Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nat34 no i badz tu madry... ja z kolei slyszalam "z pierwszej reki" od osob, ktore go maja (dwie rodziny) ze cameleon super hiper... tylko szkods ze sklada sie w dwoch czesciach. opinie w necie tez sa ok, ale wiadomo jak to z opiniami.

Co do teutonii to również mam polecenia z pierwszej reki... ale wydaje się byc dosyc duzy po zlozeniu.

Mi zalezy nie na lansie ale by wozek byl lekki i stosunkowo nieduzy po zlozeniu, a do tego dobrze prowadzil sie po miescie ale rowniez po lesnych drogach. Jakies pomysły? :)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Heltinne ostatnio za mną tak ciężkie dni, że muszę się przyznać, że nie zaczęłam jeszcze koszyczków.

Vena sówki są ekstra!

Cudowne tematy nam się tu zaczęły :D ja nad łóżeczko chcę taki mobil z origami, przy łóżeczku jakieś plakaty (tego typu co w załączniku).

monthly_2015_11/kwietnioweczki-2016_39722.jpg

monthly_2015_11/kwietnioweczki-2016_39723.jpg

monthly_2015_11/kwietnioweczki-2016_39724.jpg

Odnośnik do komentarza

heltinne
Flawia ciekawy pomysl. Tylko zeby przypadkiem nie dostalo sie w dzieciece lapki... A moze uszyc takie bezpieczne elementy, inspirowane wlasnie tymi pamiatkami?

Zakladam ze to mialo być do mnie ad. Muszelek ;) rzeczywiście. .. nie pomyslalam o tym ze z czasem moze to trafic w ciekawskie raczki poznające świat. Raczej skupilam sie ze na tym za maluszek bedzie mogl sobie na to popatrzec;) no i wychodzi ze jestem/bede mama po raz pierwszy;)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

http://www.tutulandia.pl/mobile/pl/p/Wee-Gallery-Karuzela-Kikkerland-na-zdjecia,-ozdoby-lub-karty-Wee/924
Ja myśle, ze ta karuzela zajmie na dłużej , bardziej niż pozytywka, chyba do niej sie sklonie ;)

Co do Mury to opinie ma dobre, ludzie jedynie co narzekali, że przy którymś dziecku juz skrzypi.Sama miałam Maxi cosi i był fajny, przekonalam się nawet do kol z pianki bo lepiej sprawdzają sie u nas dmuchane.No i minus taki, ze te cosi maja bardzo małe gondole .

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Nat34 to powiem z punktu widzenia celebrytki z CA ;) mam bugaboo donkey i daje radę zaraz 4 lata tak że Klara teraz będzie nim jeździć razem z braćmi, idealny na ośnieżone Tahoe (warunki jak w Alpach), świetny na plażę, w Krakowie też po śniegu sobie radził wyśmienicie. Od roku jest dostępna wersja pojedyncza. Z autopsji wiem, że znajomi Cameleona używają dokładnie w takich warunkach jak my, czyli cały zeszły sezon listopad-kwiecień w wysokich górach.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Ewee, wiesz to zależy od paru czynników, cena, ilośc kół i teren jakim będziesz jeździć,waga i wielkość po złożeniu .Przede patrz zeby miał dobre amortyzatory (tu bugaboo kuleje) w Polsce stan chodników jest jaki jest,patrz czy siedzisko w spacerowe rozkłada sie na płasko(tu niepolecane sa siedziska kubełkowe),łatwy dostęp do kosza zakupowego, wielkość budki zwłaszcza latem mega istotne, wiele wózków ma za krótkie niestety.Na tej podstawie można juz cos określić.
Heltienne gobre i niezniszczalne sa norweskie emmaljungi, duże i ciężkie to tez fakt ale ultra wygodne.
Piękne origami ,zaprzęgnię dzieci miały kurs u rodowitego Japończyka :)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Vena,wiesz nie znam go z autopsji ,poczytałam sporo bo tez mi sie początkowo podobał, jednakże te minusy, o których pisali mnie zniecheciły.Skoro jesteś zadowolona to git, byc może po codziennym użytkowaniu in polish reality miałabyś inne zdanie ;)

Heltienne , Ta Mura ma kubełkowe siedzisko weź to pod uwagę ;)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Miila
Ja mam mime xari z kubełkowym siedzonkiem właśnie - spacerówka, gondola jest dość długa ale wąska, w sumie nie przemyślałam tych dwóch rzeczy, mam nadzieję, że Jeremiemu będzie wygodnie.

Będzie zzczupły po Tobie, zmieści się długo ;) Tak poważnie, Kochana wyjdzie w praniu,jak sie Wam nie spodoba będziesz wymieniać w trakcie,robiłam to chyba z 3 razy, No problem ;)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Nar34 ja go dość ekstremalnie wykorzystuje. Dobre amortyzatory to u mnie konieczność, bo mieszkam w San Francisco w dzielnicy na zboczu góry gdzie o chodnik bardzo trudno nawet w kiepskim stanie, po prostu jest pobocze i nachylenie średnio 17 stopni. 90% rodziców tu ma bugaboo albo quinny.
Po miesiącu korzystania w zimowych warunkach w Polsce nadal jestem bardzo zadowolona. Choć skoro tylko korzystałam z niego w Polsce całe 4 miesiące (2m lato, 1m zimna, 1m wiosna) to nie mogę mówić że sprawdza się w 100%…ale myślę, że ta ocena negatywna jest mocno przesadzona szczególnie jeśli weźmie się poruszanie po mieście i weekend za miastem. I mówię tu o donkey, bo Cameleona opinię znam z drugiej ręki.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Chyba masz racje, na zdjęciu wyglądało jak kubełek, piszą że jest specjalnie profilowane i tak wyglada wiec na plus, dodatkowo mozesz jeździć tyłem i przodem, to mega plus! wiec masz chyba wózek idealny ;)

jeeny pogoncie mnie stad,leże bo cos mnie brzuch boli i jeszcze te cholerne rajstopy przecizylakowe brrrrr...

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...