Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

justa2903
Własnie przeglądam na allegro wanienki i akcesoria do kąpieli i natknęłam się na Wiaderko do kąpania. Jesteście za przy przeciw?

widziałam kilka filmików jak kąpie się dzieci we wiadrze nawet bliżniaki, ale jednak jestem za tradycyjną wanienką

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)
bez linku, szczegóBBCode (PseudoHTML, UBBCode)lnie dla Forum Babyboom.pl.

Odnośnik do komentarza

elcia-mazury, ja szczerze mówiąc nigdy włosów nie farbowałam i nie mam tego problemu, ale gdybym farbowała to chyba bym się wstrzymała ;)
chyba, że umówiłabym się do najlepszego fryzjera w mieście, co by mnie zapewnił, że ma super farbę bezamoniakową, poszłabym jako pierwsza danego dnia, żeby pomieszczenie nie było śmierdzące poprzednim farbowaniem i poprosiłabym o wietrzenie.

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vtqyw267w5a6m.png

Odnośnik do komentarza

elcia-mazury wlosy farbowałam raz na miesiac tak było przed ciążą. Kiedy sie dowiedziałam że jestem w ciąży nie farbuje. Z jednej strony chciałabym bo już mam niesamowite odrosty, ale z drugiej boję się że dzidzia ucierpi na tym;/ tak więc zaprzestałam farbowania na okres ciąży, ale jak urodzę odrazu zapisuje się do fryzjera:)))

Odnośnik do komentarza

~elcia-mazury
Witam gorąco wszystkie mamusie. Dziewczyny mam pytanie odnośnie farbowania włosów w ciąży?Malujecie czy nie, bo mój lekarz powiedział, że mam się wstrzymać.

Dziewczyny, nie dajmy sie zwariować. Na miescie spaliny wdychamy i nic się nie dzieje, nie wdzialam jeszcze ciężarnych w maseczkach. Nie da sie zyc w ciąży w sterylnych warunkach...
Farbowalam sobie włosy farba bez amoniaku i mamie rowniez...

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15q03p2bpy.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...