Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze Asia ze w końcu jestes zadowolona ze swojego lekarza i juz masz pewność ze to bedzie ONA ;)
Strasznie sie czyta takie historie o poronieniach, najgorzej jak matka musi urodzic maleństwo a po chwili ono odchodzi.. to straszne nie wyobrażam sobie tego ; (
My nie długo zbieramy sie i jedziemy na ustną z angielskiego ;) o 17 trzymajcie kciuki bo angielski to nie moja mocna stona ;d pije juz 3 melise bo stres mnie zżera od samego rana ciągle sobie powtarzam ze to nie potrzebne i jakos przechodzi mam nadzieje ze dam rade !;)

Odnośnik do komentarza

julita1987


Jesli siostra nie maiła robione to mysle ze warto zrobic test genetyczny na mutacje MTHFR które możne powodować poronienia duzo osób ja ma tylko sa dwa rodzaje jeden z tego co wiem chyba gorszy a drugi nieszkodliwy Ja ma ten nieszkodliwy :)[/quote]

Julita dziękuję za radę. Jutro siostra ma jechać do szpitala, do ginekologa, ostatnio jak ją wypisywali, kazali jej przyjechać. Mam nadzieję, że coś jej doradzą. Nie miała, żadnych badań robionych, nawet na progesteron i prolaktynę.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqvcqgbj495x7y.png

Odnośnik do komentarza

weronika, trzymamy kciuki :) Rozluźnij się, a na pewno będzie dobrze :)

joanna89, no wreszcie! Ja tu czekałam na wiadomość od Ciebie, co chwila odświeżam :) Jak fajnie, że Laura! Więc jednak na tamtym zdjęciu to nie były jajuszka :D
No i od razu przepisał Ci badania :) A z L4 nie było problemu?

Jaki miałaś wynik z ostatniej hemoglobiny? Mi wyszło niecałe dziewięć. Też biorę żelazo, a ostatnie dwa tygodnie to byłam jak zombie. Teraz na obiadki czerwone mięso na parze, zielone warzywa, szpinak, buraki, mam nadzieję, że wynik się poprawi.

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

joanna89a
Nie było problemu z l4 :) następną wizytę mam w dzień dziecka :)
Ostatnia moja hemoglobina (robiłam w piątek teraz) 11,1 , ale co badanie to coraz niżej .. zaczynałam od 12,1 potem 11,4 i teraz 11,1 , a mój poprzedni czekał chyba na najniższą granicę.

To Ty widzę, że już w ogóle szaleństwo..taka niska wartość. To jak Ty się czujesz, bo ja jestem wiecznie osłabiona i senna.

Też zaczynałam z takimi wartościami jak Ty. Późniejszym miałam 11,5 i moja lekarka kazała mi zrobić jeszcze raz badania, a że widziałam się z nią dopiero 4 tygodnie później, to zdążyło spaść poniżej 9, od razu przepisała mi żelazo. 27 kolejna wizyta a kilka dni wcześniej badania krwi, aby zmonitorować.

Ja to najpierw nie wiedziałam, że coś mi jest, byłam troszkę słabsza niż zwykle. Ale tydzień temu, w nocy, obudziłam się z koszmarnym bólem głowy, z zawrotami, a siku mi się chciało tylko wstać z łóżka nie mogłam, bo soę przewracałam, mój facet się obudził, bo jęczałam coś, zaniósł mnie do ubikacji. Zrobił herbatę, którą zwymiotowałam, ale jakoś dzięki temu poczułam się lepiej. Cały ostatni tydzień odpoczywałam, zmieniłam trochę jedzienie. Czas pokaże. Dobrze, że Twój nowy lekarz szybko zareagował! :) Ominą Cię te nieprzyjemności. Tylko zmień też coś w diecie, wzbogać w żelazo, bo po samych tabletkach często się ma problemy z wypróżnieniem.

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o żelazo to tak jak pisze Susu same tabletki mogą powodować kłopoty z wypróżnianiem. Mi lekarz zapisał jedną tabletkę dziennie ale po pierwszym tygodniu "łazienkowych męczarni" zaczęłam zażywać co drugi dzień. Jem za to dużo czerwonego miesa, podrobów, zielonych i czerwonych warzyw, suszone morele, pestki dyni i słonecznika. Nie robiłam jeszcze morfologii ale mam nadzieję że hemoglobina się podniosła.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,trochę tylko nie zaglądałem,a już tyle tematów przybyło ;)

Jutro idę do lekarza,już nie mogę się doczekać.

Mam tylko duży problem, bo w sumie chodziłam do dwóch lekarzy prywatnie. Jeden robi usg, drugi prowadzi ciążę. Dzisiaj tak się zastanowilam, że to chyba nie ma sensu chodzić do dwóch i tyle kasy wydawaC. jutro chce się spytać tego od usg,czy dalej poprowadzi moja ciążę. Co o tym myślicie???

Odnośnik do komentarza

Gratuluje wszystkim mamą i tym którym łatwiej poszło i tym które musialy się natrudzić przy poczęciu a Tobie Catarisa przede wszytskim tego żę tak pieknie poszlo ci z tym in vitro :)

rozi89 wzruszajaca historia, troche się tej dziewczynie nie dziwie a jej facet zachował się jak na prawdziwego faceta przystało, mało już takich, inny to pewnie by na piecie sie odwrócił i odszedł widac że ja mocno i szczerze kochal

joanna89a gratulacje wizyty, wkońcu się doczekałaś i juz masz pewność co do płci

Nikola kopie :) a ja nie byłam w Lidlu jakoś nie miałam dziś humoru ani weny na zakupy

http://fajnamama.pl/suwaczki/44prkmm.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

joanna89a super ze udalo Ci sie zmienic lekarza i ze w koncu na 100% potwierdzona Laura :)
karolaaa ja tez czasem czuje kopniecia bardzo nisko, lekarz mowi ze to normalne.

Ja tez biore zelazo, moj nowy lekarz przepisal mi Ferrum do ssania i nie mam juz klopotow z zaparciami za bardzo. Ale zmienilam tez troche diete wiec moze dlatego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...