Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, termin porodu wypada mi na wrzesień ale jeszcze lekarz powiedział że za wcześnie żeby powiedział, i mam takie pytanie bo mam bóle brzucha, nudności, obolałe piersi, ale przy wcześniejszej ciąży co poroniłam miałam takie same objawy i nie wiem o co tutaj może chodzić, ale przy tej ciąży od lekarza dostałam luteinę tylko i nie wiem co mam robić, boje się że to może się powtórzyć, bo przy wcześniejszej ciąży poroniłam w 8 tygodniu i tutaj tez się boje ze może to być to samo. ;((

Odnośnik do komentarza

Pati10 nie panikuj kochana :-) większość z nas ma podobne objawy do Twoich. To normalne ze sie boisz. Każda z nas sie boi! Ale nie spisuj swojego maleństwa na straty! Bądź dobrej myśli i dbaj o siebie. Odpoczywaj dużo poczytaj książkę obejrzyj serial.. Co na byc to i tak bedzie. Wszystko w rękach tego u góry a my nic z tym nie zrobimy. Głowa do góry! Uśmiech na buzie! W końcu nosisz cud pod sercem :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vflw1iunfpt3w.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vyx8dc97rma1e.png

Odnośnik do komentarza

Catarisa
Agniesz a może to tak że zarodek ma 4 tyg i 5 dni bo to data zapłodnienia a ciąże się liczy + 2 tygodnie czyli byłabyś w 6 tygodniu i 5 dni

Możliwe ze to wiek zarodka. Bylam zdenerwowana u lekarza jak zobaczyłam tylko pecherzyk bez zarodka na usg.Niepotrzebnie b nie naogladalam sie filmików usg z 6 tygodnia ciazy gdzie biło juz serduszko....a u mnie pusto. Następna wizytę mam 3 lutego i wszystko się okaże czy założymy kartę ciazy czy nie.Lekarz powiedział ze nie da mi zdjęcia pecherzyka na pamiątkę i ze następnym razem dostałem e jak będzie więcej widać. W sumie nie powiedział nic niepokojącego ale ja się strażnik denerwuje bo w pierwszej ciąży w 5 tygodniu miałam już założona kartę ciazy.. Najgorsze to czekanie....Pozdrawiam!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg9ut8app1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Agniesz 3 luty to już nie długo. Ja jeszcze do teraz nie mam założonej karty ciążowej :) Dotychczas chodziłam na kontrole do kliniki invimed i jak już potwierdzili że serduszko bije i wszystko jest ok to prowadzący mnie lekarz powiedział ze mogę sobie wybrać czy chce u nich prowadzić ciąże czy wole swojego ginekologa którego mam blisko domu no i wybrałam swojego, wiec idę do niego jutro i on założy mi kartę. A według ich obliczeń a liczą od punkcji którą miałam 10.12 + 2 tygodnie to jestem w 8 tygodniu i 4 dni :) Więc nie panikuj będzie dobrze :)

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie panikujcie tak,bo potem wasze bobo takie bedzie:) grunt to dobre samopoczucie,bo to ma wplyw na samopoczucie bobasa.

Ja mam pytanie do tych Pan z mdlosciami..jak wyglada Wasza dieta?
Bo ja jem rzadko i malo i nie wiem co by tutaj wykombinowac zeby dostarczac odpowiednie skladniki sobie i maluchowi.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze tak nie mam mdłości ,ale wiem że nadejdą takie dni. Jak miałam z synem mocne mdłości to piłam wodę z lodem, cytryną i imbirem aaa i koniecznie przez rurkę . Też poroniłam raz i wiem co to jest ten strach czy oby w następnej ciąży się nie powtórzy :/ Najgorsze jest czekanie na następną wizytę ja to byłam taka panikara,że zdarzało mi się jechać do innego gina na dodatkową wizytę

Odnośnik do komentarza

sue- wierze ,że przeraża Cię temat poronień ,ale niestety tak też bywa :( dla dziewczyn które to przeżyły jest to obawa i lęk w następnej ciąży. każda może pisać o swoich obawach,przeżyciach itp. a my jesteśmy aby się wspierać :) w poprzednich ciążach byłam na innych forach i ten temat niestety był poruszany ,a głównie na samym początku . Wiadomo to Twój wybór czy chcesz być z nami dalej ,ale uwierz,że później ten temat ucichnie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...