Maluchy

Skarby Styczeń 2015

Odpowiedzi znajdują się poniżej

zrezygnowana

zrezygnowana

spragniona wlasnie mi odpisala ze juz pisze do administracjii wiec dam znac co dalej z tym sprywatyzowaniem forum :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywsg186ril6xal.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17g2p6m1em.png

37711 zrezygnowana Kobieta, 34 lata, uk
zrezygnowana

zrezygnowana

dobra dziewczyny mam linka do pryawatnego forum :) jak ktorejs nie wysle piszcie postaram sie zadnej nie ominac no ale wiadomo :P

--

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywsg186ril6xal.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17g2p6m1em.png

37711 zrezygnowana Kobieta, 34 lata, uk
olenka1991

olenka1991

Hej dziewczyny ;p dzisiaj rzeczywiście miałam sporo do zrobienia, ale już grzecznie leżę i się nie ruszam aż do środy ;p nawet namówiłam męża by mnie zawiózł w środę na wizytę abym nie musiała jeździć mpk ;p odebrałam dowód, wypis ze szpitala, mamuśka dała nam kasę na łóżeczko turystyczne tak więc pojechaliśmy je kupić, aby Hania miała i w jednym i w drugim domu narazie łóżeczko, bo tak jak mówiłam mieszkam u teściów a rodzice w bloku obok, tak więc pewnie często będę tam zaglądać. Z tego mieszkania co mielismy wynająć od stycznia zrezygnowaliśmy bo jednak wolimy zaoszczędzić te pieniądze, kwestia miesiąca, góra dwóch i rozglądamy się za naszym własnym mieszkaniem, to po co rzeczywiście płacić za dwa, tak rodzice nas przekonali i odmówiliśmy :P w styczniu to może już uda się kupić nasze, kwestia remontu i można się wprowadzić wiosną ;) no i kupiłam sobie w końcu dzisiaj kozaki, ale wyjątkowo nie chciało mi się chodzić i kupiłam w pierwszym sklepie do jakiego weszliśmy ;p oprócz tego kupiłam drugi rożek, bo na początku mała będzie spała w łóżeczku i w rożku, bez pościeli. Jeszcze tylko muszę ogarnąć kwestię zmiany danych w zusie i jechać do tego cholernego nfz w sprawie ubezpieczenia, bo u mnie problem wynika nie ze zmiany nazwiska tylko przez te problemy które miałam z moją firmą i zwolnieniem nie ma mnie w systemie, a przecież jestem ubezpieczona gdyż pobieram kasę za zwolnienie ;p ale już ogarnę sprawę odrazu na nowe nazwisko by nie było znów problemów. No i ogarnąć sprawę przychodni i położnej, tak więc mam trochę jeszcze załatwiania ale rozłożę sobie to na raty by nie obciążać brzucha.
martusia mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, oby chociaż te 3-4 tygodnie wytrzymać, przecież mamy ten sam termin, mi się udało Hanię powstrzymać to może u Ciebie też nie trzeba będzie przyspieszać porodu.. Strasznie Ci współczuję, wiem jaki to stres bo dopiero sama to przeżyłam.. Ale musi być dobrze :*

--

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

39501 olenka1991 Kobieta, 28 lat, Łódź
marlesia

marlesia

Ja byłam dziś znowu u diabetologa. Waga stoi w miejscu, insulina zwiększona i dodatkowo muszę się nią faszerować przed snem.

martusia2222 przykro czytało się Twojego posta :/ Szkoda, że lekarz się nie pomylił, ale z pewnością będzie wszystko dobrze. Maluszek waży już ponad 2 kg wiec to dobrze i dobrze, że to już 33 tydz. leci. Trzymaj się dzielnie, myślę, że po porodzie będzie tylko lepiej. Trzymam kciuki.

kamiol jak byłam na kwietniówkach 2011 to sobie założyłyśmy grupę na facebooku i było fajnie, bo można było się lepiej poznać i porozmawiać nie bojąc się, że ktoś nas podczytuje ze znajomych czy rodziny. Ja ogólnie jestem za :) Chociaż teraz jest nas tak dużo, że na FB można by się pogubić hehe Ja się dostosuję.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjoi99r3z1q.png
http://www.suwaczki.com/tickers/d69cj44jkcbqbxtu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanli5wu02oh6.png

12833 marlesia Kobieta, 35 lat, Toruń
asiunnias

asiunnias

Zrezygnowana- czy ja też mogę poprosić o tego linka, nakręciłam się strasznie, aby tutaj z Wami zostać i to troszkę dłużej niż 1 dzień;).
Martusia bądź dobrej myśli...choć wiem, że to się łatwo mówi. Ważne, że jesteś pod fachową opieką.
Ja też stresuję się o swojego Malucha. Zastanawia mnie rozbieżność/dysproporcja między pomiarami główki, która znacznie wyprzedza kość udową. Oczywiście zaczęłam czytać w necie różności i się nakręcać. Ale po jakimś czasie stwierdziłam, że niczego już nie zmienię. Ufam, że będzie dobrze. Ty też myśl wyłącznie dobrze, bo dobre myśli przyciągają dobre rzeczy.
Miłego wieczorku:).

41813 asiunnias Kobieta, 33 lata, Lublin
zrezygnowana

zrezygnowana

tu w wiadomosciach macie link z zaproszeniem pododawalam troszke kogo pamietalam :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywsg186ril6xal.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17g2p6m1em.png

37711 zrezygnowana Kobieta, 34 lata, uk
DobraWrozkaa

DobraWrozkaa

Tylko pytanie czy prywatne forum coś tutaj pomoże, jeżeli chodzi przede wszystkim o ujawnianie naszych zdjęć w google... Bo mnie się wydaje, że to nic nie zmieni i nasze zdjęcia nadal będą w wyszukiwarce... ale głowy sobie obciąć nie dam

--

http://www.suwaczki.com/tickers/whtlpzcumawzdg3i.png

40628 dobrawrozkaa Kobieta, 30 lat, Bielsko-Biała
kamiol

kamiol

już nie wiem gdzie mam pisać :D

marlesia tylko wtedy co, pisałyście i na forum i na fejsie czy jak?

dziewczyny co Wy na to?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/relganliyb0uls1e.png

39247 kamiol Kobieta, 28 lat, g