Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czekająca

Cześć dziewczyny. Ja w czwartek zrobiłam testy, w piątek hcg-b i jak na razie jestem pełna nadziei i szczęścia. Z moich obliczen wynika ze jest to 5 tydzien i 2 dzień. W poniedziałek mam wizyte u gina i już się nie moge doczekać usg.
1,5 roku temu poroniłam ale staram się być dobrej mysli. Myślicie że temperatura 37,3 trwająca od kilku dni jest ok? Trzymajcie się :)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w 8 tyg. i na razie nie mam żadnych mdłości, ale staram się przestrzegać kilku zasad. Może i Wam pomogą.
Przede wszystkim jem porządne śniadanie, co oznacza że dużo, ale np. jajka na miękko, tosty. Coś co lubicie ale takiego pożywnego i lekko strawnego. Po płatkach jestem za chwilę głodna. Poza tym dużo owoców: banany i jabłka; warzyw: zielonych przede wszystkim.
Nie jem prawie wcale słodyczy, bo podnoszą cukier i mulą.
Podstawa to picie duuużej ilości wody, tak też zalecił mi lekarz. Mineralnej - np. Nałęczowianka a nie Żywiec i średniozmineralizowanej np. Muszyna.
Kolację też jem wcześniej ale za to coś konkretnego żeby rano nie czuć takiego głodu.
Pewnie jest to sprawa indywidualna, bo każdy organizm jest inny, ale mi to pomaga.
Pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Odnośnik do komentarza
Gość czekająca

No i dzisiaj odebrałam wyniki.... Według obliczen od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki jestem w 5 tyg i 3d ciązy... hcg-b przez 4 dni wzroslo od 427,7 do 2050. progesteron 12,08... kurde strasznie się boję że po raz kolejny to wszystko za wolno wzrasta... czy moje obawy są słuszne? :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...