Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

MłodaFasolka mąż też ma ciążowe zachcianki :) i wczoraj późnym wieczorem zamówił pizzę. Oczywiście musiałam zjeść kawałek, bo tak ładnie pachniała
Vanesa wykorzystaj ten czas na odpoczynek. Będzie dobrze jesteś pod dobrą opieką.
Magnoliam ja zgagi nie mam, natomiast męczą mnie wzdęcia :( Najgorzej jest w pracy jak wywali mi brzusio. Ciężko wówczas mi się siedzi.
Fajnie Marta, że poczułaś dzidzię. Rozstępów nie mam, za to mam duże żyłki na piersiach. Muszę sobie sprawić taką poduchę, bo też coraz ciężej jest mi się ułożyć w dogodnej pozycji.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! W końcu znalazłam czas, żeby się zarejestrować :) Ale żeście się rozpisały prawie godzinę czytania miałam.
Cieszę się że u Was wszystko ok, oby Vanessaa szybko wróciła.
Ja już w łóżeczku leże, cały dzień w szkole byłam i jestem tym wykończona ;/ Dobrze, że do października już spokój mam, tylko nie wiem jak to później będzie ;(
Pozdrowienia dla Was, ale mam smaka na chipsy a one takie niezdrowe :(

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny:) Dwa dni mnie nie było a czuję się jakbym tydzień na forum nie zaglądała, tak się rozpisałyście :)

Vanessa mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Dbaj o siebie i Maleństwo. Masz teraz czas na totalne lenistwo.

Kari Kari udanej zabawy na weselu :)

Witam również wszystkie nowe grudniowe Mamy :) Jest już nas ładna gromadka.

Ja byłam wczoraj z moim mężulkiem na USG. Chciałam się pochwalić, że Pani doktor powiedziała, że prawdopodobnie będziemy mieli dziewczynkę :) Po raz kolejny okazało się, że moja kobieca intuicja jest nic nie warta bo ja obstawiałam chłopczyka. Mąż oczywiście mówił, że będzie córcia i znowu miał rację ;)
Poza tym mam odstawić kwas foliowy i Duphaston. Ginka powiedziała mi też, że ona nie poleca brania witamin, lepiej zrobić sobie koktajl, ale generalnie jak chcę to mogę sobie coś kupić. Dostałam tylko żelazo bo mam baaaardzo słabą morfologię jak na początek ciąży... I to chyba tyle :)
Życzę wszystkim udanego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

olusssia7- Co do Palmersa mam tak samo, używałam namiętnie ich balsamy i na początku ciąży kupiłam ten balsam na rozstępy, i ten zapach jest dla mnie za intensywny tak samo jak Fissan...

Od wczoraj walczę z dżemem z truskawek, nie dość, że dwa razy dodałam cukier to jeszcze mi skubany zgęstnieć nie chce. :( Wczoraj go smażyłam 2h i dzisiaj postawiłam zobaczymy...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny!
Vanesa mam nadzieje ze u ciebie i dzidzi wszystko dobrze i jutro wrocisz do domu
MłodaFasolka ja wczoraj moj dżemik truskawkowy gotowalam chyba 6 godzin i dzisiaj jedzcze ze 2 godz ale wyszedl super
Mam pytanie czy ktoras z was chodzi na fitness albo yoge dla ciezarnych? Bo sie zastanawiam czy sie zapisac czy warto

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny :) jutro wychodze do domu wyniki mam super dzidzi ma sie dobrze:) Dzis Ordynator mnie zbadał i wszytko ok jestem czysta nie ma sladu po plamieniu ktore bylo tylko w piatek rano :) mowił ze czasem macica sie rozrastai moze sie czyscic wiec takie jednorazowe plamienie moglo miec miejsce mogła peknac jakas zyłka na maicy z przesilenia ,mogl byc jakis mały krwiaczek niewidoczny pod kosmówka ale dla nich plamienie oznaczac tez cos zagrazajacego wiec wola jak sie polezy na obserwacji powiedział jeszcze ze czerwona krew jest nebezpieczna brazowe plamienie zawsze trzeba skonsultowac w kazdym badz razie z dzidzi nie ma sie dobrze :) wyniki badan mam ok a za 3 tyg do mojej gin pojde na kontrol :)
Ale jestem szczesliwa duzo odpoczywac :) :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) Gratuluje każdej z osobna :) jestem nowa ale śledzę wasze wpisy na bieżąco:) zaczęłam 15 tydzień termin.mam na 15 grudnia :) maleństwo rośnie a mi brzuszek wyskakuje coraz bardziej :) niestety moje samopoczucie jest okropne ciągle mdłości i wymioty jadłowstręt . No ale jestem dobrej.myśli ze jeszcze trochę i przejdzie , najważniejsze ze z dzieckiem wszystko dobrze . Czekam na list ze szpitala kiedy mam mieć usg robione , mieszkam w anglii a tutaj jeśli chodzi o opiekę nad kobieta w ciąży to ubolewa :)

Odnośnik do komentarza

Mae ja właśnie mam kosmetyki na rozstępy i na bolesny biust z Bielendy i powiem szczerze, że jestem zadowolona… dziś się nasmaruje bo kilka dni nie robiłam tego
Mnie znów piersi mega bolą i są niemożliwe by je dotknąć – mężuś obiecywał, że pomasuje dziś oliwką delikatnie by mi ulżyć…

Co do zgagi to ja też ją ostatnio częściej odczuwam – szczególnie zauważyłam, że jak zjem kwaśne

Witam nową mamę – Paula 20 :)

Vanesa - super, że już dobre wieści, dbajcie o siebie... przez te dwa dni co mnie tu nie było to myślałam o tobie

Dopiero dostałam się do kompa po intensywnym weekendzie - byłam na weselu i powiem wam, że zdrowia na takie imprezy nie mam.... o godzinie 22 chciałam już do domu i się męczyłam bo nie miałam siły i chciałam się położyć a nie miałam jak a potem to już było tylko gorzej bo kręgosłup mnie strasznie bolał od zbyt intensywnego dnia.... mimo, że wesele fajne ja dałam radę chyba ze 3 tańce zatańczyć bo potem od raz zadyszka i padałam.... ale co mnie zdziwiło było aż około 10 dziewczyn w ciąży z czego 3 z naszego grona więc wesoło było - ciężarówki zdominowały nasz stół :)
Wczoraj próbowałam mięsa i pod czystą postacią ani rusz – na weselu na obiad próbowałam bo każdy chwalił, że dobre a ja nie byłam w stanie przełknąć nawet kęsa… masakra i wstyd… zjadłam suróweczkę i ziemniaczki… dobrze że w zasięgu mojego wzroku nie postawili mięsa bo byłoby źle… ale jedno z czego jestem dumna b w piątek mężusia zachcianka dopadła na mielonkę z puszki – w piątek mi śmierdziała niesamowicie i uciekłam na górę, a wczoraj tak mi zapachniała, że zjadłam 2 kanapeczki, a dziś na śniadanko tosta i dodałam też mielonkę… sukces normalnie… ale nie czułam zapachu mięsa i było malusio… za to zapach kurczaka pieczonego wprawił mnie o takie mdłości, że od razu miałam ewakuację na dwór….

Odnośnik do komentarza

Vanesa super to teraz wracaj do domku i dbaj o siebie i malenstwo :)

O rowerze tez slyszalam ze nie mozna jedynie zwykly stacjonarny .

Witamy nowa mamusie.
Termin na 15 grudnia a nie predzej jak 15 tydzien masz ?

Milego wieczoru

Odnośnik do komentarza

Kati02 jakiś czas temu u mnie na fitnessie były zajęcia dla kobiet w ciąży. Kiedy zaciążyłam już ich nie ma :( Chciałabym na basen pochodzić o ile moja pani dr mi pozwoli.
Vanesa super wieści, cieszę się. Odpoczywaj kochana
~Paula20 witam nową mamusię. Masz rację Megi.
KariKari my idziemy na wesele w połowie lipca. Ciekawe ile wytrzymam. Zawsze szalałam na parkiecie :) Podobno na weselu ma być kilka kobiet w ciąży.

Dziś miałam jechać zebrać truskawek na dżemik. Niestety pogoda nie sprzyjała. Pojadę w tygodniu jak słoneczko pokaże się.
Dziś naszło mnie na ciekawe połączenia kulinarne :) Na śniadanko zjadłam biały ser ze śmietaną i szczypiorkiem plus kanapki z salami i sałatą. Przed chwilą zjadłam kanapki ze smalcem z cebulką i czosnkiem i na to położyłam plasterki ogórka kwaszonego. Na deserek były truskawki. Mam nadzieję, że nie będzie rewolucji :)
Z wędlin jak na razie mogę jeść tylko kabanosy i salami.
Jak mi się nie chce iść jutro do pracy!!!

Odnośnik do komentarza

Gabi82, niezłe połączenia kulinarne.
A co do pracy, ja jutro zmykam na kilka godzin podszkolić nową dziewczynę na moim stanowisku i witaj błogie lenistwo do końca ciąży :)
My wybieramy się na wesele w sierpniu. Będzie to 23tc. więc mam nadzieję, że jakoś przeżyję, a do tego trzeba będzie jechać do Poznania. Mam nadzieję, że nie będzie upałów :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamy u nas w wątku :)

Vanesa 35 cieszę się, że wszystko dobrze z twoim skarbem :) Uważaj na siebie i odpoczywaj!

KariKari - ja stosuję ten krem na rozstępy Bielendy od tygodnia. Wydaje mi się, że fajnie nawilża. No ale też nie mam porównania z innymi firmami. Zamierzam też ten sam krem stosowac na biust. Akurat piersi ledwo co mi urosły do tej pory no i bolą tylko troszeczkę. Mimo to wolę zapobiegać, nie chciałabym tam szpetnych kreseczek :p

Gabi82 - ja też zastanawiam się nad basenem, w końcu to dobrze działa na kręgosłup. Muszę się rozejrzeć gdzie warto pochodzić.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

dziewczynki ja o basenie myślę odkąd zaczęłam czuć ból kręgosłupa... ale muszę zapatrzeć się w odpowiedni strój kąpielowy
z basenem jednak trzeba uważać, bo to przechowalnia zarazków.... ja poczekam do wizyty i zapytam mojej pani doktor... jak da zielone światło to od razu lecę po strój i śmigam... relaks wskazany i może kręgosłup da mi spokój bo wcześniej miałam tylko podczas siedzenia, a teraz jak siedzę, stoję i nawet leżę....

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny

Marta, jestem pod wrażeniem brzuszka, naprawde! Mój na razie mało widoczny. W pierwszej ciąży zaczął rosnąć od 21 tyg i przez całą ciąże był mały. Córka miała prawie 4 kg i niestety była w nim "ściśnięta". Miała asymetrię ułożeniową z tego powodu, troszkę najeździłyśmy się na masaże i rehabilitacje także teraz wolałabym jednak mieć większy...
Jedyne co mi rośnie i to baardzo to biust, nie wiem jaki ja będę miała za kilka mcy.

Ja ze strachu przed ospą zatrzymałam córkę w domu. Pracuję z domu, w jej towarzystwie jest ciężko, ale co zrobić..

Co do basenu to jest super sprawa na kręgosłup. Jak jeździłam z córką na basen to koło nas miały zajęcia ciężarne. Bardzo chwaliły choć wydaje mi się, że nie można mieć predyspozycji do infekcji, bo wtedy nie da rady.

Vanessa, odpoczywaj w domu:)

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie :)

Marta A, śliczny brzuszek!:) który Ty masz dokładnie tydzień?

Na basen tez bym chętnie poszła, ale boje sie tych zarazków wszystkich, trzeba skonsultować z lekarzem :)

Soqlka to super! Dzisiaj ostatni dzien i słodkie lenistwo cie czeka :)))

Ja stosuje elancyl i bio oil. Myśle tez nad tym palmersem ale kurczę nie wiem jak ten zapach..mocny jest?

Ja mam dwa wesela w sierpniu, tydzień po tygodniu! Ciekawe jak dam radę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...