Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
jeżeli chodzi o mleko to ja nie uważam, że krowie mleko jest czymś złym i sama daję kaszę mannę na takim właśnie mleku synowi i nic mu nie jest. W tym wieku tak samo podawałam taką kaszę mojej córce obecnie 11 letniej i nic jej się nie stało przeciwnie jest zdrowa jak ryba. Podaję również kaszkę mleczno ryżową z nestle lub bobovity, oprócz tego zjada 200ml obiadu gotowanego specjalnie dla niego w domu (słoikowych dań mój syn nie toleruje i nimi pluje). Owoce również podaję świeże - tarte lub zmiksowane w domu. Syn szczególnie lubi jabłka, winogrono. Poza tym u nas wszystko ok, Filip jest bardzo sprawny, raczkuje sprawnie od miesiąca a około 3 tygodnie temu stanął sam w łóżeczku i od tamtej pory opanował stawanie i stanie do perfekcji a obecnie uczy się chodzić przy meblach, siada i siedzi samodzielnie też od ponad miesiąca. Nie dajcie się drogie mamusie ogłupić, moja obecnie niespełna 90 letnia babka była karmiona mlekiem krowim i ma końskie zdrowie, moja mama nas karmiła krowim i żyjemy i mamy się dobrze tak więc jestem przekonana, że takie mleko jest zdatne do picia przez dzieciaczki:)))

monthly_2015_09/lutowki-2015_36058.jpg

monthly_2015_09/lutowki-2015_36059.jpg

monthly_2015_09/lutowki-2015_36060.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie
Jak na razie mleko krowie małej służy, jest wesołym zdrowym maluszkiem który buszuje już na czterech i wstaje jak tylko znajdzie coś do oparcia ;)ma piękne ząbki aż pięć i kolejne chyba w drodze :)
Mała poznała już wiele smaków zjada deserek np.jabłko obiadki z rybką czy cielęcinką podgryza chrupki.... Przybiera na wadze. Dużo czytałam w necie o mleku krowim i czasami od paniki bijącej z komentarzy niektórych osób można zawału dostać ale staram nie dać się zwariować i zachować trzeźwość umysłu przy opiece nad mała bo tak to bym ją musiała zawinąć w bawełniany kokon i schować się pod łóżko;)

Odnośnik do komentarza
Gość kosmetycznaaaa

spragniona_życia
Monisia tak HealthWorld sprzedawca i rozpakowałam żeby sprawdzić czy ta gąbka szorstka nie jest i jest taaaaka mięciutka :) super te rzeczy. Mi już zostanie tylko albo aż wózek, łóżeczko, kosmetyki do pielęgnacji :) Mam wybrane i łóżeczko z pościelą i wózek, ale ciągle nad nim myślę. Dzisiaj jeszcze butelki zamówiłam, więc jutro lub pojutrze przyjdą. Ja jeszcze zamawiam różne rzeczy z tej strony: http://www.aptekagemini.pl/ a jutro jak przyjedzie kurier to powiem, czy warto. Ubranka moja bratowa pierze i prasuje i ma przywieźć jak się urodzi Diana :)

Polecam również zakupy na niemieckiej aptece internetowej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...