Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Kate, jesli wierzysz w cuda kosmetyczne to kupuj!
W pierszej ciazy pisalam do wielu producentow kosmetykow z prosba o wyjasnienie, ktory specyfik jest bezpieczny w pierwszym, drugim trymestrze, i praktycznie zaden nie byl bezpieczny w pierszym trymestrze.
Zreszta z obawy o pozwy sadowe producenci zastrzegaja, ze preparat przeznaczony jest od 3 miesiaca. Bo w pierwszym trymestrze tworza sie wszystkie narzady i ksztaltuje mlody czlowiek.
Ja tam wole sie chemia nie smarowac. Moge Wydac pieniadze ale na ekologiczny naturalny produkt. Po pierwszej ciazy nie mam zadnego rozstepu:) a smarowidla mialam calkiem naturalne.
Zreszta core tez smaruje po kapieli tylko maslem shea wymieszanym z olejkiem arganowym. Mala nie ma zadnych problemow ze skora, a synek kolezanki przestal je miec jak zaczela go wlasnie smarowac moja mieszanka:) owszem jest po tym skora tlusta, ale nie przetluszczona! Wystarczy nie nakladac zbyt duzo i chwile odczekac , zeby spokojnie sie ubrac.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie w domu:) jestem padnieta..... zaraz pedze do lozeczka:)

Malutka
Jak wizyta? Daj znac, martwimy sie.....

Jesli chodzi o rozstepy, to mam do nich sklonnosc,wszystkie kobiety w rodzinie maja po ciazy, wiec u mnie cudow tez nie bedzie:) teraz to tylko uzywam mojego balsamu, a po 3cim miesiacu to myslalam zwykle oliwki do dzieci plus naturalne peelingi domowej roboty:)

Aniaradzia
A ty jak robisz sobie ta swoja mieszanke?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...