Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie już `zżera ciekawość`, bo chciałabym zobaczyć zdrowe maleństwo, ze ślicznie bijącym serduszkiem! Wizyta przypada mi na 2 maja, ale chyba wtedy będzie dłuższy weekend majowy... więc będę musiała umówić się wcześniej albo później... wiec umówię się wcześniej :P zawsze to 3 dni wcześniej zobaczę mojego skarba :)
Dziś w ogóle zadzwoniła do mnie pani z Luxmedu mówiąc, że muszę powtórzyć cytologię i czystość pochwy... bo wymaz jest dla niej nieczytelny i pytała się mnie czy brałam leki dopochwowe przed pobraniem wymazu... no, a ja nic nie brałam.. więc jestem ciekawa, dlaczego próbka jest dla niej nieczytelna.. hmm. troszkę mnie to zaniepokoiło, no ale podczas następnej wizyty zrobi się powtórkę, to może wtedy będzie już wszystko ok :)
Swoją drogą to zaczęłam oglądać różne rzeczy dla maluszka w wolnej chwili i doszłam do wniosku, że jest tego zbyt dużo :D Można dostać oczopląsu.. tyle rodzajów smoczków, butelek, zabawek, łóżeczek itd. Jak przyjdzie czas kompletowania wyprawki to nie wiem czy będę potrafiła wybrać to co trzeba bez zakupu jakiejś niepotrzebnej pierdółki :P Aaa, co myslicie o książce Zawitkowskiego : MAMO TATO co Ty na to? . Zaczęłam się zastanawiać nad zakupem kompletu 3 książek z filmami po obejrzeniu kilku krótkich odcinków na youtube. Bardzo rzeczowy, konkretny facet, który fajnie tłumaczy jak zajmować się noworodkiem lub starszym maluchem.

Odnośnik do komentarza

Jestem już po wizycie dzisiaj nie miałam badania :( ale moja fasolka od tygodnia nic się nie zmieniła. Następna wizytę mam 28.04 wtedy znów będę oglądać mojego olbrzyma. Dzisiaj miałam tylko mały wywiad dostałam kartę ciazy która zawsze muszę mieć przy sobie a wyniki moich wszystkich badań są bardzo dobre wiec zostaje nam czekać na 28 kwietnia. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny!Czy można się dołączyć?
W nast . wtorek mam pierwszą wizytę u ginki,już naprawdę nie mogę sie doczekać !!
termin wychodzi mi na 5-4 grudnia(owu mi się przesuneła i nie jestem pewna,zobaczymy co lekarz ustali).
Z objawów to mam baardzo wrażliwe piersi, brzuch czasem pobolewa, mam mdłości i ochotę tylko na wybrane produkty.
jem maaało..:P

To moja druga ciąża, jestem mamą 5 letniej Natalki.

ps(jak zmienić suwaczki w podpisie-zapomniałam :) )

http://www.suwaczki.com/tickers/wwgz9jcgvvc7iytp.png

http://s7.suwaczek.com/200904215565.png

Odnośnik do komentarza

Witam,
ja też chciałabym dołączyc do grudnióweczek:) w poniedziałek lekarz potwierdził ciążę, znalazł jednak na lewym jajniku torbiel:(
dodam że w drugiej ciąży torbiel miałam na prawym jajniku i na szczęście wszystko dobrze się skończyło.Mam nadzieję że teraz też tak będzie- ale bardzo się boję:(
To moja trzecia ciąża- pierwszą poroniłam w 12 tyg:(
Druga zakończyła się szczęśliwie- mam córkę-w czerwcu skończy trzy lata, teraz jestem w szóstym tygodniu.
Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki:)

http://s4.suwaczek.com/201106214965.png
http://s3.suwaczek.com/20141206734453.png

Odnośnik do komentarza
Gość magnoliam

Cześć dziewczyny :) Dzisiaj zrobiłam test i wyłoniła się blada druga kreseczka. Jestem taka podekscytowana. Jeszcze nie cieszę się tak na sto procent ale zaraz po pracy idę zrobić test beta. Jutro powinnam już wiedzieć. Okres miał przyjść wczoraj, zauważyłam tylko blado różowy śluz, który tylko raz się pojawił i do teraz wkładka czysta. Jak test z bety wyjdzie pozytywny dołącze do Grudnióweczek :)

Odnośnik do komentarza
Gość magnoliam3

Carolineee jeśli chodzi o femibion 1, ja też go łykam od stycznia bo mi gin kazała jak zęczliśmy palnować ciążę. Masz rację cena nie zachęca. U mnie w aptece jest po 45 zł, ale wycwaniłam się i ostatnio na ceneo znalazłam apteke w której od razu zamówiłam dwa opakowania w tym jedno za 26 zł więc jest duża różnica :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny z dnia na dzien moja ciąża daje mi co raz więcej popalić jeszcze 2 tyg temu cieszyła się ze mam tylko senność a dzisiaj od rana jest mi nie dobrze a jak poszłam do sklepu byłam tam może 5 min zaczęło mi się kręcić w głowie trzasly mi się ręce i było mi złe i nawet nie kupiłam rzeczy które były mi potrzebne. Wyszłam na dwór i od razu lepiej ale aż boje się teraz sama chodzić do sklepu . A wy jak się czujecie dziewczyny ?

Odnośnik do komentarza

Ja chyba źle reaguje na nabiał... mój żołądek daje o sobie znać od 2-3 dni :( Do tego te bóle głowy... dziś mi się lekko zakręciło w głowie kilka razy i nie wstawałam gwałtownie, ani nic tylko tak samo z siebie... No, a co do trzęsących rąk- to ja też zauważyłam, że jak jem to mi ręka chodzi, w innych sytuacjach nie zwracałam na to uwagi. Moja mama podobno jak była w ciąży to tak jej się ręce trzęsły i w ogóle, że pobiła prawie cały serwis obiadowy, który dostali z tatą na prezent ślubny - no ładnie, u mnie brakuje jak na razie tylko jednego talerza, no i mam nadzieje, że tak pozostanie! :) Dalej dokuczają mi też bóle brzucha... ale nie biorę żadnego paracetamolu, ani nic z tych rzeczy tylko dzielnie znoszę ból. :D

Odnośnik do komentarza

Monikam - zazdroszczę ci miałam w planach dzisiaj sprzątać od rana ale nie dość ze spałam do 12 to potem jeszcze ta sytuacja z tym sklepem i wszystkimi możliwymi objawami.
Carolineee- ja na nabiał nie mogę patrzeć nakupowalam pełno serków jogurtów itd a mam ochotę ciagle tylko na warzywa i owoce . A co do tych trzesacych sie rak to tylko miałam w supermarkecie może za mało powietrza wszystkie zapachy klimatyzacja ah nie wiem ale głowa dzisiaj tez mnie boli.

Jak by nie było musimy dać radę dziewczyny :)

Mam jeszcze jedno pytanie macie już może jakieś 2 kg więcej ? Nie objadam sie nie jem słodyczy jem tak właściwie tylko warzywa i owoce a mimo to przytyłam już 3kg mam 167 cm i przed ciąża ważyłam 55 kg a teraz 58 kg niby teraz mam dopiero właściwa wagę ale jak to pójdzie w takim tempie to za 7 miesięcy będę ważyć 80 kg.

Odnośnik do komentarza

hej!
Pytacie o objawy, boszz jak mi sie ciągle odbija- czuję się pełna jak bańka,rzeczywiście na nabiał źle reaguje,a w poprzedniej ciąży mogłabym ciągle jeść biały ser- teraz błeee

mnie zawsze mdło robi sie wieczorem,z rana jest ok, bardziej głowę czuję.

Co do kg- ja odwrotnie -odjeło mi 2 kg! ale startuję z lekką nadwagą...

http://www.suwaczki.com/tickers/wwgz9jcgvvc7iytp.png

http://s7.suwaczek.com/200904215565.png

Odnośnik do komentarza

Jak tak dalej bedzie to bede grubasem a na to nie moge pozwolic :) monikam u mnie tez brzuch sie odzywa czesto przypomina o jedzeniu. Kiedys nie jadlam nic jak wstalam bo nie potrafilam musialo minac z 4 do 5 godz zebym mogla wsunac jakas kanapke a teraz wstaje mija 10 minut i juz umieram z glodu.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie niech maja sile i rosna . Jak boli mnie brzuch albo jest mi zle to zawsze mowie do mojego olbrzyma w brzuszku zeby nie rozrabial i dal mamusi duzo sily i byl grzeczny :) wiem ze to dopiero kropeczka moja kochana 1 cm ale kocham go juz strasznie :)

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie! :)

Kurczę, dziś był ze mną w nocy narzeczony i byłam spokojniejsza chyba no i nareszcie sie wyspałam :P Wymknął się o 6 do pracy, a ja dopiero teraz wstałam - 10.40.. oczywiście tradycyjnie z bólem głowy i burczącym brzuchem :D Dziś sprawdzam, czy rzeczywiście moje rewolucje żołądkowe dotyczą nabiału i na śniadanie jem kanapeczki z dżemorem, potem pochrupię pieczywko z wasy w międzyczasie, a na obiad to nie mam kompletnie pomysłu :P
Poczytałam o tym, że schudłyście lub przytyłyście no i od razu, póki jeszcze nic nie jadłam pobiegłam do łazienki, a tam waga pokazała mi 1kg mniej, mi to nie przeszkadza i słyszałam, że może tak się dziać, tyle że ja nie mam nudności, nie wymiotuję... powiem szczerze, że teraz troszeczkę mam takie dziwne uczucie w buzi no i straaaaasznie mi w buzi wysycha, usta mam popękane- przy łóżku zawsze mam balsam do ust, a mimo to i tak mam strasznie wysuszone :(

Dzisiaj się lenie w domu i zamierzam ( jakże zdrowo) wypoczywać w łóżku przy komputerze :D no, max 4 h wolno mi siedzieć przy komputerze, więc akurat jakiś film, forum i standardowo poczta i facebook :P A wy co dziś planujecie kobietki? :)

Odnośnik do komentarza

Monikam - jak jestem sama w domu to mowię raz na głos raz cicho a jak jest maz to zawsze proszę go żeby tez cos powiedział do naszego olbrzyma albo sie chociaż przywitał daje mi to tyle radości :)

Ja dzisiaj mam w planach wysprzątac dom już od soboty mowię sobie muszę to zrobić dzisiaj i nagle już czwartek. Dzisiaj czuje sie dobrze zaraz zjem jakaś sałatkę i truskawki bo to jedynie moj żołądek przyjmuje a potem wielkie sprzątanie :) wczoraj cały dzien miałam wolny i tak sie rozleniwilam sie aż złe sie czułam wszystko mnie bolało i było mi złe dzisiaj od 7 na nogach i czuje sie wspaniałe :) lenistwo nie jest wskazane :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...