Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś witam i ja,
Jestem po obiedzie przed którym przeżyłam szok bo idąc do lodówki zobaczyłam pająka opuszczającego się na na nici przed swoją twarzą. Nie lubię pająków i narobiłam krzyku, a że byłam sama w domu to musiałam sobie jakoś z nim poradzić.

Poza tym to samopoczucie jakby mi się poprawia ale nadal mam temp. rzędu 37C. Gdzieś wyczytałam, że tak czasem bywa i że to może być objaw ciąży. Poza tym to miałam wczoraj dwie akcje z sercem- raz w nocy a raz w dzień siedzę sobie spokojnie a tu mi nagle serce zaczyna walić jakbym przebiegła po schodach. Poczytałam- i znów okazuje się, że tak bywa więc staram się nie panikować. Ale ogólnie to taka rozlazła jestem, co się coś poruszam to zaraz bym siadała albo się kładła.

Co do snu to ja wieczorami i ostatnio popołudniami lepiej funkcjonuję za to rano śpię jak zabita. Jak się wczoraj położyłam o 21 tak dziś o 8.30 obudził mnie dopiero telefon. Aż mi się śpiochy na oczach robią. :D

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwhdge6o0nafep.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:) Chyba zaczęłam za bardzo sobie podjadać ostatnio, bo z trudem dopinam guziki w spodniach. Zawsze byłam szczupła,w poprzedniej ciąży przytyłam 12 kg i długo nie było widać u mnie ciąży a zaraz po dwóch tygodniach ważyłam tyle co przed. W ogóle każdy zawsze mi powtarza że chyba nic nie jem, że jak to możliwe,że ja byłam w ciąży. Jakiś miesiąc temu ważyłam 49 kg, a dziś z ciekawości stanęłam na wadze i nie dowierzałam jak zobaczyłam 52 kg. Zawsze lubiłam podjadać słodkie i niestety czasem też fast foody, ale nigdy waga nawet nie drgnęła z miejsca 49, a tu taka zmiana.
A tak z innego tematu to przyszła do nas zima od 4 godzin sypie śnieg i biało na polu.Chyba trzeba będzie wyciągnąć sanki Kubusia:) Może jak trochę posypie to nie będzie takie ślisko, bo dziś rano idąc po szóstej na autobus chodnik był jak lodowisko, musiałam uważać żeby nie wyłożyć się:)
Mamasitkaa rozumiem twoje obawy, ale jeśli byłaś w szpitalu i wszystko jest dobrze i lekarz też cie uspokaja, to nie powinnaś się denerwować. Z tego co wiem to bardzo często plamienia występują w pierwszym trymestrze. Bądź spokojna, jutro czeka cię wizyta u lekarza i na pewno będzie wszystko dobrze:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71535.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-71536.png

Odnośnik do komentarza
Gość klaudiaankakk

już jestem, szczęśliwa mama! :) serduszko bije prawidłowo i najważniejsze - jest :) wg. miesiączki 9 tydzień, wg. pomiarów 6 tydzień. lekarz mówi, że wszystko jest jak w najlepszym porządku za 2 tygodnie na dokładne pomiary i termin na samą końcówkę lipca. mąż był ze mną, jesteśmy bardzo szczęśliwi :)

Odnośnik do komentarza

Aniania mój lekarz ostatnio powiedział, ze od września jest urodzaj na bliźniaki więc kto wie ;)

Klaudiaankak gratuluje!!!

Dziewczyny teraz zaczyna nam się odkładać woda w organizmie i dlatego są problemy z dopinaniem. A do tego ciagle wzdęcia. Na dodatkowe kg przyjdzie jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza

Klaudiaankakk gratulacje.
Ja po wczorajszej wizycie podlamalam sie. Dzidzius tak sie dziwacznie schowal, ze ciezko bylo cokolwiek obmierzyc. Serduszko bilo, ale nie mozna go bylo posluchac. No i na tyle co sie udalo zmierzyc to powinien byc 7 tydz, a wychodzi 6. Ostatnie usg pokrywalo sie z terminem miesiaczki. Nie wiem co o tym myslec. Nastepna wizyta za 2tyg. Pani doktor zwiekszyla ilosc lekow. Zamiast sie wczoraj uspokoic, to schiza jeszcze wieksza!!!
Jak przezyc te 2 tyg?

Aniołek *22.12.14*

Odnośnik do komentarza
Gość mamasitkaa

madziula,wiem ze ciezko sie nie denerwowac ale ja tez nie sluchalam w 7 tyg serduszka,bo lekarz mowil, ze bysmy malego podgrzali a to mu sie nie spodoba :) spokojnie pewnie rosnie w swoim tempie i bedzie wszystko ok :) trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

madziula76 nie przejmuj się. Wg lekarza teraz jest 9 tydzień, a wg CRL 7. Wszystko będzie dobrze i jeszcze nie raz posłuchasz bicia serduszka :)

Co do niemieszczenia się w spodnie to u mnie przyczyną są wzdęcia. Poza spodniami nie mieszczę się w koszulę-dzisiaj ledwo się dopięłam.

No i dzisiaj zaliczyłam wymiotowy debiut. Okropne, ale przynajmniej tak już mnie nie mdli...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39n738ryh8xw2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...