Maluchy

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

skakanka

skakanka

Dzień Dobry :-)

Peonia
Udanego wypoczynku :-)

Zakropkowana
U nas podobnie :-) Zauważyłam że jak jesteśmy obydwoje z mężem,Julka jest spokojniejsza, jak są jacyś goście, to zazwyczaj odstawia teatr piosenkami, wierszykami i zgrywa super slodziaczka. Jak zostajemy we dwie to wtedy wyrastają jej różki :-)

U nas piękna wiosna, Julka już dziś w adidaskach poszła do żłobka. I wogóle dziś pierwszy dzień w żłobku bez pieluchy i 100 % skuteczność :)

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/jfqb46j.png

52513 skakanka Kobieta, 18 lat, jjjj
zakropkowana

zakropkowana

Skakanka - gratulacje dla Julki :)))). U nas dzisiaj pierwsza kupa na toalecie. Nadal w mi ciążko w to uwierzyć :D

46465 zakropkowana Kobieta, 29 lat, Słupsk
żoo

żoo

Skakanka, zakropkowana
Gratulacje.... i zazdroszczę, u nas nadal nie ma tematu.

U nas huragan ostatnio lepiej zachowuje się przy mnie. Jak jesteśmy we czwórkę to przybiera na sile ;)

Peonia
Oj, strzeliłabym sobie bombardino na słoneczku ;)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvwn15vkc8pj9z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvtrd8ocdq8ayh.png[/url]

52495 zoo Kobieta, 17 lat, okolice warszawy
~MamaDwojki

~MamaDwojki

Nasz dom tez spokojniejszy I bardziej ogarniety jak niema taty. Co dwojka dzieci, to nie trojka.

W tym tyg wydluzamy pobyt starszaka w przedszkolu. Dalej jest placz ale podobno da sie uspokoic

zakropkowana

zakropkowana

Żoo - obawiam się, że to był jednorazowy strzał ;). I na szczęście akurat Leon nie marudził i od razu pobiegliśmy do łazienki. Bo tak to często informuje, że idzie kupa, ale wtedy akurat z reguły karmię i zanim się ogarnę to już po wszystkim :).

MamoDwojki - trzymam kciuki!

Heh, może w sumie o to chodzi, że jak jesteśmy w czwórkę to obowiązki się rozkładają i biegający Rysiek już tak nie rzuca się w oczy ;). Ale Leon na pewno lepiej śpi. Pewnie wtedy jest spokojniejszy, bo wszyscy w domu to wszystko na swoim miescu :)

zielona1

zielona1

Cześć dziewczyny !Dopadła mnie jelitowka,wczoraj wieczorem było najgorzej.Teraz tylko myślę o tym ,żeby Gabrysia ominęło. Zoo u nas nocnik to nadal tylko łapacz kurzu.Latem będziemy więcej na dworze to i pozwolę mu biegać bez pieluchy.W domu na dłuższą metę nie da rady bo mamy wykladziny.zoo z tamtej pracy zrezygnowałam,w tej chwili to zupełnie inna branża,zero stresu .Najważniejsze że mogę ja pogodzić z opieką nad dzieckiem.Bylismy na pierwszej wizycie u logopedy.Wydaje mi sie ,ze polegalo to na ocenie jego rozwoju.Ukladanie puzzle,kolory,gdzie sa czesci ciala.Pani byla zadowolona,jednak wpisala nas w kolejke.Czas oczekiwania na terapię to rok.Maly coś tam więcej gada,nadal nie układa zdań. W maju ma być szkolenie tyko dla rodziców jak zachęcić malucha do mówienia.W lutym byliśmy na kilka dni w Rzymie.Obawiałam się jak Gabryś zniesie tak inenswwne zwiedzanie. Bardzo mu się podobało,był grzeczny,problem był tylko z jedzeniem.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mmz58oswmm.png

52472 zielona1 Kobieta, 37 lat, IRELAND
~MamaDwojki

~MamaDwojki

Nadal wrszask w przedszkolu... wczoraj bylo cut lepej, dzis cala godzine ryczal... Pani mowila ze jest mocnym orzeszkiem.

Peonia

Peonia

Wczoraj nawet nie miałam siły żeby na forum zajrzeć. Bardzo intensywnie korzystamy z urlopu :-))

MamoDwojki
Synek stopniowo przywyknie, tylko konsekwentnie niech chodzi, bo wyrobi sobie przeświadczenie, że płaczem spowoduje że mama go zabierze. Pewnie Wam niełatwo, ale zobaczysz, z czasem będzie lepiej. Ale fakt, masz małego wojownika :-))

Zielona
Fajnie że się odzywasz :-)) dobrze, że tak fajnie udało Ci się zmienić pracę:-))

Skakanka
Gratulacje, fajnie że postęp pieluchowy, a raczej bezpieluchowy :-))
Nasz mały wola kupę, siku nie, a w żłobku nie bardzo pilnują nocnika, więc całkowite odpieluchowanie zostawię na lato.

Moje dziecko jakby nie bardzo tęskni... Rano wola ciocię. Z jednej strony to dobrze, ale jakoś tak... No nie wiem.

Nam jednak te parę dni oddechu było potrzebne. Wczoraj po nartach tak zabalowaliśmy że coś w tym stylu to z czasów studiów pamiętam... Aż filmiki w barze ludzie nagrywali. Były tańce, śpiewy, picie grupowe drinka z wiaderka poprzez wiele słomek i bieganie po śniegu za piłką, panowie się porozbierali do gołych torsów i urządzili sobie zjazdy po śniegu... Podrapani byli... Ale w sumie wszyscy bardzo grzeczni, zero ekscesów, po kilku godzinach na nartach (po ciemku...uffff...) całą ekipą zjechaliśmy do hotelu, o dziwo w całości, tylko kilka kraks było... Jak jedna z koleżanek skomentowała - urwali się rodzice od dzieci i bawili się jak one :-))
A dziś wszyscy grzecznie zameldowali się o ósmej na śniadanie.

żoo
Bombardino jak najbardziej, jest w ciągłym użyciu na wymianę z aperolem w drinku, panowie to z piwem. Te rzeczy tylko na stoku jakoś smakują...
Dziś było piękne słońce, do spadu na stokach tkwiliśmy, aż nas policja wygoniła do domu :-)) dopijaliśmy coś w barze przed drogą i normalnie kazali nam spadać do gondoli albo na nartach na dół. :-))

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz66iyef7dzzdjh.png

48856 peonia Kobieta, 16 lat, @
zakropkowana

zakropkowana

Heh, Peonia jak tak czytam Twoją opowieść, to jakby historia z kosmosu. Że bez dzieci? Że rodzice mogą się bawić? Że jak na studiach? Inny świat :D. Może za jakieś 10 lat też będę się tak bawić ;)

Peonia

Peonia

Dziś za słońcem podążaliśmy ze stoku na stok... Od baru do baru, leżaki i efekt - wypieczone gęby:-))

Peonia

Parenting
Encyklopedia
Planowanie ciąży
Ciąża
Poród
Niemowlę
Maluch
Przedszkolak
Uczeń
Rodzina
Kuchnia
Forum
W oczekiwaniu na bociana
9 miesięcy, ciąża
Szpitale
Noworodki i niemowlaki
Maluchy
Przedszkolaki
Uczniowie, Nastolatki
Kącik dla Mam
Produkty
Produkty dla dzieci
Produkty dla kobiet w ciąży i po ciąży
Produkty do ochrony i wzmacniania kobiety ciężarnej
Usługi
Szpitale położnicze
Lekarze i specjaliści
Poradnie laktacyjne
Kliniki i przychodnie
Szkoły rodzenia
Kursy i szkolenia
Tematy miesiąca
Ważny Temat - Łagodna i bezpieczna pielęgnacja skóry Twojego Maluszka
Ważny Temat - Rodzina na kółkach
Ważny Temat - Najlepszy start dla maluszka
Sanostol: wspólnie wspieramy rozwój Twojego dziecka
Ważny Temat - Jak żywić dziecko podczas choroby i gorączki?

Maluchy

Powrót
+ Odpowiedz
<<br /> 1
2
3
4
5
...
3201
3202
3203
3204
3205
3206
3207
3208
3209
>
Wrześnióweczki 2016
Odpowiedzi znajdują się poniżej

Sevenka
Wyślij wiadomość
• 34 minuty temu
Ale Igorek słodko patrzy :* dobrze, dobrze niech się chłopak uczy gotować, taka umiejętność zawsze potrzebna :) moja też dziś chyba gotowała, chciała marchewki, którą kroiłam do zupy (u nas dziś była ogórkowa) więc dostała słuszny kawałek i poszła chrupać, za kilka sekund wróciła i dorwała się do garnków, wkładała tą marchewkę raz do jednego raz v do drugiego garnka, przykrywała przykrywką i potrząsała w między czasie podgryzając marchewkę a tak przy tym waliła tymi garami o podłogę, że w końcu moje uszy tego nie wytrzymały i zakończyłan zabawę w kucharzenie. Ola też uwielbia makaron pod każdą postacią ten surowy również, też przy zabawie we wkładanie do kubeczków chciała go próbować. Ciekawość nie zna granic :)
Alimak, że też ta bakteria musiała się dorwać do drugiego oka ach. Nie smutaj czas bez męża szybko zleci, może ten pomysł z rodzicami nie jest zły.
Peonia ale super się tam bawicie i bardzo dobrze, w końcu w każdym drzemie małe dziecko,to taki reset jakże potrzebny od czasu do czasu każdemu :)
Ja wczoraj chodziłam jakaś podminowana, w pracy v wszystko mnie wkurzało, gryzłabym nawet przez telefon,ciężko mi było wytrzymać samej ze sobą, na szczęście wieczorem znalazł się winowajca @, także Mila te półtora roku bez okresu to niezły rarytas :)
Monmonka trzymaj się tam kobietko :* ja jakoś się ogarniam, czasem poprostu jest syf w domu :/ no ale ja chodzę na 8 do 14 więc obiad jest o normalnej porze i jak n pogoda dopisze to i spacer ale już przeraża mnie myśl zostawania do 16 bo zaległy urlop w końcu mi się skończy :/
Monika jak najbardziej chodźcie na tę rytmikę, super sprawa, za każdym razem Maciuś będzie bardziej śmiały, same plusy będą, a jak na sali zabaw, pamiętałaś o dżinsach? ;)

--

Peonia • 18 minut temu
Zgłoś nadużycie
No powiem Wam że urlop przedni i jednak mimo tęsknoty za dziećmi taki reset dobrze robi. Dziś było cały dzień słońce i wypiekanie że hej :-)) zmienialiśmy stoki podążając zs słońcem i barami...
Niestety jutro koniec laby, czas do domu.
No ale żeby za dobrze nie było to dziś załapałam totalnego wk...wa, chłopcy się zabawili i podstępem wyprowadzili nas na wyjątkowo trudną trasę... Zjechałam, ale miejscami tlen mi odcinało normalnie ze strachu, bo ścianka bliska pionu, zmuldzona i trudna, taka najczarniejsza z czarnych, az blokada mi się włączała. A jak dobrnęłam do końca to małż durnym tekstem się przed kolegami popisał i wyzwolil wybuch bomby atmowej... Straciłam przekaz fonii na jakąś godzinę, aż reszta dowcipnisiów położyła uszy po sobie...

Zakropkowana
Jeszcze troszeczkę i może to być bardziej realne. To tez kwestia mozliwosci i organizacji. My co roku wyjeżdżamy choć na kilka dni bez dzieci, przerwy tylko jak są maluszkami takimi bardzo, po ukończeniu roku już zostawały i obywało się bez problemu.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz66iyef7dzzdjh.png

48856 peonia Kobieta, 16 lat, @