Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Sowianka, używałam z pierwszym dzieckiem kilka razy wielorazówek (tylko tyle wytrzymałam;), u mnie nie zdały egzaminu, już wycieranie takiej pieluszki to jakiś koszmar bo trzeba tą kupę jakoś wytrzeć, potem namaczanie, potem pranie w odpowiedniej temp., no i suszenie, dobrze jeśli latem to raz dwa wysychają, ale gorzej jeśli zima, a na grzejniku nie można (przynajmniej moich nie było można). Poza tym te dobre są drogie (te najtańsze z allegro przeciekały już po godzince od nałożenia), trochę lepsze nappime ale cholernie drogie. Podsumowując, jeśli masz dużo zaparcia, to owszem, ale to jest duużo dodatkowej pracy.

Odnośnik do komentarza

ania.r z tego co się orientuję to podczas badania jeśli lekarz stwierdzi że dzidzia jest za mała to powinien przesunąć badanie na inny termin. Słyszałam że tak się zdarzało. Czytałam gdzieś że przy prenatalnych znaczenie ma wielkość płodu (45mm-84mm) i wg niego lekarz określi czy jest dobry czas na badanie, czy jeszcze za wcześnie.
Będzie dobrze, wiadomo że to się wiąże ze stresem, w końcu każdej z nas zależy na tym by wszystko było w jak najlepszym porządku i to jest naturalne że mamy obawy. Ale postarajcie się je jakoś łagodzić ;) Ja mam następna wizytę 16-go i też już się nie mogę doczekać, tym bardziej że może wtedy dowiemy się czy nosze pod serduszkiem chłopczyka czy dziewczynkę :)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Jak widze kilka z nas ma dzis wizyty :)

mnie tez jeszcze pozostaje czekac na wyniki z biochemi i decyzje co dalej LICZE NA TO ze amnio nie bedzie konieczna

Po za tym od rana szalony dzien
pada,wieje, glowe urywa i PEKLA MI RURA gdzies W ŁAZIENCE
Chryste za jakie grzechy ,teraz kupa roboty szukania grzebania :( :(
co za dzien ,mam nadzieje ze chociaz od lekarza wyjde z usmiechem
Do potem dziewczynki :)

Odnośnik do komentarza

Witam
ale dziś brzydka pogoda. Byłam rano w przychodni by porozmawiać z położną ale jej nie było chora ponoć, kazali przyjść w środę. Co raz bardziej mnie to wkurza szukam jakiegoś GP, prywatnie będę chodziła.
Joanna śliczna dzidzia:)
Trzymam kciuki za kobietki które mają dziś wizyty :)
joasiaG w 4 miesiąc wchodzimy ale się cieszę :)

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Kejtusia

Czesc Dziewczyny a w sumie to Mamy:)
Ja dziś mam kiepski dzień...a powinnam sie cieszyc bo mam dzis badanie usg(juz nasze 3) a to 11 tydzien. A dlaczego mam dzien do dupy.. bo od rana rycze... poniewaz... weszlam dzis na wage i jestem przerazona...wychodzi ze od poczatku ciązy kazdego tygodnia przybieram 0,5kg! Dodam tylko tyle, ze nie jadam ciast,fast-foodow, malo tlustego ale zaczelam jesc normalnie czyli tak jak jadlam 2 lata temu przed odchudzaniem..a ze schudlam 14 kg i chwile pozniej zaszlam w ciaze tak teraz rozrastam sie ekspresowo. Mam dola... Wiem ze waga jest na przedostatnim msc. ale mi z tym zle... Sorki za taki post ale chyba potrzebuje Waszego wsparcia...Dodam, ze zakaz mam od gin na basen na ktorym czuje sie najlepiej... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam witam :) U mnie dziś też wieje ,pada i zimno ;( Mycha88 to badanie mam tak naprawdę z powodu mojego wieku więc strach i oczekiwanie jest naprawdę duże. Na usg wszystko dobrze ale niestety amniopunkcja da mi 100% pewności że z moim maleństwem jest wszystko dobrze modlę się o to codziennie.

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbqtkfvxbi785b.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze noooooo...u mnie na chwile zaświeciło słońce, tak mocno i tak cudownie...po kilku minutach zaszło i rozpadało się na całego wrrrrrr. Pogoda gra ze mną w kotka i myszkę :P
durka w takim razie uspokoiłam się :) Trochę się wystraszyłam, czy nie wyszło Ci coś w usg, ale skoro ono jest ok to jestem pewna ze tylko się utwierdzisz w tym ze Twoje dzieciątko rozwija się w 100% prawidłowo :)
Kejtusia rozumiem Cię że się tym przejmujesz. Ale to pewnie jest związane z Twoją utratą wagi przed zajściem w ciążę. Pocieszę Cię ze od 2-go trymestru przybieranie na wadze 0.5 kg na tydzień to prawidłowy przyrost. Więc jeśli uda Ci się utrzymać ten wzrost to będziesz miała tylko kilka kg więcej. Jeśli będziesz tyć więcej to też nie masz co się tym stresować. Teraz najważniejszy jest dzieciaczek a nadprogramowymi kilogramami będziesz się później przejmować, jak będziesz karmić piersią to większość z tego uda Ci się w ten sposób zrzucić. Już raz schudłaś bardzo dużo, wiec masz silną wolę, teraz dodatkowo pomagać Ci będzie dzieciaczek za którym non stop będziesz musiała biegać, to lepsze niż maratony :) I na pocieszenie - mnie też przybywa więcej niż powinno, ale tym będę się martwić po ciąży ;)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Kejtusia widocznie taka uroda tej ciąży, nie martw się wszystko po porodzie zgubisz dasz radę. Na ostatniej wizycie lekarz opowiadał mi o kobiecie która ważyła 140 kilo i doczekała się malucha tak że głowa do góry, a ten basen to wiesz że tam same ustrojstwa pływają jeszcze można coś złapać:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k9js2iydu.png

Odnośnik do komentarza

Ale Afryka dziewczyny. Wspominałam Wam, że się słabo czuję i serducho mi wali. W piątek udało mi się zrobić badania krwi w szpitalu. Dziś zadzwoniłam żeby się dowiedzieć o wynik ale nie chcieli mi go podać. Powiedzieli mi że dziś wyślą wyniki do lekarza....więc pewnie będą najwcześniej jutro. W ostateczności jak lekarz zadzwoni do szpitala to jemu je podadzą. W czwartek mam usg a ja się martwię, że nie dam rady na nie dojechać

http://s4.suwaczek.com/201509236851.png

Odnośnik do komentarza

Moja wizyta przebiegla super bez usg niestety ale nie bylo potrtzeby bo i tak nic nie zmieni
musimy czekac na wyniki PAPPA
jak stwierdzila moja gin napewno wszystko jest w porzadku i
kazala cieszyc sie ciaza i nie szukac problemow bo wszystkie inne wyniki po badaniu dzidziusia na usg pren sa wlasciwe( na obecny czas)
Ciesze sie ze zdanie mojej gin pokrywa sie ze zdaniem specjalisty ktory robil mi pren :)
W moczu mam jakies ''cos'' dlatego mnie tak pobolewa brzuszysko i zalecila UROSEPT
Nastepna wizyta dopiero 13kwietnia
i konieczne bedzie polowkowe miedzy 18-20tc aby sie upewnic ze wszystko jest tak jak nalezy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...