Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Emimilka

Ostatnia wizyte mialam 2.02 wiec do 26to prawie miesiac :(
26to prenatalne
Nie kontrolowalam nic wczesniej teraz przed wizyta czuje niepokój CO MNIE TAM CZEKA , Jakie wiesci.
Po pren. Kontrola u mojej gin jest 02.03
Za dlugo miesiac a 3??? Matko to juz przesada .

Odnośnik do komentarza

No to ja już mam naprawdę dość szpitali. Dziś miałam masakrę szukając szpitala gdzie na nfz mogłabym zrobić badania genetyczne pappa + usg i nie było łatwo. W pierwszym babka była super miła ale nie mieli terminów wiec plecila mi szpital na Czerniakowskiej i tam zaczął się dramat odsyłanie od pokoju do pokoju w kolejnych pokojach kolejne wstrętne baby które trzeba przepraszać że się żyje. A jak się znalazł termin to okazało się że będę w 13 tygodniu i 3 dniu i naprawdę aż ciarki mi przechodzą na myśl że jeśli to będzie za późno możemy coś przeoczyć. Na odchodne pani powiedziala że to że wczoraj widzialam dzidziusia i lekarz powiedzial ze jest ok nie oznacza że wszystko jest lub będzie w porządku... ręce mi opadły a szczęka jeszcze bardziej bo nie potrafiłam jej nic odpowiedzieć :( Mąż jak to usłyszał to od razu powiedział, że idziemy prywatnie bo nie można ryzykować po pierwsze że jakaś nadęty babsztyl będzie nas straszy,ł a po drugie że faktycznie może być już za późno. Jak jeszcze zobaczyliśmy dziś te wiadomości o dziecku bez kończyn to nawet się nie będziemy zastanawiać i idziemy do tego samego lekarza z certyfikatem u ktorego bylismy wczoraj. Juz nawet nie szkoda mi bedzie tych 600 zł.

Odnośnik do komentarza

Hej kochane ;) ja jeszcze w szpitalu.. O raju od wczoraj tak sie kłóciłam z ordynatorem ze dzisiaj w końcu porobili mi wszystkie badania i na szczescie jest ok. Moje ekg ciut wysokie wyszło w jednym miejscu i podłączyli mnie na 24h do h.. Cos tam. Nie pamietam nazwy urządzenia! :D
Dzisiaj powiedziałam ordynatorowi ze od wczoraj tak mnie psychicznie wykańcza ze zadam dzisiaj dobrego badania usg! Żebym mogła spać spokojnie wiedząc ze maluszkowi nic nie jest! I zrobił :D maluszek ma juz 26mm a serduszko mialo 162 uderzenia :-) widok wiergajacego maluszka raczkami i nożkami wynagrodził mi wszystko!! Jutro prawdopodobnie wypis.. Oh jak ja juz chce do domu!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vflw1iunfpt3w.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vyx8dc97rma1e.png

Odnośnik do komentarza

[quote="Nieesia"]No to ja już mam naprawdę dość szpitali. Dziś miałam masakrę szukając szpitala gdzie na nfz mogłabym zrobić badania genetyczne pappa + usg i nie było łatwo. W pierwszym babka była super miła ale nie mieli terminów wiec plecila mi szpital na Czerniakowskiej i tam zaczął się dramat odsyłanie od pokoju do pokoju w kolejnych pokojach kolejne wstrętne baby które trzeba przepraszać że się żyje. A jak się znalazł termin to okazało się że będę w 13 tygodniu i 3 dniu i naprawdę aż ciarki mi przechodzą na myśl że jeśli to będzie za późno możemy coś przeoczyć. Na odchodne pani powiedziala że to że wczoraj widzialam dzidziusia i lekarz powiedzial ze jest ok nie oznacza że wszystko jest lub będzie w porządku... ręce mi opadły a szczęka jeszcze bardziej bo nie potrafiłam jej nic odpowiedzieć :( Mąż jak to usłyszał to od razu powiedział, że idziemy prywatnie bo nie można ryzykować po pierwsze że jakaś nadęty babsztyl będzie nas straszy,ł a po drugie że faktycznie może być już za późno. Jak jeszcze zobaczyliśmy dziś te wiadomości o dziecku bez kończyn to nawet się nie będziemy zastanawiać i idziemy do tego samego lekarza z certyfikatem u ktorego bylismy wczoraj. Juz nawet nie szkoda mi bedzie tych 600 zł. [/quote
A próbowałaś w Warszawie na Waryńskiego ?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k0n0qg66u.png

Odnośnik do komentarza

Ja teraz sie naczytalam o pappa i mocno sie zastanawiam czy to nie jest troche bez sensu isc na badanie ktore i tak na 100% niczego nam nie powie, a jedynie ile kobiet o podobnych parametrach urodzilo dziecko z wada? Z publikacji ktore przeczytalam wynika ze ten test jest tylko porownaniem do innych kobiet a z forum ktore czytalam ogromna ilosc dziewczyn pisze o pomylkach i nietrafnosci tych badan. Poza tym, fakt ze miesiac temu skonczylam 35 lat oznacza ze moje wyniki i tak beda zle, ale gdyby badanie bylo robione dzien przed moimi urodzinami procentowo byloby to kilka tysiecy jednostek lepiej! Czyli co? Z dnia na dzień moje dziecko ma o kilka tysiecy zmnizmniejszone szanse bo statystyki tak mowia?? To jakies żarty zeby w XXI wieku lekarze zlecali takie badanie ktore jest troche jak wróżenie z kart, zamiast wysylac kobiety na bezpieczne badania dsjace 100% pewnosci.

Odnośnik do komentarza

Dziś wyspana bede myśleć ze wszystko jest super to zlrci weekend ido wtorku i zobaczę moje wymarzone szczęście bede płakać ze szczęścia ciekawe jak mąż zareaguje bo bardzo się cieszy na tę wizytę bo to juz duza dzidzia z tego co po was widzę dziewczyny no i brzuch mi wywaliło ze twierdzą ze będą bliźniaki dla mnie mogą być nawet 4 tylko aby zdrowe skarby Milego Dnia dziewczyny <3

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kd35qjro9.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/w4sqs65gbzxfbkte.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...