Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

unatu temat wózków przerabiam ze swoim M od 2 tyg. :-) on też się napalił na Adamexa Barlette, ale na całe szczęście po podesłaniu mu kilku opinii odpuścił. Moja koleżanka ma Adamexa i powiedziała, że stanowczo odradza mi ten wózek. Bebetto nie są podobno złe...
My na początku chcieliśmy dać za wózek max. 2000 zł. Tylko mąż inżynier zaczął każdą śrubkę oglądać w wózkach i jak to on wybierał zawsze najdroższe...
My zwracamy uwagę na spacerówkę i fotelik. Wiadomo, że z tych rzeczy bąbelek będzie korzystał najdłużej. Jeżeli mamy wydać na wózek ok. 3000 zł chciałabym zakupić taki z którego będę korzystała dłużej niż 2 lata. Nie chcę zaraz kupować spacerówki parasolki. Póki co to zastanawiamy się nad: Recaro Citylife, Britax oraz Peg Perego Book Plus S
Ceny nie są najniższe, ale rodzice zapowiedzieli się, że dołożą troszeczkę w miarę możliwości :-)

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Gorzej ze mamy wspólnie ubrania bo mam małą garderobę.... :( ehh mam nadzieję ze po budowie to się skończy... najchętniej spakowalabym wszystko w worki żeby tylko rozpakować jak już będzie wszystko gotowe ale niestety.. jak się mkeszka na 1 pokoju to wcale Noe jest tak łatwo :/

Ja tez oglądałam wózki Adamex i powiem szczerze ze do tej pory wygrywa na mojej liście. Amortyzatory ma podwójne, duża gondola, fajna i duza spacerowka, ładne torby i naprawdę fajny design.

Odnośnik do komentarza

Dzien Dobry tez mam jakis kryzys jedzeniowy tyle ze wieczorami Zawsze jak jestem glodna to i zla, a teraz to juz para uszami mi bucha Maz nie wie co zrobic bo ja sie wsciekam na niego ze nie wie co ja bym zjadla Serio od 20 jestem niebezpieczna
Vena trzymam mocno kciuki za Klare i ciebie Wyobrazam sobie ze nie jest latwo lezec przy dwojce dzieci i twojej restrykcyjnej diecie
magda oj ttak w ciazy osiaga soe szczyty irytacji Moj zawsze ma jakies zarabiste inne zajecie Jak zciera podlogi na mokro to nigdy nie wylewa wody brudnej Ostatnio zostawil w przed pokoju wiadro, ja nie zaswiecilam swiatla i wylalam cala wode niechcacy Tylko sie obrucilam w jego strone i powiedzialam zeby odrazu dzwonil do mamusi i powiedzil jej ze sadze ze wychowala brudasa i lnia ktorem nie zalezy na niczym I jeszcze kazalam mu sie zzastanowic co by sie stalo gdybym sie przewrocila i zrobila sobie cos w brzuch
unatu tez mi sie podoba ten adamex ale nie widzialam go na zywo W Belgii ciezko spotkac ten model ale wydaje mi sie wysoki z duza gondola i spacerowka Gdybym znalazla taki sam tylko innej, dluzej bedacej n rynku firmy to bym brala ale wlasnie nie widze na ulicach i nie slysze po znajomych o takim wozku to i nie mam zaufania

Odnośnik do komentarza

secondtry ja tez mam dylemat a jeszcze nic nie ogladalam w sklepie tylko na necie Moje rodzenstwo chce kupic wozek ale to 4ka studentwo wiec troche mam obawy:) w Belgii ostatnio krzyk mody to Mima Xari Osobiscie tez mi sie podobaja ale tylko gondole i daszki Spacerowka na zdj wyglada na super niewygodna jak odlana z plastiku
Ale stale modele ktore zobaczysz wszedzie to maxi cosi cale zestawy, Quinny, Bugaboo Cameleon

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj muszę się gdzieś wyżalić :( przepraszam z gory za szczególy i dosłowność..miałam chyba najgorszego pawia w życiu. Od rana mdłości, nie byłam w stanie nić zjeść, dopiero po przyjściu do pracy sałatka i bułka..i nagle nie byłam już wstanie przełknąć tego co miałam w ustach..ledwo zdążyłam do łazienki, a że nic nie piłam to ta sucha bułka z sałatką stawały mi w połowie gardła..dobrze że miałam pod ręką wodę piłam ją i ze tak powiem rozcienczalam to co zjadłam żeby móc to zwrócić i się nie udusić. Koszmar :(

Odnośnik do komentarza

AAA i sa jeszcze wozki stokke przewaznie to takie na trzech kolach, a gondola czy spacerowka podtrzymywanna jest hymm jedna rurka ? wiecie o co mi chodzi? taki dziwaczny, super modny wozek Ale przyobserwowalam czy jest funkcjonalny Do komunikacji miejeskiej masakra Nawet niskopodlogowe busy czy tranwaje to wyzwanie W sklepie kobitka przegladala ubrania, a ktos jej tracnal wozek bokiem Ledwo wylapala Niestety byla to murzynka wiec narobila rabanu ze jej dziecko chcieli wywalic Co jest dziwne te wozki trzeszcza Pewnie po gladkim asfalciku i kostce chodnikowej jest elegancki ale niestety sa jeszcze krawężniki, kocie łby, zwirki w parku itp Dlatego dla mnie odpada

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny.. brak mi słów, jesteście kochane, nie wiem co bym bez Was zrobiła! dziękuję za wszystkie rady i słowa wsparcia oraz to, że rozumiecie i nie jesteście złe na moje narzekania. Dzisiaj będzie lepszy dzień! póki co bez wymiotów, jem śniadanie i jadę z mamą do miasta, może uda się coś kupić :))

@Ansta Brochów ma nawet dobre opinie jak na to co tu mamy do wyboru :D mój lekarz prowadzący jest jednak z Kamieńskiego i jeśli byłaby opcja, że to on mnie potnie, to chyba urodzę tam, a jeśli nie ma takiej możliwości to biorę Brochów :) szkoła rodzenia - nie myślałam szczerze o tych przyszpitalnych, czytałam ostatnio o innych wrocławskich na nfz właśnie, ale nie wybrałam nic konkretnego, bo i tak nas obejmie kurs 'grudniowy' zapewne, trzeba mieć ukończone 21 tygodni, jak coś fajnego znajdę to na pewno Ci pokażę i kto wie, może wybierzemy się razem :)

Odnośnik do komentarza

Agusia te spinania macicy jak nie bolesne to raczej nie ma czym się przejmować. U mnie towarzyszył ból i rozchodzące się skurcze po całym brzuchu plus uczucie jakby dziecko napierało główką na szyjkę macicy. Zdecydowanie za wcześnie na takie objawy, one są normalne po 30-35 tyg kiedy faktycznie macica bardzo się przygotowuje do porodu, a dziecko gwałtownie rośnie i robi mu się mało miejsca.
Wg mojego lekarza jeśli po rzeczywistym odpoczynku (leżymy plackiem 2-3h, jesteśmy dobrze nawodnione) to nie mija lub się nasila to wtedy kategorycznie konsultować z lekarzem. Tłumaczy w moim przypadku też to liczbą ciąż, w końcu to moja 3 i mówi, że często wszytko dzieje się szybciej i bardziej gwałtownie. Stąd też każe bardziej uważać, żeby nie sprowokować niczego zanim mała powinna powitać ten świat.
unatu z wózkiem nie poradzę od 4 lat nie w temacie. W mnie królują na placach zabaw Bugaboo, Orbits, Quinny ostanio wersja Moodd, ale sama tylko o pierwszym mogę się wypowiedzieć.
Magda temat rzeka … mój mąż stwierdza, że bałagan to niegroźny stan dostrzegany wyłącznie przez kobiety. Na poważnie to dopiero po 4 latach małżeństwa zaczyna pamiętać moje wytyczne co do czystości … wytarcie podłogi gąbka do naczyń … nie ma sprawy … pomogło zrobienie koszyków z zestawami do sprzątania z napisami co do czego. No i akcja kiedy baardzo poplamioną ścierką po myciu auta przetarłam mu talerz przed podaniem obiadu :D najlepsze, że to u niego nie złośliwość tylko on naprawdę nie umie sprzątać (teściowa wszytko sama robiła …)
Długie rozmowy i tłumaczenie, że mnie to razi i mi przykro, że jestem z tym tematem sama. Jest dużo lepiej, ale testu "białej rękawiczki" nie zaliczyłby u mnie ;)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Miila super, że dziś lepiej!

Nic, idę spać… 2.40 rano, a mnie półtorej godziny temu impreza u sąsiadów obudziła :/ mam bardzo lekki sen, a w ciąży to masakra później zasnąć. Same wiecie, no i jeszcze ta złość, bo faceci śpią smacznie i kurde jeszcze rozumiem jak mnie własne dzieci budzą, ale sąsiedzi to już ponad moje granice…

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

AnstaMiila ja 5 lat temu rodziłam na Brochowie. Tragicznie nie było,ale wiecie,jedna,dwie wredne osoby i ze łzami przez cały pobyt czekałam na wypis jak na zbawienie. Najpierw darła sie na mnie lekarka przy porodzie,że jak oddycham,dziecko chce udusić i czy nie byłam na szkole rodzenia. Wystarczyło przecież powiedziec proszę oddychac wolniej/głębiej itp.
Młody był oplątany,cesarka o 21, rano o 9 kazali wstac i zajmowac się 24 na dobe dzieckiem skoro chciałam je zobaczyć.Jakby co kaxali dzwonić a jak nie mogłam się podniesc z bólu i zadzwoniłam po przeciwbólowe,to sie inna wydarła,ze więcej nikt nie przyjdzie i mam sama iść do dyżurki po leki. Generalnie ja nie wspominam dobrze,ale może żle trafiłam albo jestem słaba psychicznie.

http://www.suwaczek.pl/cache/c0496431c5.png

Odnośnik do komentarza

Matko jedyna, naczytałam się jak głupia i szczerze mówiąć nie ogarniam ile nas tu jest i która to która. Kto ma jakie problemy itd... ibardzo Was za to przepraszam :P Postaram sie jakos ogolnie to wszystko ogarnac.

Temat pawia niestety jest mi obcy.. Pisze "niestety", bo było mi niedobrze tylko troche w 6, 7 tc, a pawia na oczy nie widzialam....i czasem sie zastanawiam czy w ogole jestem w ciązy, bo oprocz piersi jak balony i nieco zaokraglonego brzucha nic mi nie jest. Bardzo wspólczuje i jednoczesnie zazdroszcze tym mama, które wymiotuja :P Bedzie dobrze!!!

Odnośnik do komentarza

A wózek miałam w wersji dla uboższych :) -Conneco Toledo. Ogolnie jestem zadowolona,zwłaszcza ze składanej gondoli,bo caly wózek mieściłam w bagażniku niewielkiego auta. 2 synków wyjeździło się i dalej jest w niezłym stanie,ale teraz chciałabym córeczkę (może dziś sie dowiem kto tam pływa) i nowy wózek. Z ciekawoscią przeglądam te wsze modele.

http://www.suwaczek.pl/cache/c0496431c5.png

Odnośnik do komentarza

miilajeszcze sobie ponarzekasz ze ci brzuch przeszkadza:) ja juz wyciągnęłam moja fasolkę premium z.materhood bo mi niewygodnie spać na.bokach.
A patrzylyscie na wozek emaljunge?

Wpadłam dziś na chwilkę do świata dziecka i się zakochałam w designie Millou.co prawda kocyk ok.170 zł. Ale chyba się skuszę.
Juz dawno mi się ta firma podobała ale myślałam o jakimś komplecie poduszki kołdra na kanapę na chłodne dni.

Dziś wpadłam z mama na targ i przytargalam do domu 2 kg ogórków kwaszonych i kapusty gdybym nie wiedziała na 100% ze urodze dziewczynkę to byłbym przekonana ze mam w brzuchu chłopaka.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Flawia no to teraz ciekawe na jak dlugo ci to wystarczy Ja mam dzisiaj uwalone w glowie ze szarlotke bede jadla i juz sie piecze Gozej jak mi sie odechce Wogole to dziwnie reaguje na owoce Moge je jesc ale sok nawet ten przedchwila odcisnity z jablek meczy mi zoladek Mam taki cofjacy sie kwas zoladkowy w gardle ze az mi swieczki w oczach stoja Dzisiaj kupilam imbir swierzy bo podobno pomaga obaczymy

Odnośnik do komentarza

mamatita
AnstaMiila .... cesarka o 21, rano o 9 kazali wstac i zajmowac się 24 na dobe ....

Jestem strasznie zdziwiona takim stanem. To u nas w Kielcach po cesarce plackiem każą leżeć przez 24 godziny, krzyczą jak nawet tylko głowę podniesiesz, a ty musiałaś wstać i zająć się dzieckiem, nic dziwnego że musiało to boleć. Właśnie dlatego nie chciałam mieć cesarki, tylko naturalnie bo mogłam prawie zaraz wstać i ogarnąć sytuację.

Motylka90
.....miałam chyba najgorszego pawia w życiu. Od rana mdłości, nie byłam w stanie nić zjeść, .... Koszmar :(

W tej ciąży mogę z czystym sumieniem powiedzieć że wiem co czujesz i również współczuję. To coś okropnego, cały pierwszy trymestr był okropny i nie mogłam się doczekać drugiego a tu tylko trochę lepiej ale waga i tak zamiast do góry leci w dół, dobrze że dzieciątko rośnie. mój gin poleca gorzkie migdały i może to coś działa

agi77
.... też dostałam duphaston i no spe forte jak czytałam trochę w internecie to przy takim czymś jest ryzyko przedwczesnego porodu.......

tak to prawda tylko w przypadku odstawienia leku z dnia na dzień szczególnie przy braniu sporych dawek. Jak zaczynałam brać 3x2 to potem trzeba było zmniejszać dawkę 3x1, 2x1, 1x1 - i nie było problemu.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e3m6hco7e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3anlitzd8r7n8.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68jfgk6nbe.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjocpy4gfjq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...