Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

A dodam ze rownież jestem bardzo drobniutka i chudzinka wręcz jak to moja szwagierka mowi :) ale tez mam juz 2kg na plusie jednak nie zwazylam sie przy in vitro jak mi sie woda w brzuchu zebrała i niestety nie wiem czy waga to skutki in vitro czy maluszka juz :-) ale! Czy to ważne?! ;-) ważne by maluszek zdrowi rósł! A dodatkowymi kg zajmiemy sie po ciazy :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vflw1iunfpt3w.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vyx8dc97rma1e.png

Odnośnik do komentarza

A ja mam dzisiaj 9t 1 d i prawie nic nie widać mam tylko minimalnie większy brzuszek zauważam to bo zawsze miałam płaski a teraz widać takie minimalne zaokrąglenie;) Ginekolog mi powiedziała że dopiero będzie u mnie coś widać za 3 miesiące zobaczymy czy rzeczywiście tak będzie;P mam tylko nadzieję że objawy jakie są opisywane w 9 t u mnie się nie pojawią;P

Odnośnik do komentarza

Wiecie co to u was to brzuszki duże a u mnie nic nie widać jak na 11 tydzień. W dodatku dalej ważę niecałe 46 kg. W ostatniej ciąży też nie było widać prawie do 6 miesiąca więc wszyscy się dziwili. Mdłości mi mijają, pojawiają się jak jestem głodna, więc zawsze muszę coś mieć do jedzonka pod ręką. Ale jem tylko owoce i warzywa. Po słodkim mnie mdli, a po przyprawionym tak samo. W piatek mam wizytę, robiłam badania w tym tygodniu.
Co do reszty zwykłej wody tak jak w poprzedniej ciąży nie mogę pić bo mnie zbiera na wymioty. I chodzę non stop do łazienki na siku.

Odnośnik do komentarza

Oj z tymi kształtami brzuszków to głupoty bo koleżanka urodziła dwóch synów a miała tak brzuszek "rozlany" jak na przysłowiowa dziewczynkę. Nie miała szpiczastego tylko ogromny brzuch! Takze ja tam sie śmieje z tych zabobonów :-) ja ciagle mysle ze chłopak a wszyscy na mnie patrzą i mówią ze dziewucha jak nic Hihi nie wiem.. Zobaczymy :-)

Film czy polecam? Hm mysle ze warto zobaczyć! Co prawda ewidentnie widać ze ostra akcja dopiero sie w drugiej czesci. Jak film sie skonczyl to cała sala "juz???!!" W drugiej czesci zostanie podpisana umowa i bedzie sie działo! Ale ogólnie oglądało sie bardzo przyjemnie. Podobał mi sie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vflw1iunfpt3w.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vyx8dc97rma1e.png

Odnośnik do komentarza
Gość emimilka

Jak nam kochane brzuszki wysadzi to bedziemy jeszcze narzekac na brak sily bole w krzyzu itd hihi

im dluzej jest komfort tym lepiej ...:)

a co do szpiczastych,pileczek etc tez traktuje to jako dobry ubaw bo nie zawsze trafiony ;p
U mnie z kolei kazdy ze corka bedzie , nie wiem czy to dlatego ze mam juz synka tak sie na corke zapieraja czy co ..nikt nie mowi dlaczego tak sadzi dziewczynka i JUZ heh
ja gdzies tam w duszy mam poczucie ze jednak drugi synus :)
okaze sie niebawem

Obecna ciaza jest zupelnie inna niz pierwsza tam spokoj a tu wszystkie mozliwe dolegliwosci ;p

Odnośnik do komentarza
Gość niepogoda

Moją również dolegliwością są bolące piersi przeważnie wieczorem i w nocy. Brzuszek też się już pojawił, jest jak piłeczka, ale ja od samego początku mam wrażenie że to będzie chłopak. Cóż przekonamy się niedługo. Mieścicie się w swoje przed ciążowe ubrania? Ja juz mam problem z dopięciem spodni :( Jestem na plusie 2 kg

Odnośnik do komentarza
Gość emimilka

Ja czuje lekki dyskomforf w spodniach zwlaszcza gdy trzeba usiasc ;0) Ale nosze raczej rzeczy ze strechem wiec nie mecze sie ze sztywnimi dzinsami.

Dolegliwosci jeszcze tydzien temu przeklinalam mdlosci teraz bardziej dokuczaja piersi wielkie nabrzmiale i zylaste ;/

Odnośnik do komentarza

Ja mimo ze w 8 tyg . To tez mam juz maly problem ze spodniami . Kurtka tez napieta na brzuchu no ale jeszcze miesiac i po malu nie bedziemy musialy kurteczek nosic . Mdli mnie czasami. Najwiekszy problem mam ze zgaga . Z reguly mam ja caly dzien . Musze tez sie do specjalisty zglosic bo mam wysokie wyniki tarczycy. Dziewczyny tak sie zastanawiam .myslicie czasami o poronieniach ja juz tyle o tym czytalam i caly czas myslalam ze do 12 tyg i potem juz spokoj a dzisiaj sie dowiedzialam ze znajoma w 5 miesiacu poronila . O boze tak sie tego boje. A druga sprawa powiedzialyscie juz rodzica ? Moi sa w pl a ja w de wiec jeszcze sie wstrzymuje . Znajomi wiedza bo jak sie spotykamy na mecz czy cos to skoczyly mi sie argumenty do odmawiania alk.:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.
Zapisałam się do szkoły rodzenia na kwiecień z NFZ :) Położna powiedziała że dobrze, że tak wcześnie o tym pomyślałam bo później się kobitki dziwią że nie ma miejsc. 18.02 prenatalne zaczynam co raz częściej o tym myśleć ,boję się troszkę jednak. A dziś kupiłam kolejne spodnie alladynki i muszę Wam powiedzieć że bardzo wygodne a brzuszek to mam spory. Już widać, że w ciąży jestem.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witajcie ) Mimo,iż śledzę Wasze wpisy od samego początku,to dopiero dzisiaj zdecydowałam się przyłączyć. Jestem w połowie 10 tyg. Brzuszek już widać (ale szczerze mówiąc nie jestem pewna czy nie jest to wynikiem mojej nieodpartej chęci na słodycze:) Mimo "solidnego" wieku,pierwszy raz spodziewam się dzidziusia,wcześniej zmagałam się z nowotworem więc zupełnie wyparłam już od siebie myśl że mogę zostać mamą....w sierpniu przechodziłam ostatnia operację,w grudniu ostatni raz byłam u onkologa,a na początku stycznia zobaczyłam dwie kreski na teście:) Lekarze twierdzą,że jak na razie ciąża przebiega książkowo.

http://www.suwaczek.pl/cache/38411db991.png

Odnośnik do komentarza

Daga...nie myśl o tym..Wiadomo , że takie rzeczy sie zdarzają.Ja wiem ,że akurat jak jesteśmy w ciąży to takie historie sie mnożą bo podświadomie boimy sie że i nas to spotka. Tylko optymizm i pozytywne myślenie...i unikajmy sytuacji,ludzi którzy nas stresują.Ja w pierwszej ciąży mialam koleżankę która wciąż mi przynosiła takie rewelacje.W momencie kiedy oczekiwałam na wynik testu pappa przyszla do mnie i wiedzac ze sie denerwuję

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k0n0qg66u.png

Odnośnik do komentarza

Gosia.83 trzymam kciuki i gratuluję :* hej dziewczyny i jescze jedna sprawa kremujecie juz brzuch i piersi ja sie robie oliwka na razie bo nie mam pomyslu czym robic moze wy cos poradzicie. No i jeszcze pytanie do dziewczyn z niemiec bierzecie femibion. ? Ja jestem w trakcie pierwszego opakowania ktore jest stostunkowo do Polskich cen poprostu kosmicznie drogie .40e. Czekam na odpowiedzi buziaki

Odnośnik do komentarza

witaj gosia83.:)
Grunt to optymistycznie myśleć i się nie zamartwiać nie potrzebnie bo stres może też zaszkodzić dziecku.
Co do ubrań, też muszę zrobić w szafie przegląd ubrań w które się mieszczę a w które już nie bardzo lub mi nie wygodnie w nich, ale szczerze brak mi sił i chęci. Główną uwagę skupiam mojej 22 miesięcznej córce, i gdy ona np. śpi w dzień to wolę poleniuchować czasem razem z nią :)

Natalka 18.11.2016r. 3100g i 54cm
Staś 18.09.2015r. 4050g i 58cm
Paulinka 11.04.2013r. 4300g i 57 cm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...