

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Secondtry dla dziewczynek są takie słodkości... uwielbiam te kolory :)) leżaczek zaczyna mnie zastanawiać, może kupimy jak mały będzie wymagał już leżenia tak by nas widzieć, póki co jest kołyska, nie mam do niej jeszcze tylko materaca i prześcieradeł.

Odnośnik do komentarza

U mnie pokoik POMALOWANY! ;D zostały kosmetyczne poprawki. Muszę mojego męża pochwalić bo mu bardzo ładnie to wyszło, profesjonalnie [;

Ja na szczęście trochę ciuchów od siostry dostałam, a tak to np kupiłam sobie z 2 sukienki ale nie ciążowe, o takim kroju co spokojnie można przy naszym stanie wykorzystać. Tylko jakoś tak mało kobieco się czuję.. wczoraj na imprezkę nawet coś tam ubrałam i bardziej niż elegancko to jak walec się czułam /; Może kwestia nastawienia...

Jelitówka.. współczuję, ale również jestem za jogurtami z probiotykami, dużą ilością płynów małymi łyczkami i kleikiem ryżowym. Będzie ok! [;

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Unatu pokazuj foto, pocieszymy się z Tobą :)

Ja z rzeczy ciążowych mam tylko spodnie H&M mama rozm. 36, reszte noszę swoją, problem tylko ze stanikami, bo jak się okazuje teraz mam D!! (z dużego B...). We wszystkie swoje koszule S jeszcze wchodzę, także tyle dobrze. Wolę kupić coś super na po porodzie niż na okres ciąży, przynajmniej będzie mnie to cieszyć :)

Odnośnik do komentarza

Hejka! Ja tak na chwilkę, bo dzisiaj niedziela robocza :) Noga tak sobie, ale dramatu nie ma więc działam.
Później Was sobie poczytam :)
Zwazylam się dzisiaj i jestem zaniepokojona trochę,schudlam ponad 1kg. Nie mam pojęcia czemu...Jem normalnie,wymiotowac nie wymiotuje,tylko czasem mi się "ulewa"gdy mały się rozciąga. ..
Martwię się,ze to mu zaszkodzi...
Skoro on przybiera na wadze a ja chudne to coś jest nie tak.
Albo znowu ta sama akcja jak z córką. ,że od 7 mies musiałam brać leki aby rosła...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Secondtry to spodnie pewnie będą za długie bo ja mam 172. A z resztą zobaczymy, może akurat :) Ja też na razie kupiłam tylko spodnie rurki z hm. Czasami noszę też zwykłe rajstopy i to tego luźne lub elastyczne sukienki sprzed ciąży, także spoko. Tylko jeśli chodzi o górę do spodni, to noszę jeszcze swoje bluzy czy swetry luźniejsze sprzed ciąży, ale wydaje mi się, że jak brzuch jeszcze trochę urośnie (podobno teraz będzie najszybszy przyrost) to mogą byc ciasne.

Masakra z tą koleżanką, to rzeczywiście dziecinada. Widac uznała, że dostała go od Ciebie w prezencie, a Ciebie stac na kupno nowego więc nie ma problemu (wiele razy się z czymś takim spotkałam i szlag mnie trafia na takie myślenie).

Miila, doszłam do tego samego wniosku, lepiej potem się fajnie ubrac, niż kupowac coś na 2-3 miesiące. Mnie też aż skręca widząc nowe piękne kolekcje wiosenne, ale nie dośc że nie ma nawet za bardzo ich jak przymierzyc, to jeszcze jak ja mam termin na koniec kwietnia, to w maju raczej się nimi nie nacieszę... Ale jest coś, co można teraz kupic... buty! Ja osobiście uwielbiam badurę, mega super jakościowo i wygodne buty, ostatnio na wyprzedaży dorwałam to: https://badura.pl/products,kozaki-1,32193,9033-69-263
https://badura.pl/products,botki,48766,7275-69-240-002 https://badura.pl/products,polbuty-1,49472,2860-019

A co, nie samą wyprawką człowiek żyje :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Anna205 ja mam już też pozapisywane 'must have' na wiosne :) buty super! uwielbiam skórzane, zaraz popatrzę na coś dla siebie, choć te Twoje pierwsze dwa modele baaardzo w moim guście :))
ALE BĘDZIEMY MAMUŚKI!

Odnośnik do komentarza

Heltinne, Bbbbb u mnie to samo z tym 'ulewaniem', nie mam w ogóle miejsca w żołądku, jem połowę tego co wcześniej, a czasem wieczorem przed spaniem muszę odczekać, bo mi się odbija jedzeniem normalnie... coś czytałam, że to przez to, że dzidziusie już takie duże, że nasze organy wewnętrzne się już całkiem poprzesuwały i pościskały, więc obstawiam, że to dlatego. U mnie nie wiem jak waga, ale też ostatnio jak wchodziłam to poszła do góry przez 3 tygodnie tylko 0,8kg.

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Fajne te planowanie zakupów wiosennych. Ja też już nie mogę się doczekać. Jak tylko dam radę to kwietniowe zakupy dla Mamusi obowiązkowe :)
Ale ja ogólnie dzisiaj z mniej przyjemnym tematem. Okrutnie bolą mnie żebra z lewej strony. Najpierw kilka dni temu czułam jak mi Mały wklada stópkę po żebra. Ale teraz to już nie wiem. Nie mogę siedzieć z leżeniem też ciężko. A do tego ból taki... Czy Któraś z Was też ma zafundowane takie przyjemności od Dzieciątka?

Odnośnik do komentarza

Czarna mój mały od kilku dni tak daje czadu, że też mam problem z siedzeniem, bo mam skopaną dolną część prawego żebra, rozpycha się też na boki, czuje go już po prostu wszędzie, nawet przy kościach biodrowych tak baardzo daleko, także to już chyba norma :) ja się zastanawiam jak będzie później, bo wczoraj stękałam, że mam dość (przeziębienie, rwa kulszowa + skopane wszystko).

Odnośnik do komentarza

Czarna moja mala od kilku dni upodobala sobie zebra z prawej strony - jest to nieprzyjemny bol. Najczesciej tam buszuje jak cos zjem i napije sie;) Ciezko mi sie siedzi, najlepiej jak plasko leze albo jak chodze ale wtedy brzuch sie napina...

Co do ciuchow to to kupilam jedne rurki z HM i mam kilka leginsow jedne takie lepsze gatunkowo na wyjscia i 2 pary ale to takie domowe. Jesli chodzi o biustonosze to z 70d mam 75d i najlepiej mi w sportowym staniku:)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Miila, agulaaa mnie też kopie z prawej strony, a nie z lewej jak napisałam. (jakieś zaćmienie mózgowe). Tak jak piszesz Miila, jak się położę, to czuje Go dosłownie w biodrach. Ja nie wiem, jak te Nasze Bobaski będą się w Nas mieścić za kilka tygodni jak urosną jeszcze 10-15 cm. Rwy kulszowej współczuję strasznie. Mój Mąż właśnie zmaga się z rwą barkową, wczoraj udał się na masaż. Podobno po 3 wizytach ma być wyraźna ulga, chociaż już jest poprawa z porównaniem do wczoraj przed masażem. Więc może też rozważ taką opcje, tym bardziej, że leki u nas odpadają. Mi za to bezsenność coraz mocniej daje w kość. Dziś z tym bólem żeber to już w ogóle ciężko mi sobie wyobrazić jakiekolwiek spanie. Trochę zaczynam rozumieć jak czasem sfrustrowane matki mówią do swoich dzieci "to ja Cię nosiłam przez 9 m-cy, a Ty mi się tak odwdzięczasz" . Aczkolwiek mam nadzieję, że moje dziecko będzie super kochane i super grzeczne, a ciąża to przecież taki piękny stan :)

Odnośnik do komentarza

Miila dzięki :) Te 2 pierwsze są dla mnie damskie, trzecie to męskie - dla mojego. Jakbyś zamawiała czy kupowała w stacjonarnym sklepie, to bierz rozmiar mniejszy niż zwykle nosisz - one są zawyżone i bardzo ładnie się układają te och skóry - 2-3 wyjścia i but leży jak druga skóra.

Czarna nikt ciężarnej masażu na rwę nie zrobi. Zostają tylko plastry :) Ja czasami chodzę na masaż ramion i barków, to jeszcze jakoś ujdzie, ale nic poniżej. Najbardziej zmartwiło mnie to, że przy karmieniu piersią nie można masować bańką chińską, którą uwielbiam, super poprawia kondycję skóry. A tu nie dość, że teraz nie mogę ćwiczyć, i widzę już że skóra na udach i pośladkach powoli flaczeje, to potem tych masaży nie można... ehhh, to lato będzie trudne...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Anna205 dzięki!
z tą kondycją na wiosnę spokojnie, szybko do siebie wrócimy, ja wierzę w moc warzyw i wody + karmienie i zejdzie z nas wszystko. Ja planuję wrócić na siłownię od czerwca - CC mam 4/04, więc może już będę mogła, tak żeby właśnie ujędrnić co trzeba, bo takiego cellulitu jak teraz to nie miałam nigdy Oo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...