Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Przyszłe Mamusie :) Dołączam do Was, bo choć ostateczne potwierdzenie ciąży będę miała w środę to wiem, że to już to :) Za wcześnie wyrwałam się do lekarza (jak tylko pojawiły się 2 kreski...) i jeszcze nic nie było widać, bo to było po 5 dniach od spodziewanej daty @. Dostałam witaminy i zalecenie, żeby traktować się jak kobieta w ciąży i.. uzbroić w cierpliwość :) Objawy są, nudności, bolesne piersi, wrażliwość na zapachy... Tylko chciałabym już zobaczyć to serduszko, żeby wiedzieć że wszystko dzieje się dobrze. Mam nadzieję, że będzie już widać. Pozdrawiam Was serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Marti84 gratulacje ;) A no intuicja robi swoje i badanie to tylko formalność, żeby wiedzieć, że wszystko jest dobrze ;)

Witaminy tak samo jak marti, kwas foliowy i tyle ;) o ile nie występuje anemia to nie trzeba nic brać- podobno. Ale ile lekarzy tyle teorii. Ja jakos jestem przeciwniczką witamin w tabletkach.. Wole jeść zdrowo bo wiadomo jak to jest z przyswajalnościom tych wszystkich specyfików

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjggujtkzag.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Mulutka20, lepsze naturalne niż syntetyki, na szczęście przed nami okres bogaty w dary natury...:) ja już nie mogę się doczekać, aż truskawki będą w normalnej cenie ;) Powiedzcie mi dziewczyny, czy na pierwszą wizytę wybierałyście się z partnerem? Czy to jeszcze za wcześnie? Bo nie wiem, czy iść sama czy z nim... Wolałabym z nim, ale sama nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Ja biorę aktualnie femibion i kwas foliowy .

malutka20
A to kawalera dużego masz, to będzie łatwiej przy maluszku ;)...Ja wizyte mam w czwartek, badania krwi już były, 4-5 tydzień ;)

~Malutka20 a no mam, wcześniej nie chciał słyszeć o rodzeństwie ale jak już wszyscy w przedszkolu mają to i on się namyślił :)))
Ja jestem w 3 tyg, 3 dzień... we wtorek kolejna beta, w środę gin...myślę że nie będzie widać ale kazał przyjechać.
Oby się udało i przeszła przez jajowód!

Odnośnik do komentarza

co do brania witamin z tego co wiem to przez pierwsze 3 miesiace powinno sie brać tylko kwas foliowy;) bez dodatkowych witamin.....a dopiero od 3 miesiaca bierze sie witaminy, która juz maja w sobie kwas foliowy o ile tak napisane na opakowaniu;) uwazajcie dziewczyny zeby nie brac i kwasu i witamin, które juz kwas maja bo za duzo kwasu foliowego to nie dobrze;)
a co do brania męża/ chłopaka/ narzeczonego na usg nawet te dopochwowe to jestem na tak :) mój maż ze mna od początku chodzi :) a lekarz stara sie badac tak by nie bylo widac gdzie co wkłada:P np. zaklada sie u niego papierowe spódniczni i do tego zasłania papierem:) uwierzcie nie ma nic piekniejszego niz mezczyzna ktory sie wzrusza widząc malenstwo z bijącym serduszkiem :)

~jestem bardzo mi przykro! trzymaj sie! napewno niedługo znów tu zajrzysz! bierz cały czas kwas foliowy i badz dobrej mysli! zycze szczescia i powodzenia!

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Jestem ... strasznie mi przykro :( ale nie martw się, już niedługo na pewno doczekacie się Dzidzi, bądź dzielna!

Ja chcialabym, żeby już była środa, żeby już widzieć bijące serduszko i wiedzieć że wszystko dobrze. Póki tego nie zobacze to cały czas sobie wkręcam do głowy różne historie. Jeszcze od wczoraj nabawiłam się spuchniętych węzłów chlonnych na szyi i bólu gardła i ogolnego osłabienia i prawie podciągnęłam to pod toksoplazomozę... wiem świruję trochę. Lekarz ogólny powiedzial ze nie moze mi nic wypisac, jedynie pyralginę i rutinoskorbin, a w aptece farmaceutka powiedziałą, że nie można pyralginy w ciązy i dała mi paracetamol. Każdy mówi inaczej i w końću nie wiem czy brać czy nie.

Odnośnik do komentarza

Marti 84 lepiej nie zazywaj lekarstw. Mozesz poradzic sobie domowymi sposobami:herbata z lipy z dodatkiem imbiru (dziala przeciw zapalnie i przeciw wymiotnie), syrop z cebuli, czosnku i miodu. Lekarstw lepiej nie brac w 1 trymestrze chyba ze w ostatecznosci. Pyralgina i rutinoscorbin to raczej leki nie polecane, chyba ze w ostatecznosci paracetamol.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie :)

Pełna obaw dołączam do Was. To moja pierwsza ciąża. Ostatnia @ była 6.04. Na początku maja byłam u gina i kazała mi zrobić betę dwukrotnie i usg. Betę zrobiłam, ale podobno za słabo przyrasta. W środę mam usg i wszystko się wyjaśni. Jedyne co mi doskwiera to ból piersi i senność. A dziś w ciągu dnia pierwszy raz pojawiły się nudności. I to prawda klalaa da się zwariować :) Trzymam kciuki za wszystkie usg i wyniki - oby były jak najlepsze :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...