Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Megi ,Sylwia a moze byscie wpadly na pomysl wejsc na www.real.de? I tak zakupy zrobic,he...he....chyba ze Megi wezmiesz Kajak i machasz wiodlami bo pisalas ze jakis sklep masz ze musisz promem jechac! Bez jaj tak na powaznie to mozna online zamöwic bez problemu,a o wszystkich promocjach wiem bo dostaje tysiac reklam ze sklepöw co bedzie od poniedzialku.W Rossmanie tez jest NUK 25% na wszystko. Megi kiedys cie odwiedze bo w Bonnie nigdy niebylam,wpadne na plotki! Dzis nie ogladalam porodöwki bo tesciowa przyszla,przyniosla kocyk,ubranka,buciki,przescieradla super sa ale ja juz mam tyle i wsumie dopiero sie zacznie jak sie synek urodzi to dopiero beda przynosic! Ale lepiej za duzo niz za malo.Dzis pralam to co dostalam z Polski od kuzyna,jutro bede prac to od tesciowej ale przynajmniej pogoda dopisuje,jutro ma byc 26 stopni! Popralam tez posciele i wszystkie pluszowe zabawki,plastikowe zabawki,grzechotki itd wygotowalam w goracej wodzie .Tez niejestem az tak za tym by przesadzac az tak z czystoscia ale np te pluszowe miski lezaly (jeszcze moje) w piwnicy w worku,trzeba wyprac,zabaweczki,grzechotki dostalam uzywane od kolezanki tez niewiadomo gdzie lezaly takze chociasz ten jeden raz odpazyc czy uprac.
Widze ze wy tez strasznie szalejecie z zakupami i praniem! Super uczucie czlowiek taki szczesliwy ze cos znöw dla pociechy kupil ze by sobie podskoczyl!
Asiek,Lenson odpoczywajcie i sie oszczedzajcie!
Lenson wyobrazam sobie jak twöj lal ze smiechu przez ten obrus!
Marta Elena bardzo ladne !
Marysia ja bym tez dywan wyp...lepiej panele i ewentualnie maly dywanik dekoracyjny,zawsze mozna wyprac lub wytrzepac. Malutki ten twöj brzusio Marysia ale za to ci nieprzeszkadza i jest ci pewnie jeszcze wygodnie.
Kari jeszcze pare dni i uslyszysz serduszko twojej ksiezniczki,cierpliwosci jeszcze!
A jeszcze o tej czerwonej wstazce nigdy nieslyszalam o takim zabobonie dlatego niebede wieszala do wözka,mialam sie pochwalic ze moja Mama przyjezdza w grudniu,hurraaa... pomoze mi przy dziecku no i przy przeprowadzce,prosilam ja by mi nakupowala polskich bajek by malemu czytac by sie polskiego uczylo bo tu niema bo skad a jak ja niebede uczyc polskiego to bedzie tylko lapac niemiecki bo z mezem rozmawiamy tylko po niemiecku a zalezy mi bardzo by möwilo po polsku.
Megi zapomnialam napisac ze po porodöwkach na sixx jest to samo ale amerykanskie,powtörka jest tez w nocy.
dziewczyny potrzebna jest nam waga dla dziecka?

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_18007.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja dziś pełna energii ;) już mi się kończy pierwsze pranie;) nastawie dziś jeszcze jedno i mam nadzieje że dzięki ładnej pogodzie wszystko mi ładnie wyschnie;)

Marta super że mama do ciebie przyjedzie zawsze będziesz miała raźniej;) co do wagi to ja nie kupuje, ośrodek zdrowia mam 50 m od domu i jak coś to tam mi Kubę na wagę położa;), po za tym chyba położna która będzie przychodzić waży dzieci w domu wiec kontrola wagi będzie;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Carolineee z tego bebiprogramu rejestrowałam się zaraz po tobie i nic nie dostałam, więc jakoś się zniechęciłam tymi darmowymi próbkami.
Lenson – hehe no tak lepiej pampersy zdejmujesz rzucasz za siebie i twój G będzie miał zajęcie jak wróci do domku by to posprzątać :) i poczujesz się tak jak Maluszek muszący przebywać w nich całą dobę :) czekam później na wrażenia :)
Marta A- co do wagi to Janie kupuję by nie popaść w paranoję, że moją córeczka przytyła 10 dag a potem jej 20 dag spadło. Nie jest to aż tak niezbędne poza tym na wizytach kontrolnych w przychodni wystarczy mi.
Ja już po śniadanku, czas się ogarnąć i z łóżka wstać… a potem znów pranie robię
Pochwalę się, że już mam wózek, łóżeczko i nosidełko… na razie w pudełku bo muszę jeden mebel wywalić by móc rozstawić :)
Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry:)
Ja miałam ciężki wieczór ale juz jest ok strasznie mnie męczyły wzdęcia a pozniej bol żołądka choć nic takiego nie jadłam :/
Fajnie czytać jak teraz wszystkie kompletujecie pokoiki i pierzecie wszystko. Dobrze ze ja wczesniej popralam bo tu pogoda teraz słaba na pranie jest. W weekend musze jechać i kupic sobie kurtkę myślałam ze jakos sie obędzie ale wczoraj rano jak szlam do poloznej i było zimno i rozpięta kurtka jednak to słaby pomysł ale myśle E kurtka parka bedzie dobra i posłuży rowniez po ciazy:)
Miłego dnia i Zdrówka dla wszystkich:)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Halo mamusie :)

Ja juz prawie wszystko mam wyprane jeszcze czekam az ostatnie rzeczy beda suche wyprasuje i jestem gotowa :)
Wczoraj bylam na tej mojej szkole rodzenia ale bylo nudno dopiero od nastepnego tyg beda jakies cwiczenia i bajery wczoraj tylko byly sprawy organizacyjne . Dostalam liste szpitali i musze sobie pojezdzic i zobaczyc gdzie chce rodzic a jak mi sie jakis spodoba to trzeba sie zapisac oczywiscie moge do wszystkich ale mam jeden najlepszy upatrzony ze super sprzetem ze super opiniami gdzie persolen jest najlepszy i jest to szpital uniwersytecki zajmuja sie tam wlasciwie ciezkimj przypadkami ale normalne porody tez przyjmuja .

Marta a
Ale jestes fajna az sie usmialam sie przeczytalam o kajaku :) bedzie ciezko musiala bym sie walnac do rzeki i dac poniesc pradowi wtedy az do bonn mnie zaniesie. Nie ale tak serio to juz mam wszyszko wiec z nuka chyba nic nie potrzebuje . A do rosmanna sie jutro przejde. Jak nie bylas w bonn to nic cie ciekawego nie ominelo :) miasto jak kazde inne w cholere aut ludzi i sklepow . Ale jak juz sie zdecydujesz to wpadaj na ploteczki male :) calo weekendowe :)
A moja mama tez przyjezda w grudniu albo wtedy kiedy maly sie urodzi . A co do wagi to tez nie kupuje.

Uciekam jesc sniadanie i troche poleniuchowac :)
Milego dnia

Odnośnik do komentarza

Marta A no to mi pojechalas :p wchodzialm wczoraj na strone reala , ale nie wiem co mi jakas zacma czy cos ... nie przyszlo mi do glowy zeby zamowic na stronie :/
super, ze mama przyjedzie :), do mnie babcia ma przyjechac ale chyba po swietach i prawdopodobnie siostra ale nie wiem kiedy, bo czekamy az dostane termin na cesarke

Marysia1002 oj twoj brzuszek wydaje sie taki malusi :)

Lenson przekaz nam pozniej swoje spostrzezenia dotyczace tych pampersow :D, przy okazji napewno bd potrzebowala skorzystac z chusteczek mokrych :D:D wiec pisz co i jak :PP

ja za godzine jade na usg jestem ciekawa po ile moje szkrabki maja :)
milego dnia

Odnośnik do komentarza

Kochane dziewczynki - małe ogłoszenie parafialne :)
W Pepco fajne maja ciuszki dziecięce , ponadto chusteczki nawilżające Pampers w Tesco - 6 paczek a niecałe 26 zł - tosz to złoty interes jest :) W smyku jakieś przeceny mają bo ciągle na maila dostaję info :)
Tak wogóle chodzi za mną zapach kawy.... ale ta moja mózgownica sobie zakodowała, że codziennie muszę filiżankę wypić mimo, że bezkofeinowe :)

Odnośnik do komentarza

napisałam do nich z tego bebiprogram i powiedzieli, że wysłali ale często zdarza im się, że ginie na naszej cudownie działającej poczcie więc wysyłają jeszcze raz i w ciągu 2 tygodni powinnam dostać paczkę. Ponadto poprawią mój profil w którym jakieś błędy były i wychodziło jakbym oczekiwała dwójki dzieci w dwóch różnych terminach dziwna sprawa.
no dobra to na hipp i gdzie jeszcze można się zarejestrować - odzyskuje wiarę w te darmowe próbki :)

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja wczoraj miałam okropny wieczór. Tak mnie zaczął boleć brzuch i plecy że aż wylam z bólu. Od północy natomiast tak mnie bolała lewa nerka i cały lewy bok że nie mogłam sie przekręcić z boku na bok, dojść do toalety czy zrobić siusiu. Całe szczęście jakoś w końcu zasnęłam. Rano też zaczęło boleć ale wzięłam nospe i scopolan i jakoś ucichło. Jeszcze jeden taki atak i dzwonie do lekarza.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

aasiak a jakie ty dostałaś perfumki? ja bym chciała jakieś świeże.... coś popatrzę i na pewno zamówię :)
mówiąc szczerze to mam dość oklepanych zapachów z perfumerii - szukam czegoś innego by nie pachnieć jak połowa kobiet bo to mnie drażni
super perfumeria do której się wybieram i dotrzeć nie mogę to Quallity - mają sklepy w Wawie - w Mariocie i w Klifie. ceny spoko, jakość genialna....

111magda - marsz do łóżka leżeć i odpoczywać - i jak masz numer do swojego lekarza to zadzwoń poinformuj go o sprawie... o wszystkim nasi prowadzący muszą wiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Hej, też się wczoraj zarejestrowałam na hipp.pl, zaraz za resztę się wezmę :)

Właśnie zamówiłam pierwsze ciuszki dla naszej dzidzi:) Na smyk.com właśnie, bo mają -30% na całą kolekcję niemowlęcą. Zapłaciłam 153zł, zaoszczędziłam 66zł więc chyba się opłacało:) Chociaż w tej kolekcji jesień/zima nie mają jakiegoś super wyboru. Później na pewno będą jeszcze większe przeceny tak jak to było z letnią kolekcją.

Tak piszecie, że mamusie do was przyjeżdżają. A mój mąż zaraz na początku stycznia wyjeżdża raczej na pewno na prawie 3 miesięczny kurs :( Będzie tylko na weekendy :( Się zastanawiam, czy na ten okres do mamusi się przenieść ale nie wiem jak dzidzia na to będzie reagować. Ale samej z teściami nie uśmiecha mi się zostawać, tym bardziej że wiem, że z mamą to jednak z mamą i cały czas mówi że będzie mi pomagać a teściowa to nic nie gada;/
To wam pomarudziłam z rana ;p

Piękna pogoda dziś :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki

Nie było mnie chyba z dwa tygodnie u was... Ale widzę ze nikt nie zauważył :(

No wiec po kolei, glukozę przeżyłam nie było nawet tak złe! Oprócz tego,ze przy pierwszy pobraniu zrobilo mi sie słabo ale to dlatego, ze byłam na czczo. Wyniki dobre, cukrzycy nie mam :)
Tego samego dnia, po badaniu glukozy zaatakowała mnie jakas bakteria i przeszło przeze mnie takie przeziębienie, ze myślałam ze umrę! No ale jakoś przeżyłam i juz jestem prawie zdrowa :) ale nameczylam sie niezłe.
Dlatego tez nie miałam w ogóle weny zeby sie tu udzielać.

Jesli chodzi o moja szyjke, to mój gin wysłał mnie do lekarza, ordynatora szpitala gdzie mam rodzic zeby z nim sie skonsultować co dalej. Szyjka rzeczywiście skróciła sie meeeeeeega :( ale jest zamknięta i sztywna wiec na razie do szpitala isc nie musze-uffffff. Ale mam sie oszczędzać. Wniosek z tego taki ze jak szyjka ma nam sie skrócić to sie skróci bo ja odkąd sie dowiedziałam to na prawdę 90% czasu leżałam i co? I tak sie skróciła..... :/
Jednak mam wątpliwości co do leku ktory mi zapisał, staveran,czy któraś z was go bierze? Ale samego nie jako lek oslonowy??

Moja córeczka w poniedziałek na badaniu ważyła 1400 g :D zdrowo, pięknie wręcz książkowo sie rozwija, ilośc wód super! Tak sie cieszę ze ja widziałam śliczna moja :) Wiec jak to usłyszałam poprawił mi sie humor :D

Nie jestem w stanie was nadrobić :/
Witam wszystkie nowe mamy!
Kari ja tez nie dostałam próbek z bebi, na jakiego maila do nich napisałaś?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Hej!
jeszcze o dziwo nie umarłam, gardło opanowane ale z nosa się leje, brak sił i kiepskie samopoczucie. No i apetytu za grosz. Jeden plus z choroby to spadek 1kg w ciągu dwóch dni:)

dzień zaczęłam od zmiany pościeli i wykąpania się co mnie tak umęczyło że ledwo patrzę na oczy. I w ogóle jakoś niedobrze mi jest. niech to się już skończy bo taka piękna pogoda za oknem ze aż żal leżeć.

aasiak dzięki za cynk z perfumami-skorzystałam :) i zamówiłam właśnie fruit

Madlenka super że wróciłaś i że masz książkowo rozwijające się maleństwo! Witaj w klubie :) mój w 30tc ważył 1428g i jestem z niego bardzo dumna :)
leż i odpoczywaj, jeszcze z 6 tygodni i możesz się rozpakować :)

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...