Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Misiakowata! Sto Lat! Szybkiego I BEZBOLESNEGO porodu w terminie I potem szybkiego powrotu do formy!

Arwena - jak masz ochote na paczka - zapraszam. Mam co prawda z biedrony, ale paczek to paczek :D poprosilam meza zeby mi kupil I kupil 4 szt, a ja sie jednym zaslodzilam ;)

Barcelona - swietna ceramika. Jakbys mieszkala blizej to juz bym leciala ogladac co tam masz za skarby. Uwielbiam takie przedmioty.

Lilijka - ale czadowe wdzianko ze Star Wars. Moj luby tez jest milosnikiem. Mozesz zdradzic gdzie kupilas?

Slońducha tez super, Macie talenty laski!

Odnosnie kotow, to tez mam 2 adoptowane. Nie lubia zbyt dlugo byc na kolankach ale za to podjaraly sie wozkiem I na zmiane przesiaduja w koszyku na zakupy ;) moze uda sie dodac fote

monthly_2016_01/marcoweczki-2016_42664.jpg

monthly_2016_01/marcoweczki-2016_42665.jpg

Odnośnik do komentarza

Jesuiskaska

Lilijka - ale czadowe wdzianko ze Star Wars. Moj luby tez jest milosnikiem. Mozesz zdradzic gdzie kupilas?

Odnosnie kotow, to tez mam 2 adoptowane. Nie lubia zbyt dlugo byc na kolankach ale za to podjaraly sie wozkiem I na zmiane przesiaduja w koszyku na zakupy ;) moze uda sie dodac fote

Bodziaki były w C&A, ceny nie pamiętam niestety.
Koty super, moje pewnie też by wchodziły do torby, gdyby była otwarta i gdyby drzwi do pokoju Groszyny były otwarte

Leniwcu też chętnie bym Cie poznała na żywo, jak zresztą każdą z was. Obawiam się jednak, że z tym było by ciężko.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SoCoZojOcCYNDdNGIZf-aO4N2lQvMdLkmiXEM8EOqKU/edit#gid=0 dziewczyny, które dołączyły, a nie miały okazji do wpisu w naszą tabelkę. Jest tam nas dużo ale na forum się znacznie mniej dziewczyn udziela.

Odnośnik do komentarza

Doczytałam:-) idę jeść sałatkę z brokułów z rukolą i ogórkiem i kanapki :-)

Misiakowata wszystkiego Naj a Naj więcej zdrówka, miłości i kasy:-)

Co do oliwki na kartę Rosnę to w koszyku oprócz niej miałam tylko wodę toaletową dla mojego nastolatka za bodajże 14 zl ( promocja na Adidas i Nike)

Podziwiam Wasze zdolności:-) te kocyki, poduchy, stroje dla dzieci a teraz jeszcze piękne filiżanki:) cuda !!

Odnośnik do komentarza

Wkoncu Was nadrobilam :)
Leniwiec mozesz sie zarejestrować w bezrobociu, ale nie mozesz byc na l4 bo z dniem rejestracji musisz byc zdolna i gotowa do podjecia zatrudnienia. Moga Ci kazac napisac takie oświadczenie bo jak będzie inspekcja to sie moga przyczepic. A tak to pracownik jest czysty. Wiadomo, że nigdzie Cie nie wysla do pracy. Nie raz karza isc po zaświadczenie do lekarza, ze jestes zdolna do pracy. Ale u nas sie tego nie robilo. No, a macierzyński z Zus Ci sie nie nalezy bo nie wyczytalam na jaka umowę mialas :)
Monimoni super sloniki. A jaki kochany synus :)
Barcelona truskawki ♥♥ zjadlabym :)
Renatka trzymaj się :)

Odnośnik do komentarza

Jesuiskaska
Misiakowata! Sto Lat! Szybkiego I BEZBOLESNEGO porodu w terminie I potem szybkiego powrotu do formy!

Arwena - jak masz ochote na paczka - zapraszam. Mam co prawda z biedrony, ale paczek to paczek :D poprosilam meza zeby mi kupil I kupil 4 szt, a ja sie jednym zaslodzilam ;)

Barcelona - swietna ceramika. Jakbys mieszkala blizej to juz bym leciala ogladac co tam masz za skarby. Uwielbiam takie przedmioty.

Lilijka - ale czadowe wdzianko ze Star Wars. Moj luby tez jest milosnikiem. Mozesz zdradzic gdzie kupilas?

Slońducha tez super, Macie talenty laski!

Odnosnie kotow, to tez mam 2 adoptowane. Nie lubia zbyt dlugo byc na kolankach ale za to podjaraly sie wozkiem I na zmiane przesiaduja w koszyku na zakupy ;) moze uda sie dodac fote

Mmm, pączusie :) dam jutro mężowi ostatnią szansę na pączka, ale jak coś to wsiadam w pociąg i jadę do Ciebie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki Lilijka, poszukam :)

Odnosnie czapeczek, to ja kupowalam na 36/38. Malenkie strasznie, mam nadzieje, ze malemu glowka wlezie. W razie co mam tez od kolezanek wieksze, uzywane.

Z kolei Jesli chodzi o wage to ja tez przytylam malo - 5kg, a kruszyna nie jestem (170cm, waga wyjsciowa 64), a na usg w 26,5 tc Antek wazyl 1150 co odpowiada 27,3 tc. Lekarz powiedzial, ze jest spory, wiec chyba ze mnie wszystko wysysa po prostu ;)

Odnośnik do komentarza

Jesuiskaska
Dzieki Lilijka, poszukam :)

Odnosnie czapeczek, to ja kupowalam na 36/38. Malenkie strasznie, mam nadzieje, ze malemu glowka wlezie. W razie co mam tez od kolezanek wieksze, uzywane.

Z kolei Jesli chodzi o wage to ja tez przytylam malo - 5kg, a kruszyna nie jestem (170cm, waga wyjsciowa 64), a na usg w 26,5 tc Antek wazyl 1150 co odpowiada 27,3 tc. Lekarz powiedzial, ze jest spory, wiec chyba ze mnie wszystko wysysa po prostu ;)

To nic tylko sie cieszyć :))))) Oby tylko cos ten Antek z mamy zostawił :)

Odnośnik do komentarza

hehe z racji tego, że ja za typowym slubem z weselem nie jestem, wolałabym iść z moim do urzędu po cichu we dwójkę bez zadnych przedstawien i gości... poszlam teraz do mojego powiedzieć, ze musielibyśmy być małzenstwem zeby dostał l4.... cicho licząc na to ze sie domysli o co mi chodzi :D a on "oezu..... no to wezme urlop." a ja "albo...... pojdziemy i wemiemy slub..." no i gadka szmatka, standardowo, ze on chce to zrobic porządnie, slub z chrzcinami itp itd.. no i dyskusja, zakonczylam rozmowe mowiac zze poczekam az będzie można zglaszzać zwiazki:P wkurzylam sie

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczynki nadrobilam Was od rana:) ja dziś skończyłam pakować torby do szpitala. Jestem już zwarta i gotowa:) Chociaż mam nadzieję że młody poczeka do lutego....jutro mam wizytę to się dowiem co i jak:) ile biezecie pieluszek tetrowych do szpitala???? Ja zapakowalam 4 ale już sama nie wiem:/ jak pakowalam torby to czułam się jak dziecko we mgle:) A ten tort to muszę pokazać mojemu.......pewnie też takiego nie widział.

Odnośnik do komentarza

Madika
No dziewczyny nadrobilam Was...

Tak mnie glowa boli... Juz sama nie wiem czy to glowa czy zatoki... Ogolnie mam dosc bo to juz z 4h. Normaljie walnela bym sobie grocha i w dupie bym miala wszystko... Ale tak to teraz nie robie...


chyba cos z pogoda. Ja wczoraj tak mialam, normalnie jak na kacu. Glowa, zatoki z nosa lecialo... Masaz karku, kawa, nic nie pomagalo. I ostatecznie wzielam apap :/ ale ulga po 15 minutach.

Odnośnik do komentarza

~felcia89
Hej Dziewczynki nadrobilam Was od rana:) ja dziś skończyłam pakować torby do szpitala. Jestem już zwarta i gotowa:) Chociaż mam nadzieję że młody poczeka do lutego....jutro mam wizytę to się dowiem co i jak:) ile biezecie pieluszek tetrowych do szpitala???? Ja zapakowalam 4 ale już sama nie wiem:/ jak pakowalam torby to czułam się jak dziecko we mgle:) A ten tort to muszę pokazać mojemu.......pewnie też takiego nie widział.

Ja wzięłam 4 tetry i 2 flanelowe.

PO WIZYCIE :) Wszystko ok, szyjka bez zmian 25mm. Mała waży 1660g, czyli przez tydzień przybrała 220g. Ja od ostatniej wizyty ,czyli 4tyg temu przytyłam raptem 0,5kg.
Młoda jest obrócona pośladkowo i w związku z moją przegrodą raczej się już nie obróci, co jest kolejnym wskazaniem do cesarki. Za trzy tygodnie mam kolejną wizytę,gdzie pobadamy dokładnie już malucha i zaplanujemy chyba już termin cięcia. Doktor mówi, że chce dociągnąć do 36tc, ale będziemy się co tydzień kontrolować tak jak cały czas do tej pory, żeby zareagować szybszą cesarką, gdyby jakieś zwiastuny porodu się szykowały. Chce uniknąć sytuacji, że odchodzą mi wody i na cito w nocy przyjeżdżam do szpitala. Także pełna kontrola, no a ja mam dalej odpoczywać :)
Chociaż dzisiaj powiem Wam, że wyciągnęłam męża po pampersy, także WSZYSTKO JUŻ MAMY :) czekamy teraz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

renatka9010
Dzieki za wsparcie . leze z dziewczyna ktora ma termin za 10 dni . jak mi tu zacznie rodzic to zawalu dostane . jutro mam miec zrobione proby watrobowe bo od kilku dni mnie dlonie swedza i brzuch . myslalam ze to z nerwow a pani doktor powiedziala ze nie koniecznie .
Misiakowata wszystkiego naj naj :-* :-*

uu, renatka trzymaj sie!
i Twoja współlokatorka również, niech nie robi jakiś niespodziasnek :D

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
leniwiec - sądzę, że cie zarejestrują w up, a po urodzeniu Elizę też możesz zgłosić do swojego ubezpieczenia w up, w każdym razie osobiście bym się zarejestrowała.
jeszcze nie wiem jak to jest z tym zleceniem gdy odprowadzałaś składki, lub pracodawca, wtedy chyba należy ci się normalny zasiłek macierzyński a nie 1000zł

Niestety probowałam sie juz zarejstrowac nie da sie bo rejestracja w Up znaczy gotowosc do pracy.. Ale ponoc do tego 1000 zł wystarczy rozwiazanie umowy z okresu ciazy tzn umowy o dzieło badz zlecenie przynajmniej takie info pani z UP mi przekazała.

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...