Maluchy

Skarby Styczeń 2015

Odpowiedzi znajdują się poniżej

LeaKa

LeaKa

ola9219 Hej kochana, chętnie Cię przygarniemy :)
Apolonia piękne imię moim zdaniem :)
Ja mam termin na 27 stycznia więc nieźle trafiłyśmy ;)
Tylko że ja będę miała chłopca o imieniu Edan :)
Przypomnij mu o umowie, że on miał wybierać dla chłopca a nie dla dziewczynki więc niech spada na szczaw ;)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bgu9rxnsef2j6.png

39860 leaka Kobieta, 35 lat, Warszawa
LeaKa

LeaKa

ola9219 Podobną sytuację ja mam z ojcem Edana zero wsparcia praktycznie ale powiedziałam że imię wybrał jego syn i ma się do tego dostosować czy mu się to podoba czy nie ;)
Sama na początku myślałam o jakimś Kamilu czy innym Edziu ale odpaliłam jedną po drugiej listy imion z różnych kultur i własnie to imię sobie wybrało moje dziecko więc ja nie mam zamiaru tego zmieniać i w związku z tym będzie Edan Sedric ;)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bgu9rxnsef2j6.png

39860 leaka Kobieta, 35 lat, Warszawa
ola9219

ola9219

ładne takie nietypowe:) ja zawsze chcialam Pole(Apolonia) i on doskonale o tym wiem. A nie chce jakiegos ''ślaskiego'' czy ''niemieckiego'' bezsensu. Ja jestem Polakiem i chce polskie imie. On mnie straszy niewiem czy w zartach czy na serio ze w urzedzie zrobi to bez mojej wiedzy.. ;/

41564 ola9219 Kobieta, 27 lat, Opole
ola9219

ola9219

Jak znosisz ciaze? Gdzie bedziesz rodzic? wyprawka gotowa?

41564 ola9219 Kobieta, 27 lat, Opole
Lewel

Lewel

Joasia probowalas mu pomoc, a on jednak wybral alkohol. . . Smutne, ale teraz musisz myslec o dziecku i sobie. Jezeli nie przyjal pomocy, a Ty juz tyle poswiecilas to chyba nie warto, tak jak mowi zrezygnowana tracic pare ladnych lat, stresu, zdrowia. Myslalam, ze to dopiero poczatek jego zalamania. Mial jechac do Ciebie, a poszedl sie napic.... Probuje Toba manipulowac poprzez mowienie o depresji, a to po prostu alkoholizm. Jestes w ciezkiej sytuacji, ale wiem, ze wybierzesz dobra droge dla siebie i dziecka. W zyciu mozna spotkac wiele dobrych ludzi i Ty napewno kogos spotkasz i ulozysz sobie zycie. Za 2, no 3 miesiace spotkasz swego.syna:) Najwieksza milosc. brunetka ja mam co wieczor krwawienia z nosa. Co prawda nie duze, ale sa. W ogole czesto mam zatkany mos:/ U kobiet w ciazy ponoc to normalne. Lepiej oczywiscie skonsultowac to z lekarzem.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

39255 lewel Kobieta, 31 lat, Rzeszow
Lewel

Lewel

Leaka super brzusio! Dobrze ze z Edanem wszystko ok i rosnie zdrowo, a sytuacja w autobusie.... szkoda gadac. Ale one kidys tez beda w ciazy..... Witaj Ola9219:) Pola bardzo ladnie. Powiedz swojemu, ze umowa to umowa. A jakie niby slaskie imie ma na mysli? Jak moze Cie tak straszyc? Imie mozna zmienic bezplatnie do miesiaca w urzedzie. Ty go postrasz, ze nie wpiszesz go jako ojca;) Linda ja tez zwariuje. Wczoraj znalazlam mikro plamke na wkladce i mam swira. Dobrze, ze w srode wizyta. Zrezygnowana trzymam kciuki, zeby udalo sie z macierzynskim. Wiele przeszlas z tym swoim ex. Wiesz, co przezywa Joasia. Dobrze, ze znalazlas swoja druga polowke i on traktuje Twojego syna jak swojego:) Super ciuszki!

--

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

39255 lewel Kobieta, 31 lat, Rzeszow
DobraWrozkaa

DobraWrozkaa

Czesc dziewczyny! Jakis czas temu już do Was dołączyłam (jakies 300 stron temu;) nie wiem czy mnie pamietacie czy nie. Często myślałam o tym, żeby się udzielic, wziasc udzial w Waszych dyskusjach, ale jakos zawsze tyle tego pisałyście, ze nie ogarnialam;) wiec po czytaniu po kilka stron na raz, na odpisanie brakowalo mi już sil, albo po prostu musialam zrobic cos innego, co powodowalo moje oderwanie się od komputera- chociaż bardzo wiele tematow, które tutaj poruszacie mnie dotycza, co jest mega poceszajace ale tez fascynujące! Przede wszystkim gratuluje Wam, jesteście naprawde wytrwale i sine, niektóre historie sa smutne i przykre, a ja glupia ta często narzekam… Az mi wstyd naprawde- a Madzia jest dla mnie najlepszym przykładem tej niesamowitej sily i wytrwałości, trzymam kciuki za Ninke, żeby rosla zdrowo i jak najszybciej mogla wrocic z rodzina do domku.
Lewel- brzuszek prześliczny!! Zastanawiam się czasem, czy posiadanie dwoch lokatorow zamiast jednego jest bardzo rozne? Jakie to uczucie zwłaszcza przy ich plasach;)
Marlenek i zabka- jak super, ze macie okazje się poznac na zywo! Może ktoras z Was jest z Bielska-Bialej albo okolic?
Zrezygnowana- ja również dolaczam się do grona trzymających kciuki za Twój macierzyński a także gratuluje wspaniałych zakupowych lupow dla Alanka, mnie takie zakupy zawsze ogromnie ciesza i poprawiaja nastroj;D dzis np. zaglądnęliśmy z mezem do smyka- zachęciła nas nowa gazetka przy wejściu, gdzie dolaczyli kupon zniżkowy -20% za jeden dowolny produkt, także mimo ze jeszcze przed wyplata i nie zamiezalismy w tym miesiącu już niczego kupowac- skusiliśmy się na sliczny, bardzo cieply i przytulny hiszpanski kocyk na który polowaliśmy już od miesiąca;) naprawde polecam, jeśli ktoras jeszcze nie zakupila takiego na chłodniejsze dni;) nasz kosztowal 69 zl ale dzieki tej promocji zaoszczędziliśmy 14 zl
Olenka- spóźnione- ale gratuluje slubu! Wiem, ze tak naprawde nastawiacie się na ten „prawdziwy”, wymarzony za 2 lata (dobrze pamiętam?), ale teraz na spokojnie możecie sobie wszystko organizowac, szybko zleci, a Hania być może będzie trzymala Wasze obraczki przy oltarzu?to będzie na pewno wymarzony dzien :)
Joasia- bardzo mi przykro przez Twoja obecna sytuacje z facetem… chciałabym Cie jakos pocieszyc, ale nie ba rdzo wiem co napisac. Chociaz jak dla mnie, najważniejsze żebys pamiętała- najwazniejsza teraz jestes Ty i Twoje maleństwo! Nie można narażać się na taki ciągły stres, wiec może i lepiej, ze aktualnie unikasz z nim wszelkich kontaktow, to nie jest dziecinne.
Ruda mama- co do stanikow do karmienia, ja bylam u braffiterki jakis miesiąc temu- tez wtedy po raz pierwszy odkrylam wspaniale staniki z fiszbinami, ladne, kobiece, z dodatkiem koronki! Zupełnie cos innego niż do tej pory widziałam w opcji do karmienia, i chciałam od razu zakupic z 2 szt, ale Pani mnie zachęciła do kolejnych odwiedzin w okolicach grudnia, na spokojnie, żebyśmy mogly idealnie dopasowac rozmiar, bo moje piersi mogą sie jeszcze zmienic, także na spokojnie posłuchałam i wlasnie mam zamiar tam powrocic jakos początkiem grudnia;)
Dobra, bo widze ze chyba zbyno się tutaj rozkręciłam:P za co Was z gory bardzo przepraszam!:) tak wiem, cwaniara ze mnie, nie odzywam Si tyle czasu a teraz Wam zaśmiecam forum jakas epopeją, próbując wszystko nadrobic ;P I przepraszam tez, ze nie udalo mi się odnieść do Was wszystkich, od teraz będę starala się udzielac na Bierzaco :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/whtlpzcumawzdg3i.png

40628 dobrawrozkaa Kobieta, 30 lat, Bielsko-Biała
DobraWrozkaa

DobraWrozkaa

I jeszcze troche w temacie mojego samopoczucia- od jakis 2, moze 3 tygodni mega mola mnie plecy, w zasadzie caly kregoslup (najbardziej miejsce na prawo od prawej lopatki, to jest takie uczucie jakby ktos nieustannie wkrecal mi srubokret w plecy!) czasami jest to nie do wytrzymania :(( tez tak macie? a od paru dni mam problem ze wstaniem, w zasadzie przy kazdej zmianie pozycji, najgorzej z lezacej ale tez z siedzacej, jakby troche patralizowalo mi jedna polowe ciala, bol promienieje od miednicy, do posladka az po udo! ale jak chwile rozchodze to przechodzi... bylam u dobrego ortopedy pare tyg temu, ale jak tylko powiedzialam mu o ciazy, powiedzial ze niestety nie wiele moze mi teraz pomoc, jakby bole sie ustapily po porodzie, zaprasza mnie i wtedy cos pomyslimy... zalamalam sie, bo mam wrazenie z z kazdym dniem jest coraz gorzej, a gdzie tam do stycznia! ;) A wizyte gin z USG mam juz za 2 dni! strasznie sie ciesze, ze znow podgladniemy Sebastaiana :D mam nadzieje ze bedzie wszystko ok :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/whtlpzcumawzdg3i.png

40628 dobrawrozkaa Kobieta, 30 lat, Bielsko-Biała
Marti84

Marti84

Dobry dzień! U nas kolejny mglisty dzień na Śląsku, ale pewnie się wypogodzi. Nastrój pozytywny, choć przeraża mnie że ten czas tak zasuwa...! Zdecydowanie w listopadzie muszę zakońćzyć już kupowanie tych wszystkich pierdołek, żebym się nie stresowała. Polowanie na wózek nadal trwa...
Joasia86 trzymam kciuki za dobre decyzje. Obyś taką podjęła. Nie mam podobnych doświadczeń abym mogła Ci radzić, ale myślę, że dobrze, żebyś wziełą pod uwagę co piszę Zrezygnowana. Szkoda czasu i nerwów Twoich i synka. Alkoholizm, depresja, długi... zaczynać z takim bagażem nowe życie - nie będziesz szczęsliwa i dziecko to odczuje/ A co do podawania w dokumentach to czym się przejmujesz? Że urzędniczka z nad pączka i kawy spojrzy krzywo na Ciebie?Bo kto inny będzie to wiedział? Miej to w D! Kumpela po rozwodzie musi się urzerać z byłym mężem jak chce córce paszport wyrobić, bez jego zgody się nie obejdzie, a non stop robi problemy, myslała już o pozbawieniu go praw rodzicielskich, bo w niczym nie pomaga a tylko utrudnia. Zastanów się!
Zrezygnowana współczuję Ci przejść :( ale ciesze się, że poznałaś teraz miłość swojego życia i że traktuje Twojego synka jak swojego, to jest cudowne!
buniusmonika moja Nina na początku też miała być Niną labo Laurą :) tak więc imie bardzo mi się podoba :)
Leaka piękny brzuszek i słodki Edanek :) Ślicznie rośniesz! a co do ludzi w busie, to brak słów. Zanim miałam auto i jezdziłam busem do pracy to też jezdziła dziewczyna w ciazy, codziennie. Autobus byl wypchany po brzegi, co dzień Ci sami ludzie o 7.00 do pracy i co dzień ta dziewczyna stała, bo wsiadała na ostatnim przystanku w naszym mieście i nikt dupy nie ruszył... wszyscy mieli tablety, ksiazki na kolanach albo z słuchawkami na uszach spali lub udawali. Ona juz sie przestala rozglądać jak wsiadała bo nikt jej nigdy nie ustępował. KAszana z tymi ludzmi.
Brunetka mi tak jak Lindzie też krwawią dziąsła,a co do krwi z nosa to słyszłam, że to w ciązy normalne, ale lepiej zgłosić lekarzowi.
Rudamama no mi to sama babka powiedziała, że one będą większe jak się wypełnią pokarmem, a ja też mam tak jak Ty 80G teraz i już jest ciasne.. myślisz żeby potem miskę H kupić?
ola9219 witaj na forum! :) mi też podoba się imie Pola ale w skróconej wersji, tzn po prostu Pola a nie Apolonia. A skoro umowa z mężem była to trzeba mu przypomniec zeby teraz problemów nie robił :) a jakie to są typowo śląskie imiona?
ola9219, buniusmonika wpiszcie się w naszej styczniowej tabelce mamusiek na gmailu. Login: styczniowemamy, hasło: skarbystyczen. Można na skróty kliknąć tabelkę w mojej stopce i się zalogować :)
DobraWrozka fajnie , że sobie o nas przypomniałaś :) śliczny brzuszek :) i synuś też - jeszcze z tych dawnych malutkich czasów, kiedy mieścił się w całości na zdjęciu z usg :) z Twoich okolic to chyba najbliżej będzie Daria z Oświęcimia, choć to też nie rzut beretem . Ja niestety też cierpie na bóle w kręgosłupie, zawsze jak wstaję czy z łóżka czy z krzesła to je czuję...:/ ale chyba w ciązy oprócz masazu, basenu i odpoczynku to nic więcej na to nie poradzisz. U nas na szkole rodzenia pokazywali techniki masażu i powiem, że na prawde to pomaga. Może się przyda?

image

--

Tabelka :)
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIytLA0NFKyBlwwFZEC1A,,67.png

39174 marti84 Kobieta, 35 lat, Jaworzno